Hlavná TV Ben Higgins sa rozpráva po „bakalárskom“ „Lock Up“ s Lauren Bushnell na Jimmy Kimmel Live

Ben Higgins sa rozpráva po „bakalárskom“ „Lock Up“ s Lauren Bushnell na Jimmy Kimmel Live

  Bakalár's Lauren Bushnell and Ben Higgins on Jimmy Kimmel Live Po finále The Bachelor sa Ben Higgins a Lauren Bushnell objavili na Jimmy Kimmel Live a otvorili sa o tom, aké to bolo skrývať svoj vzťah. Poďakovanie: Jimmy Kimmel Live

Bakalár Navštívili ho Ben Higgins a jeho snúbenica Lauren Bushnell Jimmy Kimmel naživo V pondelok večer, aby ste sa stali účastníkmi rýchlej hernej show a diskutovali o tom, čo v skutočnosti znamená byť „šťastným párom“. Bakalár sveta.

Dvojica, ktorej záverečný obrad ruží a zásnuby bol vysielaný miliónom 14. marca odohral niekoľko rýchlych kôl „Fiancé My Name“ – the Jimmy Kimmel naživo verzia Hra pre novomanželov – aby si otestovali svoje vedomosti o svojom budúcom manželovi. Ben a Lauren dostali karty a fixky, aby si o sebe navzájom zapisovali odpovede, a to všetko v mene ceny za riad.

Hra začala jednoducho tým, že sme si navzájom hádali stredné mená, ale keď prišlo na rodné mená matky ich manžela, museli byť múdri. Lauren sa rozhodla zostať pri jednom, ak nie najbežnejšom priezvisku „Smith“, zatiaľ čo Ben nechal svoj šarm voľne plynúť a napísal si „Krásne“. Vychádzať dobre so svokrovcami. Inteligentný!

Keď boli karty odložené – a nebojte sa, napriek skóre vyhrali celú súpravu večere a príborov – Ben a Lauren prezradili, ako sa mohli vidieť napriek Bakalár natáčanie ponuky sa nezhoduje s odhalením včerajšieho zásnub.

'Bolo to 23. novembra,' potvrdil Ben dátum, ktorý navrhol Lauren Jimmy Kimmel naživo hostiteľ. Podelil sa o záludný proces, ktorým museli s Lauren prejsť, aby sa stretli v tajnosti a povedal: „Volajú ich ‚šťastné páry‘. Myšlienka teda je, že ‚šťastný pár‘ je zamknúť dvoch ľudí v dome niekde v okolí LA a vy vydajte sa na víkend.'

nápady na darčeky k 50. výročiu svadby

'Si ako El Chapo vždy na úteku,' zažartoval Jimmy. „Áno. presne tak. Celý čas. Neodchádzaš,“ súhlasil Ben.

Po tom, čo Jimmy porovnal ich tajné postprodukčné stretnutie s domácim väzením pre DUI, ktoré Ben zdieľal, „Najlepší dom, aký sme doteraz mali, bol v Pasadene. Bol to tento kaštieľ, myslím, že bol obrovský.'

'Odsťahovali sa, takže nechali pohovku a posteľ, ale šou sa nikdy neprihlásili, aby zistili, či majú wifi, káblovú televíziu, vírivku, bazén,' povedal o tomto konkrétnom príbytku 'šťastného páru'. 'Takže nás zamknú v dome na štyri dni a my doslova sedíme na gauči a čumíme na seba.' Našťastie im niekto zo seriálu dokázal doručiť jedlo, no viete si predstaviť, že by ste od stálych kamier prešli k ničomu?

'Áno a koľko sexu môžeš mať?' Jimmy si z toho robil srandu Bakalár pár. „Myslím, povedzme si úprimne, nikto tu nie je tínedžer...“ povedal a dodal, „koľko sexu mať mal si“ rozosmiať Bena a Lauren a povzbudiť dav.

halloween svadobné nápady na rozpočet

Pár sa tiež rozprával s moderátorom Jimmym Kimmelom o tom, kedy Ben vstáva o 7:30 a Lauren potrebuje spať do 10:00. Keď sa Jimmy spýtal, či to bol pre pár problém, Lauren si svojou odpoveďou získala pomerne divácku reakciu. „Myslím, nie. Vycvičila som ho, aby ma nechal spať,“ povedala a podnietila z davu „Och“.

Lauren sa tiež podelila o to, že sa koncom januára pokúsila vrátiť do práce ako letuška, ale keďže relácia sa v tom čase vysielala asi mesiac, bolo to „trochu šialené“.

'Ľudia boli tak milí, ale určite mi to prekážalo pri tlačení vozíka,' povedala. 'Bol som trochu pomalší pri nalievaní nápojov a cítil som sa zle pre svojich zákazníkov.'

Hoci Jimmy Kimmel naživo hostiteľ pri diskusii o budúcom dieťati naznačil Bakalár ranné rutiny a „tréning“ páru, budeme musieť počkať a uvidíme. Ako povedala Lauren Dobré ráno Amerika V utorok sa len „tešia na to, že začnú normálny život“, ale stále môžeme snívať o ich svadbe a dieťatku v ich budúcnosti!

Ešte raz blahoželáme „šťastnému páru“ Benovi Higginsovi a Lauren Bushnell! Pozrite si ich výzvu „Fiancé My Name“ v epizóde 14. marca Jimmy Kimmel naživo nižšie!