Hlavná TV Bakalárka Clare Crawley: Prečo povedať Juanovi Pablovi mimo bolo „jeden z veľkých momentov môjho života“

Bakalárka Clare Crawley: Prečo povedať Juanovi Pablovi mimo bolo „jeden z veľkých momentov môjho života“

 clare crawley Dlho očakávaná druhá séria #1 novej hitovej série minulého leta bez scenára, „Bachelor in Paradise“, sa vracia s dvojnočnou premiérou v NEDEĽU, 2. AUGUSTA a PONDELOK 3. AUGUSTA (20:00 – 22:01, ET/PT ) v televízii Walta Disneyho prostredníctvom siete Getty Images Television Network. (Foto: Bob D'Amico/Walt Disney Television cez Getty Images)

Clare Crawley je odhodlaná nájsť svojho budúceho manžela. The Sezóna 16 Bachelorette sa dostala na pódium v ​​utorok 10. marca v živej šou ABC After the Final Rose, aby prediskutovala svoju minulosť s franšízou a prečo to pomohlo upevniť jej cestu vpred.

'Nikdy sa nevzdám pre [skutočnú lásku],' poznamenal Crawley. 'Pre mňa ešte viac, keď som si vypestoval väčšiu sebaúctu, väčšiu sebaúctu, ešte viac si to zaslúžim - ako každý.'

Najnovšia vedúca, 38-ročná, sa obzrela za svojím prvým pôsobiskom v tejto franšíze, keď slávne kritizovala vtedajšieho bakalára Juana Pabla Galavisa, pravdepodobne najhoršieho všetkých čias, za jeho zaobchádzanie s finalistkami. („Nikdy by som nechcela, aby moje deti mali otca ako ty,“ povedala vtedy.)

Crawley nazvala rozkol „posilňujúcim“ dokonca aj spätne v utorok večer a povedala, že to bol katalyzátor, ktorý jej pomohol prelomiť nezdravý vzorec v jej osobných vzťahoch. „Neľutujem ten moment a za nič by som ten moment nevymenila,“ povedala. „Prežila som dosť hrozné vzťahy a bola som to dievča, ktoré nechalo chlapov chodiť po mne. A nikdy predtým som sa nepostavil za seba. A bol to len jeden z najväčších momentov môjho života, keď som sa tam konečne postavil a povedal: ‚Nič z toho nie je v poriadku.‘ A nielen jemu, ale v podstate každému chlapovi, ktorý mi kedy predtým ublížil a využil ma. Bolo to: ‚Už nie.‘“

Toto bude Crawleyho piaty návrat do franšízy po tom, čo sa prvýkrát objavila v Galavisovej sezóne v roku 2014. Jej vystúpenie na pódiu bolo vítaným kľúčom po vyčerpávajúcom dvojnočnom finále sezóny Petera Webera v The Bachelor, ktoré sa skončilo prekvapivým zvratom: po navrhnutí pilota prerušil zasnúbenie s Hannah Ann Slussovou v prenasledovaní svojej druhej Madison Prewettovej. Jeho matka Barb Weber však počas živej show vokalizovala, ako nie je príliš spokojná so súčasnou priateľkou svojho syna.

Teraz je stredobodom pozornosti Crawley, ktorá zúži svoj výber z 32 súťažiacich na jedného príjemcu poslednej ruže. Pozrite si spätný klip Clare v akcii vyššie.