Hlavná Celebrita Ballerina Misty Copeland sa vydala za dlhoročného priateľa Olu Evansa: „Chcem mať jednoduchý a pohodový deň“

Ballerina Misty Copeland sa vydala za dlhoročného priateľa Olu Evansa: „Chcem mať jednoduchý a pohodový deň“

Balerína Misty Copeland a jej priateľ Olu Evans sa 21. apríla 2015 v New Yorku zúčastnia na 2015 Time 100 Gala v Frederick P. Rose Hall, Jazz v Lincoln Center. (Foto: Taylor Hill/Getty Images)

Nenápadná svadba pre nevestu baletku! Misty Copelandová si vzal svojho dlhoročného krásavca, Kapitál Evans , v nedeľu 31. júla.

Dvojica si vymenila sľuby v hoteli Montage na pláži Laguna A! Správy . 33-ročná Copelandová mala na svadbe pri oceáne svadobné šaty Inbal Dror a topánky Christian Louboutin. Pár si vybral ružové hortenzie a biele ruže, aby ozdobili luxusné miesto.

Nenechajte sa však zmiasť luxusnou polohou a dizajnérskymi hlúposťami. Copelandová, ktorá sa preslávila tým, že sa stala prvou čiernou hlavnou tanečnicou American Ballet Theatre – sa rozhodla pre „nóbl“ a „jednoduchú“ svadbu, vyhýbajúc sa prepracovanej oslave, ktorú možno ľudia od tanečného zázraku očakávali.

„Je zaujímavé, že som balerína, čo je také dievčenské a ženské a o čom sníva každé malé dievčatko,“ povedala pre E! Novinky ešte v októbri. „Ale je to postava, ktorú hrám, a je to taká zábava. Myslím, že takto si ľudia predstavujú svoje svadobné dni, a to je môj život, takže mám pocit, že sa stanem princeznou víly na javisku a budem mať na gala večery neuveriteľné kostýmy a róby.“

„Takže pre mňa chcem mať len jednoduchý a ľahký deň, ako len môžem, a nie aby to bola veľká šou. Chcem len, aby to bolo jednoduché a elegantné a necítim sa ako v tutovke,“ vysvetlil Copeland.

Nevesta baletka sa zoznámila so svojím manželom právnikom v roku 2004. Zoznámil ich Evansov bratranec, herec Taye Diggs . Po desaťročí randenia sa pár rozhodol zoficiálniť svoj zväzok. Evans položil túto otázku v auguste 2015 a jeho budúca baletka o mesiac neskôr oznámila zasnúbenie v časopise Essence a povedala publikácii: „Teraz nemôžem uveriť svojmu životu.

Nenápadná rozprávka pre novú pani Olu Evansovú pokračuje, keď si pretancuje cestu do manželského života.