Hlavná Móda Najlepšie dostupné šaty pre družičku, ktoré nevyzerajú lacno

Najlepšie dostupné šaty pre družičku, ktoré nevyzerajú lacno

Hľadáte lacné šaty pre družičku? Dali sme dohromady desiatky nádherných šiat, pričom drvivá väčšina z nich mala menej ako 100 dolárov. Cenovo dostupné šaty pre družičku v koralovom, červenavom a modrozelenom prevedení Aktualizované 30. decembra 2020 Zahrnuli sme produkty tretích strán, ktoré vám pomôžu navigovať a užiť si najväčšie chvíle života. Nákupy uskutočnené prostredníctvom odkazov na tejto stránke nám môžu zarobiť províziu.

Vzhľadom na to všetky náklady ktoré v dnešnej dobe začínajú byť družičkou, môže hľadanie cenovo dostupných šiat pre družičky skutočne pomôcť. Štýl, farba a silueta sú vždy v mysli, keď výber šiat pre družičku , ale je tiež dôležité vziať do úvahy rozpočtové obmedzenia, pretože slúžky si spravidla platia za svoje vlastné oblečenie . Požiadať svojich priateľov, aby prelomili banku a vyrobili si couture číslo na mieru, ktoré si oblečú iba raz, je ťažké.

A keď sme už pri tejto téme, prečo sú šaty pre družičky tak drahé? Väčšina šiat pre družičky je ušitá na objednávku - a všetky sú ušité z rovnakého množstva farbiva (to znamená, že tkanina pre každé je zafarbená dohromady, takže každá slúžka má skutočne identický odtieň). Keď zaplatíte za dizajnérske šaty, zaplatíte za vlastnú prácu, ktorá k nim patrí. To však neznamená, že nemôžete nájsť lacné šaty pre družičku, ktoré by stále vyzerali elegantne. Tu vám poradíme, čo presne hľadať a kde nakupovať. Navyše zdieľame všetky naše obľúbené štýly za menej ako 100 dolárov.

V tomto článku:

Ako ušetriť peniaze na šatách pre družičku

Trik pri hľadaní najrozmanitejších šiat pre družičky do 100 dolárov je premýšľať mimo rámca: Zvážte možnosti a šaty, ktoré nie sú nevyhnutne predávané ako štýly družičiek. Zaujíma vás, kde kúpiť šaty pre družičky, ktoré v peňaženke vašej posádky neprehliadnu? Pozrite sa na svojich obľúbených každodenných predajcov, ako Absolvoval a ASOS „Za cenovo dostupné oblečenie, ktoré (bonus) môžete nosiť aj po svadobnom dni - vaše dievčatá tak budú mať zo svojho dolára maximum. Vedzte, že zmena oblečenia mimo stojana môže byť zložitejšia, pretože nebudete objednávať šaty podľa jedinečných mier každého dievčaťa. (To znamená, že ASOS nesie drobné, vysoké a zakrivené veľkosti.)

Ak by ste radšej išli tradičnou cestou (alias kúpou u svadobného predajcu), Davidova svadba predáva šaty aj pod 100 dolárov. Medzitým Nevesta a Skupina Dessy nosiť štýly pod 150 dolárov. (Na týchto stránkach nájdete mladšiu družičku a tehotenské šaty pre družičku tiež.) Tiež milujeme Birdy Greyová , novšia stránka trendových šiat pre družičky, kde všetko stojí 99 dolárov.

Nezabudnite ani na výpredaje - zľavy môžu zahŕňať nádherné šaty pre družičku od aspiračných po dosiahnuteľné. Ale ak uvažujete o off-the-rack ceste alebo nakupovaní šiat za zníženú cenu, majte na pamäti, že na podporu väčšej svadobnej hostiny nemusí byť v zásobe dostatok. Ďalšia trendová možnosť pre lacné šaty pre družičku? Prenájom dráhy, stránka požičovne, ktorá ponúka značkové oblečenie návrhára. Je to príjemný spôsob, ako nakupovať udržateľnejšie, ak si vaše obsluhy opäť neoblečú šaty. Ale samozrejme, existuje niekoľko výhrad k prenájmu, ktoré stojí za to mať na pamäti. Úpravy nie sú možné (okrem použitia lepiacej pásky) a inventár môže byť obmedzený. Navyše sa vám môže zdať, že dátum dodania je trochu last minute.

Pár slov na záver pre múdrych? Ak ste sa zaviazali vyberať dostupné šaty pre družičku, vážne zvážte, že budete mať nesúlad svadobnej hostiny . Na množstve farbív nezáleží a každý sprievodca si môže vybrať štýl, ktorý najlepšie vyhovuje jeho typu postavy (riešenie problémov s veľkosťou a zmenami). Celkovo budete mať oveľa väčšiu flexibilitu (čítajte: viac príležitostí na skórovanie lacných rób).

Ste pripravení začať nakupovať? Pozrite sa na tieto roztomilé a dostupné šaty pre družičky, ktoré nepôsobia lacno. Väčšina z nich je pod 100 dolárov, niektoré pod 50 dolárov a všetky sú schválené editorom. (Navyše sú všetky dostupné online.) Dokonca sme ich zoradili podľa obľúbenej kategórie, takže sa v našom prehľade môžete ľahko pohybovať.

Družička sa oblečie do 100 dolárov podľa farby

Šaty pre družičku by sa mali hodiť do vašej celkovej farebnej palety - hľadajte odtiene, ktoré sa vám páčia, a odtiene, ktoré vyhovujú aj vašim sprievodcom. Nižšie sme zhrnuli najlepšie dostupné šaty pre družičky v každej farbe dúhy, od klasických odtieňov ako vínová a levandulová až po trendové odtiene ako spálená oranžová a prašná modrá.

Fialové šaty pre družičku do 100 dolárov

Od levandule po hlboký baklažán, Fialová je jednou z najuniverzálnejších farieb, ktoré si môžete pre svoje družičky vybrať. Svetlejšie fialky vyžarujú rozmarnú retro atmosféru, zatiaľ čo tmavšie fialové pôsobia sofistikovanejšie a formálnejšie. Ak sa rozhodnete pre nevhodnú svadobnú hostinu, šalvia zelená, sivá a strieborná dopĺňa väčšinu odtieňov fialovej.

Fialové šaty pre väčšiu družičku do 100 dolárov

Nakupovanie cenovo dostupných šiat pre nevestu plus-size? Birdy Gray predáva nádherné možnosti. Tieto fialové šaty sú pôsobivo pohodlné, nadčasovo elegantné a majú vrecká (bodové).

Birdy Greyová Šaty Curve Kaia v Dark Mauve, 99 dolárov, BirdyGrey.com

Levanduľové šaty pre družičku do 100 dolárov

Tu je univerzálny štýl so studenými ramenami a trendovým výstrihom na kľúčnu dierku. Tieto dostupné levanduľové šaty pre družičku pôsobia tak lacno, že sa nám nechce veriť, že je pod 100 dolárov.

Vláknová družička volánové maxi šaty morskej panny so studenými plecami v orgovánovom súmraku, od 99 dolárov, Dessy.com

Tmavofialové šaty pre družičku do 100 dolárov

Chcete obliecť tradičné módne dlhé šaty vpred? Skúste tieto maxi šaty s výstrihom do V s unikátnymi volánmi na ramienkach, ktoré dodávajú klasickej siluete hravý nádych.

Davidova svadba volánové špagetové ramienka, šifónové šaty pre družičku v slivke, 100 dolárov, DavidsBridal.com

Krátke fialové šaty pre družičku do 100 dolárov

Tieto cenovo dostupné krátke šaty pre družičku s pekným výstrihom na jedno rameno stále vyžarujú elegantnú atmosféru. Tekutý šifón vyzerá nádherne v tmavofialovej farbe.

Nevesta Koktejlové šaty pre družičku Tina v hrozne, od 99 dolárov, Brideside.com

Ružové šaty pre družičku do 100 dolárov

Ružové šaty pre družičku vzali svadby útokom, a to z dobrého dôvodu. Populárne odtiene od červenať sa na zaprášenú ružu, doplňte širokú škálu nastavení. Tu sú naše obľúbené dostupné (a super roztomilé!) Šaty pre družičku v milovanej farbe.

Ružové šaty pre družičku bez ramienok pod 100 dolárov

Milujeme šaty bez ramienok v ružovej farbe, ale nebojte sa, ak vaše služobnice nie. Tieto lacné šaty pre družičku sú kabriolety, takže vaši sprievodcovia môžu pridať popruhy.

Birdy Greyová Šikovné konvertibilné šaty v ružovom kremeni, 99 dolárov, BirdyGrey.com

Prenájom šiat ružovej družičky do 100 dolárov

Tieto červené šaty pre družičku stoja pekný cent - teda pokiaľ si ich neprenajmete. Potom môžete šaty družičky zabodovať za menej ako 50 dolárov, a to všetko vďaka zľavám na prenájom. Zbožňujeme naberaný výstrih a mašličku vzadu.

Vody červené šaty Fleurette, od 40 dolárov do prenájmu, RenttheRunway.com

Červeno -ružové šaty pre družičku do 100 dolárov

Tu sú ďalšie ohromujúce šaty pre družičku plus-size, ktoré vyzerajú inak ako lacno. Ešte lepšie je, že popruhy sú nastaviteľné, takže si vaše slúžky môžu vyberať z niekoľkých rôznych (ale rovnako krásnych) výstrihov.

Birdy Greyová Konvertibilné šaty Curve Spence v Pale Blush, 99 dolárov, BirdyGrey.com

Formálne ružové šaty pre družičku do 100 dolárov

Jednoduché a elegantné tieto zaprášené ružové šaty sa hodia na formálnu oslavu.

DB Studio zlaté krepové šaty bez ramienok v Dusty Rose, 100 dolárov, DavidsBridal.com

Červená družička sa oblieka do 100 dolárov

Tieto dostupné červené šaty pre družičku kladú dôraz na farby pripravené na jeseň a zimu, ako je vínová, brusnicová a vínová. Sú to nadčasové, očarujúce odtiene, v ktorých sa páry z roka na rok obracajú - a my vidíme, prečo!

Červené zamatové šaty pre družičku do 100 dolárov

Luxusná zamatová tkanina posúva tieto dostupné červené šaty pre družičku na úplne novú, skutočne ohromujúcu úroveň.

DB Studio midi šaty so sametovým flutterovým rukávom s kravatovým pásom vo víne, 100 dolárov, DavidsBridal.com

Červené kvetinové šaty pre družičku do 100 dolárov

Vďaka kvetinovému vzoru vyzerajú tieto lacné bordové šaty pre družičku super svieže a zábavné.

PinkBlush bordová kvetinová šifónová sukňa s dlhým rukávom plus maxi šaty, 75 dolárov, PinkBlushMaternity.com

Šaty pre družičku z červenej sieťoviny do 100 dolárov

Sme tu pre moderné vysoké výstrihy, a obzvlášť pre tento štýlový, so sieťovanými detailmi! Tieto lacné bordové šaty pre družičku sme mohli vidieť na súčasnej svadbe v galérii. Šaty - ako mnohé z tohto súhrnu - sú k dispozícii aj v plusových veľkostiach.

DB Studio strečové krepové šaty z ilúzie s hlbokým stredom a rozparkom v Merlote, 100 dolárov, DavidsBridal.com

Červená šaty cez rameno pre družičku do 100 dolárov

Výstrihy mimo ramena sú módnou záležitosťou, ktorá tu zostane. Tieto sofistikované šaty z brusnicovej družičky majú detailné prevedenie čipky.

DIZAJN ASOS prémiové maxi šaty z čipky a skladaného bardotu v Oxblood, 95 dolárov, ASOS.com

Oranžové šaty pre družičku do 100 dolárov

Hľadáte jasnú, veselú farbu, ktorá sa hodí k širokej škále farebných paliet? Nespite na pomaranči! Zatiaľ čo koraly a broskyne sú vo svadobnom svete dlhoročnými stálicami, získavajú na sile aj náladovejšie odtiene ako hrdza.

Oranžové šaty pre družičku v veľkosti do 100 dolárov

Tieto teplé oranžové šaty pre družičku sú nádherne podhodnotené. Dobre sa kombinuje s inými zemitými odtieňmi inšpirovanými púšťou.

Birdy Greyová Šaty Curve Jane v terakote, 99 dolárov, BirdyGrey.com

Krátke šaty broskyňovej družičky do 100 dolárov

Tieto dostupné, ležérne šaty pre družičku sú jednoducho broskyňové! Páči sa nám roztomilý ohlávkový krk a zviazaný pás, ktoré prispievajú k peknému vzhľadu bez námahy.

Davidova svadba šaty z jemnej sieťoviny, krátke šaty pre družičku v Bellini, 70 dolárov, DavidsBridal.com

Oranžové šaty pre družičku do 100 dolárov

Pančuchové šaty majú chvíľu, takže sme samozrejme museli zaradiť jedny z nich do tohto zoznamu. Tieto šaty pre družičku boho sú prekvapivo lacné (v dobrom). Za tento trendový odtieň spálenej oranžovej by ste mohli zaplatiť oveľa viac!

DIZAJN ASOS cami maxi slip dress v saténe s vysokým leskom s čipkou vzadu v Rust, 72 dolárov, ASOS.com

Krátke šaty z koralovej družičky do 100 dolárov

Nakupujete lacné šaty z koralovej družičky? Tu je jasná a odvážna možnosť, ktorá funguje dobre na letnú svadbu. Krátky spodný lem je ležérny a udrží vaše družičky v pohode.

Nevesta Koktejlové šaty pre družičku Charlotte v Corale, od 99 dolárov, Brideside.com

Žlté šaty pre družičku do 100 dolárov

Hovorte o šťastnej farbe pre šťastnú príležitosť! Tieto lacné žlté šaty pre družičku rozžiaria váš deň bez prekročenia rozpočtu.

Dlhé žlté šaty pre družičku do 100 dolárov

Prečo nechať svoje družičky splývať, keď môžu vyniknúť? Toto plávajúce maxi bolo vyrobené pre farebné svadby.

Absolvoval Žlté maxi šaty All About Love, 97 dolárov, Lulus.com

Dlhé žlté šaty pre družičku do 100 dolárov

Jednoduchá silueta vo veselej farbe? Naozaj sa nemôžete pomýliť. Oceňujeme decentnú eleganciu týchto šiat.

Davidova svadba šaty pre družičku zo šifónu s výstrihom do V a výstrihom do Kanárska, 100 dolárov, DavidsBridal.com

Volánové žlté šaty pre družičku do 100 dolárov

Tieto žltooranžové šaty pre družičku sú jednoducho slnečné. Dokončite vzhľad kvetom z divých kvetov.

Birdy Greyová Konvertibilné šaty Jane v nechtíku, 99 dolárov, BirdyGrey.com

Žlté šaty pre veľkú družičku do 100 dolárov

Nakupovanie krátkych žltých šiat pre družičku s rozpočtom? Vrecká a rukávy odlišujú túto očarujúcu možnosť plus-size.

Buxom Couture objemné šaty s rukávom v žltej farbe, 64 dolárov, CoEdition.com

Zelené šaty pre družičku do 100 dolárov

Všetci vaši hostia budú zelení od závisti, keď sa vaše slúžky ukážu v tejto lákavej farbe. Tu sú naše obľúbené cenovo dostupné šaty pre družičku v odtieňoch inšpirovaných prírodou.

Jadeitové zelené šaty pre družičku do 100 dolárov

Bohatý tón šperku za túto cenu? Áno, sme skutoční. Tieto štruktúrované šaty pre družičku sú elegantné aj klasické.

Vláknová družička Šaty pre morskú pannu s kľúčovou dierkou a predným rozparkom v Jade, od 99 dolárov, Dessy.com

Zelené šaty pre väčšiu družičku do 100 dolárov

Tento jemný odtieň šalvie je ideálny na jarnú alebo záhradnú svadbu. A áno, tieto šaty pre družičku sú kabriolety, takže máte veľa možností stylingu.

Birdy Greyová Konvertibilné šaty Curve Grace v Sage, 99 dolárov, BirdyGrey.com

Zelené vroubkované šaty pre družičku do 100 dolárov

Sme posadnutí týmito prekvapivo dostupnými šatami pre družičku. Je to zábavné, koketné a táto smaragdovo zelená farba je *bozk šéfkuchára. *

ktorý nosí na svadbe boutonniere

Bez reči vrúbkované krepové šaty s vysokými nízkymi špagetami v Hunteri, 100 dolárov, DavidsBridal.com

Šalvia zelená družička šaty pod 100 dolárov

Riasenie, rúško a milý výstrih - čo nemilovať? Tieto dostupné šaty zo svadobnej nevesty sa určite rýchlo vypredajú, a najmä za túto cenu.

TFNC bandaxové šaty midaxi so skladanými detailmi v Sage, 79 dolárov, ASOS.com

Modré šaty pre družičku do 100 dolárov

Či už plánujete svadbu na pláži alebo len milujete túto chladnú a upokojujúcu farbu, tieto lacné modré šaty pre družičku sú krásne bez toho, aby ste museli minúť rozpočet svojim najlepším priateľom.

Modré šaty pre nevestu plus veľkosti do 100 dolárov

Na prvom mieste je toto jednoduché číslo v elegantnej, búrlivej modrej. Len si predstavte, ako by to vyzeralo pri mori! Páči sa nám, ako je kombinovaný s plážovým príslušenstvom (pozrite sa na ten perlový náhrdelník). Na záver, modelové zábery sú skvelým zdrojom informácií o tom, ako sa naučiť upravovať šaty.

Birdy Greyová Konvertibilné šaty Curve Devin v Slate Blue, 99 dolárov, BirdyGrey.com

Modré šaty na svadbu pre družičku do 100 dolárov

Tieto kráľovsky modré šaty pre družičku sú rafinované, ale napriek tomu pôsobia sviežo, vďaka rozcuchaným detailom a peekaboo chrbtu. Najlepšie na tom je, že jeho prenájom vám ušetrí stovky dolárov. Jasné, tieto šaty pre družičku sú pod 50 dolárov na prenájom. Opakujeme, je to pod 50 dolárov.

Sláva a partneri kobaltové šaty Kira, od 30 dolárov na prenájom, RenttheRunway.com

Zaprášené modré šaty pre družičku do 100 dolárov

Páči sa vám vzhľad gréckeho výstrihu? V týchto zaprášených modrých šatách pre družičku sa vaša posádka bude cítiť ako bohyne.

Birdy Greyová Šaty Curve Kiko v Dusty Blue, 99 dolárov, BirdyGrey.com

Tmavomodré šaty pre družičku do 100 dolárov

Na námorníctvo sme samozrejme nemohli zabudnúť. Tieto efektné modré šaty pre družičku pôsobia draho, iba ak si ich požičiate na svadbu. Váš sprievod bude milovať prekvapivé čipkované vsadky na zadnej strane.

Družička Monique Lhuillier námornícke šaty Amalia, od 35 dolárov do prenájmu, RenttheRunway.com

Čierne šaty pre družičku do 100 dolárov

Možno sa to nezdá ako najsvadobnejšia farba, ale čierne šaty pre družičku sú práve teraz horúce. Najviditeľnejšou výhodou tohto všestranného odtieňa je, že ho vaše družičky môžu recyklovať na budúce akcie. (Koniec koncov, LBD je základným prvkom šatníka!) Nahé, červenajúce sa a biele všetky vystupujú proti čiernej bez toho, aby ste sa cítili príliš drsne.

Plus size čierne šaty pre družičku do 100 dolárov

Obyčajnými čiernymi šatami nič nepokazíte. Tento minimalistický štýl by sa mohol hojdať boho, a to vďaka blúzkovému topu a vreckám.

Birdy Greyová Curve Gwennie šaty v čiernej farbe, 99 dolárov, BirdyGrey.com

Požičovňa šiat čiernej družičky do 100 dolárov

Asymetrický, nadrozmerný volánik je elegantný a inšpirovaný vintage. S týmito šatami siahnite po minimálnom doplnku a nechajte jeho jedinečnú siluetu skutočne zažiariť. Psst: Šaty sú tiež cenovo dostupnými šatami slúžky, najmä ak sú kombinované s jednoduchými, koordinujúcimi čiernymi šatami pre družičku.

Katie May čierne šaty Olivia, od 45 dolárov do prenájmu, RenttheRunway.com

Čierne volánové šaty pre družičku do 100 dolárov

Chcete, aby vaša svadobná hostina rozdávala viac koketnej atmosféry? Uvažujte o týchto dostupných čiernych šatách pre družičku s volánovým hlbokým výstrihom do V.

Absolvoval Čierne maxi šaty Perfect Opportunity, 98 dolárov, Lulus.com

Čierne šaty pre družičku na jedno rameno do 100 dolárov

Očarujúce čierne šaty pre družičku môžete rozhodne prichytiť o rozpočte. Chcete dôkaz? Nehľadajte nič iné ako túto večernú róbu na jedno rameno.

Davidova svadba jednoduché šaty zo šifónu pre jednu družičku v čiernej farbe, 100 dolárov, DavidsBridal.com

Metalické šaty pre družičku do 100 dolárov

Láska iskra? Máš šťastie. Aj keď flitre a trblietky môžu zdvihnúť cenu za kus, na webe sme hľadali šaty pre družičky v zlatých, strieborných a iných metalických odtieňoch, ktoré sú v skutočnosti cenovo dostupné.

Flitrové zlaté šaty pre družičku do 100 dolárov

Dobre, tieto šaty stoja presne 100 dolárov, ale odvážna kapucňa stojí za to. Šampanské flitre vyzerajú o 100% drahšie ako v skutočnosti.

Badgley Mischka šaty pre víťaza ceny šampanského, 100 dolárov na prenájom, RenttheRunway.com

Ružové zlaté šaty pre družičku do 100 dolárov

Mysleli sme si, že sme zabudli na dlhé rukávy? Zamysli sa znova. Tieto iskrivé, ružové šaty s výstrihom do V nám dodávajú modernú atmosféru Gatsy.

Boohoo Butik flitrové šaty s dlhým rukávom a dlhým rukávom pre družičku v Nude, 75 dolárov, Boohoo.com

Strieborné šaty pre družičku do 100 dolárov

Podľa nás sú strieborné šaty pre družičky nedocenené. Tento tmavý kovový odtieň by skutočne vyšiel na slávnostnej novoročnej svadbe. Veríte, že tieto šaty pôvodne stáli 450 dolárov? Môžeme. Ale s Rent the Runway ho môže družička nosiť aj pod 100 dolárov.

Hutch strieborné metalické šaty Malia, od 60 dolárov do prenájmu, RenttheRunway.com

Krátke zlaté šaty pre družičku do 100 dolárov

Ružový flitrový top a krátka béžová sukňa sú kombináciou super trendových (a super cenovo dostupných) šaty družičky z ružového zlata .

Maya Midi tylové šaty s brmbolcom s ohlávkou a s jemnými flitrami v ružovej farbe Taupe Blush, 95 dolárov, ASOS.com

Šaty pre družičku do 100 dolárov za dĺžku

Pri výbere šiat pre družičku je vždy dôležité vziať do úvahy dĺžku, pretože dlhé šaty sa zvyčajne javia ako formálnejšie a pripravenejšie na večer (okrem maxi sarafánov), zatiaľ čo krátke šaty sa často vyberajú na bežné denné záležitosti. Ale dĺžka je tiež dôležitá, ak hľadáte dostupné šaty pre družičku. Obvykle platí, že čím viac tkanín, tým je štýl drahší. Nebojte sa však - ako ste už videli, našli sme veľa lacných dlhých šiat pre družičku. A prirodzene sme zahrnuli aj krátke možnosti. Keď sme na krátkej téme: Ak kupujete kratšie šaty mimo regálu online, pripravte si ich včas a v prípade potreby ich vráťte. Je ťažké povedať, aká krátka je sukňa, kým nie je na jedinečných telách vašich družičiek.

Krátke šaty pre družičku do 100 dolárov

Krátke šaty pre družičku môžu byť mimoriadne dostupné. Ak sa chystáte na klasickú atmosféru, vyskúšajte fit-a-flare šaty po kolená alebo po čaj. Plánujete súčasné boho bash? Midi štýly a asymetrické spodné okraje sú pre vás.

Krátke šmykové šaty pre družičku do 100 dolárov

Tento saténový sklz je v súčasnosti stelesnením štýlu boho. Hodvábne a dostupné šaty pre družičku spôsobia, že sa vaše slúžky budú cítiť ako milión dolárov (bez toho, aby ste míňali veľké peniaze).

DB Studio midi saténové šaty so špagetovými ramienkami v škorici, 80 dolárov, DavidsBridal.com

Krátke fialové šaty pre družičku do 100 dolárov

Užite si trochu zábavy so svojim oblečením pre družičku. Tieto vysoké šaty budú vyzerať skvele v kombinácii s inými fialovými a vzorovanými šatami.

Bridlica a vŕba fialové šaty Lydnsey, od 30 dolárov za prenájom, RenttheRunway.com

Krátke šaty pre červenú družičku do 100 dolárov

Tento kaskádový spodný lem je rozhodne pútavý, ale dostupná cena (menej ako 100 dolárov, bez DPH) je to, čo skutočne púta našu pozornosť!

DB Studio Strečové krepové midi šaty s výstrihom do V a volánovým rozparkom v lístku, 90 dolárov, DavidsBridal.com

Krátke šaty pre družičku bez ramienok pod 100 dolárov

Krásne zakrytý šifón dodáva týmto krátkym, cenovo dostupným šatám pre družičku vyleštený vzhľad.

Davidova svadba krátke pokrčené šifónové šaty s prednou kaskádou v Marine, 80 dolárov, DavidsBridal.com

Krátke šaty námorníckej družičky do 100 dolárov

Tieto tmavomodré koktejlové šaty sú jednoduchým výberom pre rozmarnú dennú svadbu. Zadná strana sa môže pochváliť efektnou čipkou na mihalnice, ktorá zapôsobí na všetkých vašich blízkych.

Nevesta Koktejlové šaty pre družičku Daisy v polnoci, od 99 dolárov, Brideside.com

Dlhé šaty pre družičku do 100 dolárov

Dlhé šaty pre družičku dávali navonok supertradičnú atmosféru, ale teraz zúria. Aká je príťažlivosť celej tejto dĺžky? Dlhšie šaty pôsobia okamžite elegantne. (Ako často sa vy alebo vaša posádka chystáte roztočiť plnohodnotné šaty?)

Dlhé taupe šaty pre družičku do 100 dolárov

V prípade, že by to nebolo jasné, v poslednom čase hýria zemité odtiene. To dáva týmto jedinečným taupe šatám pre družičku trend. (Rovnako ako štvorcový výstrih.)

Vláknová družička šaty z morskej panny s plochým popruhom a predným rázporkom v Taupe, od 99 dolárov, Dessy.com

Dlhé sivé šaty pre družičku do 100 dolárov

Vďaka sviežim závesom tieto dlhé šaty pre družičku pôsobia étericky. Kto vedel, že takú atmosféru môžete dosiahnuť lacno?

Absolvoval Svetlošedé maxi šaty Heavenly Hues, 84 dolárov, Lulus.com

Dlhé kvetinové šaty pre družičku do 100 dolárov

Teraz môžete zachytiť Ukáž mi svoju mamu milované šaty pre družičku za prijateľnejšiu cenu na Rent the Runway. Z toho sú vyrobené svadobné sny boho. Hurá na šaty pre družičky so zľavou!

Ukáž mi svoju mamu Primavera Floral Hacienda maxi, 30 dolárov na prenájom, RenttheRunway.com

Dlhé čipkované šaty pre družičku do 100 dolárov

Dodajte svojim družičkám outfit a dodajte im textúru pomocou týchto lacných dlhých šiat pre družičky. Vrchná časť je vyrobená zo zasnenej čipky pripravenej na fotografovanie.

Absolvoval Picture Perfect svetlosivé čipkované maxi šaty, 98 dolárov, Lulus.com

Dlhé ružové šaty pre družičku do 100 dolárov

Oblečte si tieto jednoduché a dostupné dlhé šaty pre družičku s čelenkami, náramkami alebo náušnicami - voľba je na vás.

Davidova svadba šifónové šaty pre družičku s vysokým krkom v kremeni, 100 dolárov, DavidsBridal.com

Šaty pre družičku do 150 dolárov

Chcete minúť trochu viac? Tieto šaty padajú hneď naokolo národné priemerné náklady na šaty družičiek . A boli by ste prekvapení, koľko ďalších možností sa otvára s ďalšími 50 dolármi (alebo dokonca 20 dolármi).

Dlhé šaty pre družičku s vysokým krkom do 150 dolárov

Nie sme si istí, čo sa nám najviac páči: štruktúrovaná silueta, vysoký výstrih alebo chladné farby, v ktorých tieto šaty pre družičku prichádzajú. Necháme vás rozhodnúť sa.

Vláknová družička trúbkové šaty s otvoreným chrbtom a klenotom na krk s predným rozparkom v Desert Rose, od 135 dolárov, Dessy.com

Dlhé šaty pre družičku pre družičku do 150 dolárov

Ruch na týchto cenovo dostupných šatách pre družičku je jednoducho božský.

Davidova svadba surfinové dlhé šifónové šaty pre družičku v modrozelenej modrej, 150 dolárov, DavidsBridal.com

Dlhé dostupné žlté šaty pre družičku

Krížový výstrih odlišuje tieto šaty od vašich priemerných šiat pre družičku.

Davidova svadba krištáľové šaty zo svadobnej nevesty s vysokým krkom v slnečnici, 140 dolárov, DavidsBridal.com

Červené šaty plus pre družičku do 150 dolárov

Tu sú ďalšie trendové šaty pre družičku blouson za prijateľnú cenu. Šaty sa dodávajú v rozšírených veľkostiach a nespočetnom množstve farieb.

Nevesta Šaty pre družičku Penelope v Berry, od 119 dolárov, Brideside.com

Romantické dostupné šaty pre družičku do 150 dolárov

Tieto romantické šaty pre družičku majú naberaný pás, ktorý obstojí v skúške časom. Sme tiež ohromení všetkými farebnými možnosťami, od pevných odtieňov po kvetinové výtlačky.

Vláknová družička Dahlia bez rukávov prešívané maxi šaty z umelého obalu v Rouge, od 149 dolárov, Dessy.com

Dlhé dostupné šaty družičky v plus veľkosti

Čo môžeme povedať? Nemôžeme sa nabažiť pekných záhybov. Existuje dôvod, prečo sú prízvukom oblečenia pre družičku.

Davidova svadba saténové šaty zo saténovej družičky na krepový popruh v Chianti, 140 dolárov, DavidsBridal.com

Dlhé dostupné zelené šaty pre družičku

Ďalší prvok oblečenia družičky, ktorý milujeme? Vlajúce rukávy. Páči sa nám aj tento cenovo dostupný šaty pre družičku s výstrihom do V a zadným výstrihom.

Nevesta Šaty družičky Kyle v Aurore, od 129 dolárov, Brideside.com

Dlhé dostupné flitrové šaty pre družičku

Ste ochotní trochu sa vyhrabať na flitroch? Tieto nízkonákladové šaty pre družičku s dlhým rukávom by vám mali určite padnúť do oka. Medzi ozdobeným živôtikom a tylovou sukňou si myslíme, že sme zamilovaní.

Maya Plus jemné flitrové maxi šaty s dlhým rukávom a tylovou sukňou v ružovej farbe, 143 dolárov, ASOS.com

Dlhé červené dostupné šaty pre družičku

Na dobrú mieru sme sa museli dostať ešte k jednému chladnému výstrihu. Tieto formálne šaty pre družičku sú definíciou elegancie bez námahy.

Davidova svadba jednoramenné šaty kaskádovej družičky georgette v Apple, 150 dolárov, DavidsBridal.com

Zelené dostupné šaty pre družičku bez ramienok

Ak sa neviete vynadívať na šaty družičiek bez ramienok, je tu jedna posledná možnosť, ktorá ničím nezlomí. Má všetky nadčasové detaily: milý výstrih, premyslené rúško a sukňu do Áčka.

Nevesta Šaty pre družičku Phoebe v Sage, od 119 dolárov, Brideside.com