Hlavná Svadobné Správy João Franco pod palubou Stredomoria je zapojený

João Franco pod palubou Stredomoria je zapojený

Joao Franco zJoao Franco z filmu „Under Deck Med“ je zapojený. (Foto: Charles Sykes/Bravo/NBCU Photo Bank/NBCUniversal prostredníctvom Getty Images)

Autor: Lizapourunemerenbleus 06.06.2020 o 13:45 hod

najlepšie miesto na nákup šiat pre družičky online

Hovorte o hojdaní lode. Podzemná stredomorská osobnosť João Franco je zasnúbená s priateľkou Michelle Dicu. Franco, palubný hráč, ktorý sa pridal k Bravovmu smečovému spinoffu v sezóne 3, odhalil svoj posledný životný míľnik prostredníctvom Instagramu v piatok 6. marca.

Najneuveriteľnejší pocit, aký som kedy cítil, bol, keď povedala áno, napísal Franco spolu so zasnenou fotografiou tejto dvojice pri Viktoriiných vodopádoch v Zimbabwe. Nikdy som necítil také skutočné šťastie a zamiloval som sa do nej znova a znova, každý deň. Tu je zvyšok nášho života po boku toho druhého.

Budúci ženích položil otázku netradičným diamantovým prsteňom. Kus obsahuje stredový kameň obklopený svätožiarou inšpirovanou Art Deco s krúteným pásom pozostávajúcim z drobnejších kameňov. Zdá sa, že sa zasnúbili vo Francovej rodnej krajine Zimbabwe, ktorá bola zastávkou počas väčšej cesty po Afrike. Boli tam aj jeho blízki, aby oslávili zasnúbenie s budúcimi manželmi.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Najneuveriteľnejší pocit, aký som kedy zažil, bol, keď povedala áno, nikdy som necítil také skutočné šťastie a zamiloval som sa do nej znova a znova, každý deň. Tu je zvyšok nášho života po svojom boku❤️ #angaged #happyhearts

Príspevok zdieľaný používateľom João ⚓️ Franco (@joaograntfranco) 6. marca 2020 o 5:17 hod. PST

Franco, ktorý sa preslávil počas debutu Under Deck Med v sezóne 3, je teraz kapitánom svojej vlastnej charty. Predstavil sa iba v dvoch sezónach show, spočiatku na divákov pôsobil polarizačne a neskôr si ich získal svojou poctivou ctižiadostivosťou.

Dvojica sa prvýkrát stretla v auguste 2018, keď bol Franco v New Yorku, aby nakrútil špeciál na stretnutie 3. sezóny Under Deck Med. V tom čase sa práve rozišiel s bývalou priateľkou Brooke Laughton, ďalšou členkou obsadenia, a chcel svieža tvár na tejpovanie. Jeho riešením bolo navštíviť zubára, aby mu vybielil zuby.

To všetko a ešte viac dostal: Dicu, hygienik v kancelárii, mu nakoniec pomohol s postupom. Začali spolu chodiť až o šesť mesiacov neskôr, keď napísala Francovi správu, že je na ceste do Fort Lauderdale, kde mal v roku 2019 sídlo.

Jednoducho som to vôbec nehľadal. Toto dievča, hovorím, bohu úprimné, je presne môj typ, on predtým povedal Bravov blog . Hneď ako príde [epizóda Under Deck Med] alebo niečo podobné, čakám na súdenie. Čakám na to. Bolo jej povedané, že som sprchovací kút minulej sezóny, a ona to nesledovala. Vo svojej práci sa zaoberá špičkovými hercami, politikmi, všetkými druhmi a ani nevie, kto sú. Nenahltí sa takýmito vecami, čo je úžasné. Vždy som sa obával, že bude sledovať sezónu alebo sledovať niečo, čo sa jej nepáči. Doteraz videla epizódy, videla ma, ako sa rozčuľujem nad Brookom a povedala: „Stáva sa to, vieš?“