Hlavná TV „Bakalársky“ zloduch Chad Johnson sa po odchode bráni Jimmymu Kimmelovi

„Bakalársky“ zloduch Chad Johnson sa po odchode bráni Jimmymu Kimmelovi

Chýbala mu tá tvár! Chad Johnson, darebák 12. sezóny Bakalárka , v pondelok 20. júna opäť vyzdobili televízne obrazovky v celej Amerike Jimmy Kimmel naživo!

Po jeho odstránení sa titulná postava Kimmelovi otvorila o jeho pamätnom odchode a neustálom dobývaní lásky – len nie s JoJo Fletcher . Čadov odchod z predstavenia nasledoval po dramatickom stretnutí dvoch proti jednému, ktoré ho postavilo proti námornej pechote USA Alex Woytkiw .

pieseň pre družičky, ku ktorým chodia uličkou

JoJo a Alex nechali Čada v lese, no darebák sa predsa len vrátil na miesto, kde ostatní nápadníci oslavovali jeho odchod. Teraz, keď Chad - a šesť ďalších novozlikvidovaných nápadníkov - môžu hovoriť, rozhodol sa urobiť svoju prvú zastávku na Kimmelovi.

Luxusný realitný magnát zavolal s hosťom – svojim psom Pumpkinom – a diskutovali o procese sledovania seba samého v seriáli. Chad povedal, že len on sledoval sám seba v relácii za posledný týždeň a bol mierne šokovaný jeho zobrazením. Nebol tiež v tme o reakcii verejnosti na jeho vystúpenie, pretože len nedávno zachytil jednu epizódu.

„Začal som si uvedomovať, keď som videl ten posledný, ako: ‚Ach! To je dôvod, prečo ľudia hovoria online veci, ktoré hovoria,“ povedal Chad Kimmelovi. 'Teraz to dáva trochu zmysel.'

Ale nepotreboval sledovať šou, aby vedel, čo urobil... prežil to! Keď si Jimmy robil srandu tým, že sa pýtal Chada, či si nepamätá svoje činy v šou, Chad to nechal chladným. 'Keď ste vo chvíli, keď hovoríte veci, robíte veci,' vysvetlil. 'Moja vec je, že niekedy poviem veci, aby som dosiahol výsledok, ktorý chcem, a to nie je vždy to najlepšie.'

milujem ťa dievčenské citáty
  chad jojo alex bakalárka

Bakalárka JoJo Fletcherová musela urobiť ťažké rozhodnutie vybrať si medzi zloduchom 12. série, Chadom, a ďalším z jej nápadníkov, Alexom, počas rande dvoch na jedného v utorok 7. júna.

Kimmel mu však naďalej kládol nepríjemné (hoci veselé!) otázky. 'Si taký nenávistný v skutočnom živote ako v seriáli?' opýtal sa v jednej chvíli svojho hosťa nočný moderátor ABC. Kimmel mu ukázal aj klip zvyšných Bakalárka nápadníci oslavujú po tom, čo sa Alex vráti do domu, čo naznačuje Chadovo oficiálne vylúčenie! Muži zdvihli Alexa na plecia ako MVP Svetovej série a rozveselili Čadov odchod prskavkami, tortou a nekonečnými oslavami.

„Zraňuje to tvoje city? Prekvapuje ťa to?' naliehal Kimmel.

„Úprimne, tak trochu som to očakával. Je to však celkom zábavné,“ odpovedal Chad so srdečným smiechom. V skutočnosti sa zdá, že z jeho odchodu stále obviňuje Alexa a zvyšok gangu. 'Myslím, chápem to.' Vzal si ma von. Dobrá práca. Sabotoval si ma, braček,“ dodal.

Po nejakom ťažkom rozhovore chcel Jimmy odľahčiť Chadovi náladu a predstavil svoje myšlienky o svojom priateľovi v šou a o jednom chlapíkovi, ktorý sa nezúčastnil na jeho odchode, o svojom spolusúťažiacom Danielovi. Chad povedal, že jeho priateľstvo s Danielom pokračuje, odkedy odišli, a on mu „každý deň píše správy“.

  Chad je v popredí drámy v dvojdielnom špeciáli The Bachelorette a Chris Harrison je nútený vziať veci do vlastných rúk. (ABC / Rick Rowell)

Chad je v popredí drámy v dvojdielnom špeciáli The Bachelorette a Chris Harrison je nútený vziať veci do vlastných rúk. (ABC / Rick Rowell)

'Je skvelé hovoriť s tým chlapom,' povedal Jimmymu, ktorý žartoval: 'Takže si istým spôsobom našiel lásku,' na čo Chad prevrátil očami, 'priateľstvo.'

obrázky dizajnu kúpeľne

'Áno, myslím, že by sa to dalo povedať,' zasmial sa Chad. Aspoň ten Bakalárka darebák neskončil úplne s prázdnymi rukami?

Sledujte Jimmy Kimmel naživo! klip vyššie a nalaďte sa, aby ste videli, ako na to Bakalárka pokračuje bez Čadovej šialenej prítomnosti v pondelok 27. júna o 20:00. ET na ABC.