Hlavná TV Bakalárska Britt Nilsson a Sharleen Joynt sa tento víkend vydali za svojich snúbencov

Bakalárska Britt Nilsson a Sharleen Joynt sa tento víkend vydali za svojich snúbencov

 Britt svadobný mládenec Bakalárske absolventky Britt Nilsson a Sharleen Joynt, ktoré sa objavili v dvoch rôznych sériách revolučnej série ABC, sa tento víkend oženili so svojimi životnými láskami. (Foto kredit: Britt Nilsson / Instagram)

Je čas! Bakalárske absolventky Britt Nilsson a Sharleen Joynt, ktoré sa objavili v dvoch rôznych sezónach skvelej série ABC, sa tento víkend oženili so svojimi životnými láskami.

Nilsson, ktorý sa zasnúbil minulý rok v máji, sa oženil s Jeremym Byrneom na ceremónii pod holým nebom. 'The. Najšťastnejší. deň. z. môj. Život!!!!!!!!!” napísala na Instagram. „Strávim zvyšok svojho života s najúžasnejším mužom na planéte!! Jeremy, volím si ťa navždy!!!'

výroba luku zo stuhy

Láska môjho života 💕🌸⭐️🔥

Príspevok zdieľaný Britt Nilsson (@brittkarolina) na

Ďakujem všetkým mojim krásnym družičkám, ktoré ma včera (a celý môj život!) tak veľmi podporovali, povzbudzovali, modlili sa za mňa a pomáhali. Som veľmi vďačná!!! 💕🌸💖

Príspevok zdieľaný Britt Nilsson (@brittkarolina) na

The. Najšťastnejší. deň. z. môj. Život!!!!!!!!!! Strávim zvyšok svojho života s najúžasnejším mužom na planéte!! Jeremy, volím si ťa navždy!!! 💖💕❤️😍🔥⭐️🌸😊🔥💍🤵👑#128081;#128081; ❤️♥️😊💖

Príspevok zdieľaný Britt Nilsson (@brittkarolina) na

Nilsson bol nezabudnuteľne blízko k tomu, aby porazil Kaitlyn Bristowe za úlohu 11. sezóny Bachelorette. Zverejnila tiež fotografie svojej novej svadobnej kapely, svojho vyzdobeného Chucka Taylora, fotografie zo sľubovej časti obradu, ako aj zábery, na ktorých je obklopená modlitebným kruhom so svojimi družičkami.

Mám najlepšiu spolubývajúcu všetkých čias! Pozrite sa na topánky, ktoré mi dnes vyrobila!!! @juliasobo ty si čarodejník!!! ♥️💕💖❤️ Teda, no tak!!!! Ľúbim ťa!

jeho a jej zodpovedajúce plavky

Príspevok zdieľaný Britt Nilsson (@brittkarolina) na

Zvládli sme to!!!!

Príspevok zdieľaný Britt Nilsson (@brittkarolina) na

Medzitým sa v New Yorku operný spevák Joynt oženil s Andy Levine na svadbe v centre mesta. Bývalá reality hviezda neskôr zverejnila peknú snímku ruky, ako sa naťahuje, aby sa dotkla svojho manžela. 'Nové prírastky,' vyjadril sa Joynt na Instagrame. „Andyho prsteň bol snubný prsteň jeho zosnulého otca. #rodinné dedičstvo #novomanželia.”

Dnes je ten deň! Dnes večer sa vydávam za túto #silverfox a nemôžem byť šťastnejšia. Špeciálne ďakujem @beinspiredpr za pomoc pri realizácii dnešného dňa! ❤️ // Fotografia krásnej @lightdisguisedasmatter, nášho drahého priateľa (a funkcionára!!)

Príspevok zdieľaný Sharleen Joynt (@sharleenjoynt) dňa

Nové prírastky ❤️ Andyho prsteň bol svadobnou kapelou jeho zosnulého otca. #rodinné dedičstvo #novomanželia

Príspevok zdieľaný Sharleen Joynt (@sharleenjoynt) dňa

Joynt bol členom obsadenia v sérii The Bachelor od Juana Pabla Galavisa, zatiaľ čo Nilsson hral v sérii Soules tejto série.