Hlavná Darčeky Najlepšie darčeky k 3. výročiu pri príležitosti príležitosti

Najlepšie darčeky k 3. výročiu pri príležitosti príležitosti

Oslávte kožené výročie zmysluplným darčekom. Koláž zo štyroch nápadov na darčeky k tretiemu výročiu
  • Naoimh píše články pre Lizapourunemerenbleus Worldwide, špecializujúce sa na prehľadné ponuky od darčekových sprievodcov po svadobnú módu
  • Pred prácou na redakčnom obsahu Naoimh napísal popisy obchodov pre niektorých z mnohých svadobných predajcov Lizapourunemerenbleus Worldwide
  • Naoimh študoval kreatívne písanie na vysokej škole a žije v írskom Galway
Aktualizované 20. apríla 2021 Zahrnuli sme produkty tretích strán, ktoré vám pomôžu navigovať a užiť si najväčšie chvíle života. Nákupy uskutočnené prostredníctvom odkazov na tejto stránke nám môžu zarobiť províziu.

V porovnaní s tým sa tri roky nemusia zdať také veľké prvé výročie , je stále rovnako dôležité oslavovať. Každý rok sa počíta, pokiaľ ide o posilnenie manželstva (najmä ak ten rok zahŕňal strávenie a veľa z spoločný čas ). Kúpa darčeka k tretiemu výročiu je príjemným spôsobom, ako si pripomenúť túto príležitosť, či už si pripomínate svoj vlastný míľnik, alebo chcete zablahoželať dvojici, ktorú poznáte a milujete.

Ak ešte nie ste oboznámení s tradičné a moderné darčeky k tretiemu výročiu, nižšie sme urobili stručný prehľad, ktorý vám povie všetko, čo potrebujete vedieť, aby ste vybrali úžasný (a tematický) darček. V opačnom prípade neváhajte a preskočte na náš zoznam najlepších nápadov na darčeky z kože, skla a alternatívnych darčekov.

V tomto článku:

Čo je darček k trojročnému výročiu?

Bez ohľadu na to, či ste sa pred dvoma rokmi rozhodli držať jedinečnej témy každého míľnika, alebo ju hráte podľa ucha, tradičný darček k výročiu troch rokov je jedným z najľahších materiálov, s ktorými sa dá pracovať: koža. Je to tiež zmysluplná pocta manželstvu, ktoré trvalo tri roky, a predstavuje flexibilnú trvanlivosť, od ktorej závisí úspešné spojenie.

Máte strach, že vaša druhá polovica (alebo pár) nebude príliš nadšená kožou? Pod tento špeciálny míľnik patrí ešte niekoľko ďalších darčekových tém. Kryštál (alebo sklo) bol prijatý ako moderný symbol spojený s trojročným manželstvom a symbolizuje krásu a krehkosť zväzku v počiatočných fázach. Prípadne sa môžete inšpirovať farbou tretieho výročia (biela alebo nefritová), kamienkom (perla) alebo kvetom (slnečnica).

Kožené darčeky k výročiu

Koža má mnoho rôznych foriem, od oblečenia a doplnkov až po jedinečný domáci tovar a dekor. Aby bolo nájdenie špeciálneho darčeka pre vašich blízkych ľahké, uviedli sme nižšie naše obľúbené tipy pre každý typ páru. Vďaka týmto tradičným nápadom na darčeky k tretiemu výročiu si ich určite zapamätáte.

Kožený notový záznam piesne All of Me v drevenom ráme

Čo môže byť zmysluplnejšie ako personalizované návraty k vašim (alebo milenkám) prvá tanečná pieseň ? Táto rytá hudba do noty je dodávaná v štýlovom drevenom ráme, takže je plne pripravená na zobrazenie. Je to zmysluplný darček, či už potrebujete kožený darček k výročiu pre ňu, pre neho alebo pre pár.

Korková vidiecka chata notový záznam vyrytý v koži, 49 dolárov, Etsy.com

Muž držiaci hnedú koženú peňaženku Ekster

Áno, kožená peňaženka sa môže javiť ako samozrejmá voľba. Ale tento prichádza s inteligentnou technológiou, ktorá pomôže vášmu manželovi získať prístup k vašim kartám stlačením tlačidla. Pevný materiál navyše vydrží mnoho rokov.

Vonku Parlamentná peňaženka, 89 dolárov, Ekster.com

Cestovné puzdro na šperky z čiernej kože otvorené a naplnené šperkami

Tento šikovný darček k tretiemu výročiu pomôže vašej polovičke vyhnúť sa zamotaným náhrdelníkom, nesprávne umiestneným prsteňom a prepleteným náramkom, keď ste na cestách. Štýlové kožené puzdro na šperky je dodávané s priehradkami, aby bolo všetko organizované. Ešte lepšie je, že sa dá ľahko zastrčiť do väčšej tašky.

Lepšie šperkovnica, 75 dolárov, Mejuri.com

Hnedý kožený náramok k výročiu so skrytou správou

Pokiaľ ide o oslavu akéhokoľvek dôležitého medzníka s partnerom, šperky sú vždy skvelým darčekom. A ak ste sa rozhodli kúpiť kožený darček k tretiemu výročiu, tento minimalistický náramok je istým víťazom. Nechajte si ho prispôsobiť svojimi iniciálkami, dátumom svadby alebo sladkou správou ako: „vždy a navždy, bez ohľadu na to“.

Porter & Hazel prispôsobený kožený náramok, 19 dolárov, Etsy.com

Smotanový kožený tote darček k tretiemu výročiu

Každodenná taška je neoceniteľná, najmä ak váš S.O. je vždy na cestách alebo má denné dochádzanie. Táto klasická možnosť z umelej kože je štýlová, priestranná a dodáva sa s izolovaným odnímateľným vreckom, ktoré je špeciálne navrhnuté na balenie obedov alebo občerstvenia. Čerešnička na torte? Môžete to mať monogramované s ich iniciálami!

Moderný piknik The Tote, od 210 dolárov, ModernPicnic.com

Hnedé kožené podložky poskladané iniciálami K & B v zlate

Verte či neverte, existuje množstvo rôznych typov darčekov k výročiu svadby z kože. Milujeme sentiment za týmito elegantnými táckami ozdobenými iniciálami šťastného páru v elegantnom zlatom písme. Vezmite si sadu dvoch, aby mal každý miesto na ranné varenie, alebo-ak sú hostiteľmi prírodného pôvodu-vyberte si sadu šiestich.

Parkin & Lewis pár iniciálok koženej podložky, od 24 dolárov za sadu 2, Etsy.com

Hodinky s koženým remienkom inšpirované krokodílom s ciferníkom s otvorenou clonou

Keďže pri výročiach ide o spomienku na plynúci čas, hodinky sú klasickou voľbou. Každý, kto miluje hodinky (alebo dokonca len oceňuje dobré inžinierstvo), si zamiluje ciferník s otvorenou clonou týchto hodiniek. Kompletný s puzdrom z nehrdzavejúcej ocele ružovej farby a koženým remienkom so štruktúrou bude štýlovým doplnkom zbierky vášho partnera.

Bulova Aerojet, 380 dolárov, Bulova.com

Kožená monogramová manžeta spája darček k tretiemu výročiu

Čo hovoríte na darček k trojročnému výročiu svadby, ktorý si môže váš manžel vziať na večeru na oslavu? Tieto monogramizované kožené manžetové gombíky sú jedinečným doplnkom, ktorý budete chcieť vytiahnuť pre všetky budúce príležitosti.

Koža Kingsley personalizované manžetové gombíky, 73 dolárov, Etsy.com

Hnedá kožená toaletná taška so zapínaním na zips

Hľadáte darček, ktorý môže váš partner použiť znova a znova? Dve slová: súprava dopp. Tento nápad na darček z pravej kože je pre nich ideálnym miestom na uloženie ich potrieb pri starostlivosti o vlasy pri ďalšom romantickom pobyte (alebo dokonca len v spálni). Elegantná toaletná taška je vyrobená z prvotriednej talianskej kože, čo znamená, že by mala dlho vydržať.

Aktovka a stránka dopp kit, 145 dolárov, Satchel-Page.com

štandardné rozmery kuchynského ostrovčeka
Hnedý kožený kvet s krémovými koženými listami so špeciálnym dátumom

Ak hľadáte jedinečné nápady na darčeky z výročia kože, už nehľadajte. Ako cool je táto ručne vyrobená kožená ruža ?! Dodáva sa s vyrazeným dátumom, ktorý si vyberiete na jednom z listov, aby ste získali mimoriadne zmysluplný dotyk. ( Psst , jeden môžete získať aj k obom tvoje iniciály na to!)

8:39 Kožené remeslo kožená ruža s vlastnými dátumovými pečiatkami, 25 dolárov, Etsy.com

Biely taliansky kožený remienok inteligentných hodiniek Garmin s puzdrom 24k zlata

Nenechajte sa zmiasť elegantným analógovým dizajnom - toto nie sú bežné hodinky, sú to inteligentné hodinky. Robí takmer všetko, čo by ste očakávali (ako napríklad zobrazovanie upozornení, sledovanie krokov a uskutočňovanie bezkontaktných platieb), ale zachováva vzhľad klasických hodiniek. Bonus: Biela kožená páska vzdáva hold jednej z míľnikov.

Garmin 42 mm Vívomove Luxe z 24k zlata a bielej talianskej kože, 450 dolárov, Garmin.com

Hnedý kožený opasok k výročiu s tajnou skrytou správou

Mysleli ste si, že opasok nemôže byť romantickým darčekom? Zamysli sa znova! Tento luxusný kožený doplnok je možné prispôsobiť iniciálami vášho manžela a milým skrytým odkazom od vás pre nich. Tento znie: „Milujem ťa na Mesiac a späť.“

Koža Holtz jemný kožený opasok v gaštane, od 80 dolárov, Etsy.com

Štýlový hnedý kožený náramok so zlatým odkazom

Tu je ďalší štýlový kúsok kožených šperkov, ktoré môže vaša manželka nosiť ako symbol vašej lásky. K odkazu na žlté zlato v strede tohto neobvyklého náramku je možné ľahko pripevniť ďalšie zmysluplné kúzla.

Annoushka 14kt zlatý hnedý kožený náramok Lovelink, 285 dolárov, Annoushka.com

Muž držiaci cez rameno hnedý kožený víkendík sa chystá na palubu letu

Ak váš S.O. táto luxusná kožená taška ich už nemôže dočkať, kým sa po pandémii vrátia k ich životnému štýlu určenému pre tryskové lietanie. Šikovné skryté vrecko vpredu je perfektné na uloženie ich pasu a vo vnútri je veľa ďalších priehradiek na zabalenie koláča.

Aktovka a stránka víkendy, 595 dolárov, Satchel-Page.com

najlepšie svadobné prvé tanečné piesne
Hnedý kožený zápisník označený iniciálami

Tento notebook, zviazaný do mäkkej kože, bude vašim partnerom, kam sa bude dať zapisovať a odškrtávať položky zo zoznamu vedierok, sledovať ich každodenné udalosti alebo si precvičovať svedomitý denník. Nechajte si ho prispôsobiť svojim monogramom a nechajte v ňom sladkú ručne písanú poznámku, aby z neho bol mimoriadne špeciálny darček k trojročnému výročiu.

Forest Nine personalizovaný kožený denník, od 64 dolárov, Etsy.com

SLEDUJTE VIDEO

Krištáľové a sklenené darčeky k výročiu

Je to jasné ako krištáľ: Tri roky spolu sú neuveriteľným úspechom. Ale ak nemáte jasno v tom, čím obdarovať svojho manžela alebo blízkych, poradíme vám. Pozrite sa na tieto jedinečné darčeky k tretiemu výročiu svadby pre vašu manželku, manžela alebo pár, ktoré sú vyrobené zo skla alebo kryštálu.

Žena držiaca v ruke sklenenú plaketu s piesňou Taylor Swift You Are In Love s obrázkom páru v ich svadobný deň

Máte špeciálnu pieseň, ktorú ste si obaja vytvorili? Táto romantická sklenená plaketa ukáže melódiu zobrazenú na Spotify s fotografiou, ktorú si vyberiete ako obal albumu. Je to jedinečný darček, ktorý si vaša polovička bude vážiť.

Kliknuté remeslo prispôsobený sklenený rám Spotify, od 13 dolárov, Etsy.com

Sklenená šperkovnica vo vintage štýle inšpirovaná tretím výročím ako darček

Doprajte svojmu manželovi krásny domov pre prsteň, keď ho nemá na prste. Táto šperkovnica inšpirovaná vinobraním je priehľadná, čo znamená, že cenný majetok vo vnútri je možné oceniť aj vtedy, keď sa nenosí.

Obchod s uzlami sklenená šperkovnica inšpirovaná vinobraním, 30 dolárov,

Trendová súprava karafy a skiel naplnená whisky

Táto moderná darčeková sada obsahuje karafu a dva poháre na kamene s jedinečným textúrovaným povrchom. Je to jeden z najlepších nápadov na darčeky k tretiemu výročiu pre páry, ktoré ocenia dobrú škótsku alebo bourbon.

Terrane Sada whisky č. 12, 255 dolárov, Huckberry.com

Ručne fúkaný sklenený stojan na tortu s koláčom na vrchu Ty Mecham

Nakupovanie pre manžela, ktorý miluje pečenie? Toto farebné ručne fúkané stojan na tortu posunie ich výtvory na ďalšiu úroveň.

Farebné sklo Estelle ručne fúkaný stojan na tortu z farebného skla, 225 dolárov, Food52.com

3D krištáľová ozdoba s obrázkom páru a vyrytým textom na mnoho ďalších rokov

Prekvapte svoju polovičku obrázkom zo svadobného dňa (alebo inou obľúbenou spomienkou) vyleptaným na kryštál. Spárujte ozdobu s čiernym svetlom alebo otočnou základňou LED, aby ste sa mohli hneď predviesť. Je to pre neho alebo ju zmysluplný darček k tretiemu výročiu.

3D darček portrét k výročiu, od 129 dolárov za 1-2 tváre, The3DGift.com

Sada 2 personalizovaných mapových okuliarov s vyrytým párom

Personalizovaná súprava skleneného tovaru bude popíjanie ich obľúbených nápojov ešte príjemnejšie. Keď si manželia spoločne budujú nový život, pripomeňte si miesto, ktoré nazývajú domovom, a nechajte si na každé z týchto okuliarov vygravírovať mapu svojho susedstva. Môžete pridať názov miesta alebo jeho priezvisko a vytvoriť tak výnimočný dojem.

Nezvyčajný tovar All Roads Take Us Home mapové duo, 48 dolárov, UncommonGoods.com

Elegantná krištáľová misa moderný darček k tretiemu výročiu

Nádherný krištáľový domáci tovar nie je typom vecí, na ktoré by sa manželia púšťali sami, ale ako darček ho 100% uvítajú. Len si predstavte, ako elegantne by táto servírovacia misa vyzerala, keď sa bude stredobodom ich ďalšej párty šíriť.

Waterford Miska Lismore Essence 6in Ellipse, 135 dolárov, Waterford.com

Prázdne fľaše vína vedľa doručovacej škatule Winc Winc cez Facebook

Nebojte sa kreatívne rozbehnúť tému moderného tretieho výročia. Ak sú hrdličky samozvanými znalcami vína, budú mať veľkú radosť z toho, že im doručia lahodné víno priamo k dverám-každý mesiac! Sklenené fľaše nemusia byť stredobodom tohto premysleného nápadu na darček, ale ani to nie je o nič menej úžasné.

Winc darčekový poukaz, od 60 dolárov, Winc.com

Elegantný pohár na víno s červeným vínom vo vnútri darčekovej sady k tretiemu výročiu

Samozrejme, ak by ste chceli radšej zahrať sklenenú tému, každý pár, ktorý pozná svoje Rulandské modré z Cabernetov, ocení tento pár odborne vyrobených pohárov na víno, ktoré sú navrhnuté tak, aby umocnili zážitok z ochutnávky vína.

Riedel Výkonné kabernetové okuliare, 69 dolárov za sadu 2, Nordstrom.com

Leňošenie na pohovke v okuliaroch LensDirect a usmievanie sa do telefónu LensDirect cez Facebook

Pokiaľ ide o nápady na tri roky k výročiu pre vášho manžela alebo manželku, nemôžete pokaziť praktický darček-obzvlášť ak je to niečo, čo naznačovali. Ak vaša druhá polovica hľadala nejaké okuliare na skrývanie modrého svetla, LensDirect má na výber veľa štýlových rámov. Stačí si vybrať šošovky BluDefend!

LensDirect okuliare, od 85 dolárov, LensDirect.com

Alternatívne darčeky k trojročnému výročiu

Je to tri roky, čo znamená, že ste už pravdepodobne vyčerpali niektoré zo svojich najlepších darčekových nápadov pri vyberaní darčekov za posledné dva míľniky. Našťastie pre vás máme niekoľko jedinečných a premyslených nápadov, ktoré môžete pridať do svojho zoznamu. Tieto alternatívne tipy nedodržiavajú moderné alebo tradičné témy darčekov - sú svojim spôsobom špeciálne.

Deluxe boxová sada ôsmich korení zobrazených s rôznymi koreninami v miskách na stole

Sú dynamickým duom, pokiaľ ide o varenie? Ak je to tak, doprajte páru luxusnú sadu najpredávanejších korenín, ktoré dodajú jedlu (a kreativite v kuchyni) chuť.

Dom korenia najpredávanejšia luxusná zbierka, 68 dolárov, TheSpiceHouse.com

Žena v hodvábnych pyžamových šortkách a tielku z nechtíka

Ak vaša drahá polovička ešte nevystrekla na tieto luxusné PJ, vezmite túto špeciálnu príležitosť ako príležitosť a kúpte im pár. Verte nám, nikdy nebudú chcieť vyzliecť toto hodvábne oblečenie (ale keď to urobia, je možné ho úplne prať v práčke).

Lunya umývateľný hodvábny set, 178 dolárov, Lunya.co

Pár s úsmevom na raňajkách v kuchyni s digitálnym rande DateBox Club otvoreným na tablete

Vymýšľanie nových vecí, ktoré by ste mohli robiť spoločne, môže byť s pribúdajúcim časom stále náročnejšie. Obnovte svoj inventár nápady na rande ošetrením svojho partnera (a seba!) jednému z nich Klub DateBox praktické plány predplatného. Každý mesiac vám bude doručený nový nápad na dátum priamo do vašich dverí alebo doručenej pošty.

DateBox Club plán predplatného od 5 dolárov mesačne, DateBoxClub.com

Sada dvoch uterákov z bieleho čaju s prípravkom You Wash, I

Ukážte páru, že si myslíte, že je skvelý tím (v kuchyni aj mimo nej) týmito rozkošnými utierkami. Jeden znie: „Perieš“ a druhý: „Vysuším“.

drevené darčeky k výročiu pre ňu

Z Vytvoriť dizajn Súpravu kuchynských utierok You Wash, Dry, 23 dolárov, Etsy.com

Betónová mini ohnisko na obrázku s nápadom na darček k tretiemu výročiu plameňa Rocky Luten

Skvelé pomôcky prinášajú skvelé nápady na darčeky, najmä ak chcete svojho manžela prekvapiť niečím, o čom by ho nikdy nenapadlo požiadať. Ľudia láska tieto mini ohniská - a kto ich môže viniť? Opekané marshmallow - kedykoľvek a kdekoľvek.

FLÎKR Požiar osobný betónový krb, 95 dolárov, Food52.com

Dva modely oblečené v dizajnérskej spodnej bielizni Underclub cez Facebook

Vylepšite zásuvku spodnej bielizne svojej polovičky s mesačným predplatným na Underclub . Jednoducho vyberte dátum ( ehm , vaše výročie), aby dostali e -mailom darčekovú správu. Odtiaľ môže váš partner urobiť krátky štýlový kvíz, ktorý vám pomôže s výberom ďalšej dodávky. Môžete si tiež vybrať niekoľko doplnkov, ktoré budú zahrnuté v prvej zásielke, od pohodlného spoločenského oblečenia po sexi bielizeň .

Underclub darčekové predplatné, od 45 dolárov na 3 mesiace, Underclub.com

Retiazkový náhrdelník zo sladkovodných perál a žltého zlata

Pearl je kameň tretieho výročia, preto sa opierajte o tému a zaobstarajte svojmu manželovi tento nádherný náhrdelník z perál a žltého zlata. Jeho jemný, minimálny dizajn sa môže ľahko vrstviť so šperkami, ktoré už majú.

Lepšie náhrdelník z organických perličiek, 165 dolárov, Mejuri.com

Zarámovaný sľub, umelecká tlač, darček k tretiemu výročiu

Do písania svadobných sľubov ste naliali srdce a dušu. Prečo namiesto toho, aby ste sa ich pokúsili tento rok prekonať, prečo nedáte druhej polovici kópiu tých najzmysluplnejších slov, aké ste kedy napísali? Táto kníhtlač je úžasnou spomienkou na váš svadobný deň, ktorá pravdepodobne spôsobí niekoľko šťastných slz. Odporúčame vám pridať rámček pred pokladňou - tento rámček budú chcieť čo najskôr zobraziť.

Razené vaše sľuby ako umelecká tlač kníhtlače, od 158 dolárov, Razené.com

Žiarivá sviečka s vôňou kože

Táto toskánska sviečka inšpirovaná kožou je jedinečným zvratom v tradičnom materiáli míľnika-ale ani to nie je najlepšie. Nechajte do svojho pohára vygravírovať sladkú správu svojmu manželovi / manželke, ktorá sa rozsvieti, keď vnútri svieti sviečka.

Krásne ručne vyrobené Sviečka zo sójového skla z toskánskej kože, od 33 dolárov, Etsy.com

Plyšový župan v svetlo sivom nápade na tretie výročie

Plánujete osláviť svoje výročie doma ? Doprajte svojmu partnerovi plnohodnotný kúpeľný deň doplnený o trenie nôh, pleťové masky a super priliehavý župan. Všetky ich problémy sa okamžite rozplynú, keď sa prezlečú do tohto spoločenského oblečenia Brooklinen .

Brooklinen super-plyšový župan, 98 dolárov, Brooklinen.com

PhoneSoap 3 na obrázku s nabíjaním telefónu vo vnútri

Jeden z najlepších gadgetov, ktoré vyjdú v roku 2020, Mydlo na telefón robí dezinfekciu malých, ťažko čistiteľných predmetov (napríklad kľúče od telefónu alebo auta) veľmi jednoduchou. Jednoducho vložte telefón dovnútra, zatvorte veko a počkajte 10 minút, kým UV-C svetlo začne pôsobiť. Vyberte si zo siedmich rôznych farebných prevedení, ktoré budú vyhovovať osobnému štýlu vášho manžela.

Mydlo na telefón PhoneSoap 3, 80 dolárov, PhoneSoap.com

Doručenie BloomsyBox s kyticou žiarivo žltých slnečníc ako darček k tretiemu výročiu

Slnečnice svedčia o pozitivite, láske a vernosti - a keďže sú zároveň kvetinou tretieho výročia svadby, bude táto žiarivá kytica ešte zmysluplnejšia. Najlepšia časť? BloomsyBox doručí priamo k vašim dverám (alebo páru).

BloomsyBox Sunny kytica, 40 dolárov, BloomsyBox.com

Prispôsobená doska na krájanie s vyrytým párom

Nakupovanie pre pár, ktorý je posadnutý deli ? Personalizovaná obslužná doska im umožní vložiť svoju vlastnú jedinečnú pečiatku na každý dekadentný displej. Na tomto je vyryté ich mená a špeciálny dátum.

Circle City Design Co. prispôsobená doska na krájanie, od 39 dolárov, Etsy.com

Dva vyšívané vankúše predstavujúce Kaliforniu a Floridu

Pripomeňte si stav (-y), v ktorom manželia zažili mnoho svojich prvenstiev. Tieto zložito vyšívané vankúše sú skvelým darčekom, ktorý kombinuje domácu výzdobu s históriou páru.

Carmel a Terrell Swan ručne vyšívané štátne vankúše, 196 dolárov za kus, UncommonGoods.com

Drevený prsteň s jadeitovou vložkou k tretiemu výročiu

Farebná nefrit je ďalším symbolom tretieho výročia svadby, z ktorého sa môžete inšpirovať pri honbe za dokonalým darčekom. Tento minimalistický drevený prsteň ponúka jedinečnú nefritovú vložku, ktorá im bude pripomínať váš trojročný míľnik vždy, keď si ho nasadíte.

Ridgewoodove prstene prsteň z nefritu, 180 dolárov, Etsy.com