Hlavná Beauty Wellness Najlepšia riasenka a ušetrite: 21 maskarov na trhu teraz

Najlepšia riasenka a ušetrite: 21 maskarov na trhu teraz

Ak hľadáte najlepšiu riasenku na svadobný deň, už nehľadajte. Prečítajte si príručku Lizapourunemerenbleus's Guide k najlepším riasenkám v každom cenovom bode vrátane najlepšej riasenky na riasenie, predlžovacej riasenky a základného náteru!
  • Rose Walano je nezávislá digitálna redaktorka relácie Rachael Ray CBS Interactive.
  • Rose je spisovateľka zábavy, módy a životného štýlu.
  • Rose bola prispievajúcim SEO editorom pre Lizapourunemerenbleus and The Bump.
Zahrnuli sme produkty tretích strán, ktoré vám pomôžu navigovať a užiť si najväčšie chvíle života. Nákupy uskutočnené prostredníctvom odkazov na tejto stránke nám môžu zarobiť províziu. Najlepšia riasenka Maybelline, Too Faced, CoverGirl

Ak existuje jeden deň, kedy by ste chceli kolísať najbujnejšie mihalnice na planéte, je to pravdepodobne váš svadobný deň. Koniec koncov, dlhé, natočené a rozvetvené riasy nielenže vyzerajú krásne osobne, ale aj fotografujú a na svadobné fotografie sa budete pozerať do konca života!

To znamená, že nie každé dievča je falošné mihalnice. Čo vyvoláva otázku starú ako čas (alebo aspoň posledné storočie a pol): Aká je najlepšia riasenka? Odpoveď: To závisí od toho, čo hľadáte. Dnes sú maskary navrhnuté tak, aby uspokojili dlhý zoznam túžob: dlhšie riasy, kučeravé riasy a hustejšie riasy. Môžete mať citlivé oči a potrebovať hypoalergénnu riasenku, alebo môžete skúsiť vláknovú riasenku, vďaka ktorej to bude vyzerať, akoby ste nosili falošné. Alebo ste typ dievčaťa, ktoré sa rád drží organického make -upu a konečne sú tu pre vás skvelé prírodné riasenky!

Posuňte sa a prezrite si úplný zoznam najlepších recenzií riaseniek - The spnotes and the steals! - alebo preskočte na najlepšiu riasenku pre vaše konkrétne potreby nižšie:

pýtať peniaze namiesto svadobných darov


Najlepšie predlžujúca riasenka

Jedna vec, ktorú by takmer všetky z nás milovali? Dlhšie! A veľa najlepších riaseniek im v tom môže pomôcť. Najlepšie z najlepších, pokiaľ ide o predlžovanie riaseniek: Dior's Diorshow Mascara a L'Oreal Paris 'Telescopic Original Mascara. Obe receptúry sa môžu pochváliť výraznými predlžovacími účinkami (teleskopické až o 60 percent!) A zároveň oddeľovať riasy, aby boli bez hrudiek.

Dior Diorshow najlepšie predlžujúca riasenka

Najlepšia predlžujúca maskara - rozjasnenie

Dior Diorshow Mascara, 29 dolárov, Sephora.com

THE

Najlepšia predlžujúca riasenka - ušetrite

L'Oreal Paríž Teleskopická originálna riasenka, 10 dolárov, Lorealparisusa.com

Najlepšia objemová riasenka

Naberte to! Kým dlhé riasy sú krásne, dlhé a plné riasy sú ešte krajšie. Štetec Too Faced's Better Than Sex so štetcom v tvare presýpacích hodín zvyšuje hlasitosť bez odlupovania alebo rozmazávania-svätý grál riaseniek. Medzitým je zahusťovacia receptúra ​​Jordany cenovo dostupným obľúbeným medzi blogermi o kráse.

Riasenka Too Faced Better than Sex Sex najlepšia objemová riasenka

Najlepšia riasenka na objem - rozjasnenie

Príliš tvárou v tvár Lepšia ako sexuálna riasenka, 23 dolárov, Ulta.com Jordana najlepšia riasenka pre extrémne objemné riasy

Najlepšia objemová riasenka - uložte

Jordana Najlepšia riasenka na zväčšenie objemu Lash, 3 doláre, Kmart.com

Najlepšia curlingová riasenka

Oči bábiky? Už sa blíži! Najlepšie curlingové riasenky vám dodajú ultra ženskú výšku bez toho, aby ste sa museli dotknúť natáčky na mihalnice. (Nie je to vždy cieľom?) Naše obľúbené na oboch koncoch cenovej škály riaseniek: Full Fat Lashes Charlotte Tilbury a Super Curler Rimmel London. Prvý z nich sa môže pochváliť päťdrážkovou kefkou, ktorá dokonale rozdeľuje riasenku a zároveň tlačí riasy nahor. Kruhová kefa tohto dieťaťa naráža aj na deti, ale s fixačným polymérovým vzorcom, ktorý môže zvýšiť uhol až o 90 stupňov.

5-hviezdičková najlepšia riasenka Charlotte Tilbury Full Fat Lashes

Najlepšia curlingová riasenka - Splurge

Charlotte Tilbury 5-hviezdičková riasenka Full Fat Lashes, 29 dolárov, Nordstrom.com Rimmel London Super Curler najlepšia riasenka

Najlepšia riasenka na curling - ušetríte

Rimmel London Riasenka Super Curler, 6 dolárov, Ulta.com

Najlepšia vodotesná riasenka

Je to vaša svadba a budete plakať, ak budete chcieť - ale žiadne čierne slzy nie sú potrebné! Najlepšie vodotesné riasenky na trhu to zvládnu šťastným výkrikom, nehovoriac o cvičeniach a ponoroch do oceánu. (Jasné, toto je aj vaša svadobná riasenka.)

Zo všetkých vodeodolných riaseniek na trhu sú tieto dve na prvom mieste v našom zozname: Ultra vodotesná riasenka Urban Decay Cannonball a mäkká vodotesná riasenka Maybelline Full 'N. Oba vám poskytnú perie jemné riasy bez toho, aby sa počas vašich sľubov pučali. Sú to najlepší priateľ nevesty.

Ultra vodotesná riasenka Urban Decay Cannonball

Najlepšia vodotesná riasenka - Splurge

Urban Decay Ultra vodotesná riasenka Cannonball, 20 dolárov, Urbandecay.com Maybelline Full

Najlepšia vodotesná riasenka - ušetrite

Maybelline Plná 'N mäkká vodotesná riasenka, 8 dolárov, Ulta.com

Najlepšia maskara odolná voči rozmazaniu

Existuje niečo viac priťažujúceho, ako keď sa prvý krát za deň vyberiete do kúpeľne, aby ste objavili šmuhy pod oboma očami? Nie, preto sme lovili dve najlepšie maskary s odolnosťou proti rozmazaniu: riasenku Estée Lauder Double Wear Zero-Smudge Predlžujúcu riasenku a Neutrogena Healthy Volume Waterproof Mascara. Lauder's Smudge-Shield je vyrobený tak, aby vydržal vysoké teploty, vlhkosť a potenie, a predlžuje behanie. Zmes Neutrogeny je medzitým obzvlášť bezpečná pre nositeľov kontaktov a osoby s citlivými očami.

Najlepšia riasenka Estée Lauder Double Wear Zero-Smudge

Najlepšia maskara odolná voči rozmazaniu-rozjasnenie

Estee Lauder Riasenka s dvojitým opotrebovaním s nulovým rozmazaním, 28 dolárov, Esteelauder.com Najlepšia riasenka Neutrogena Healthy Volume

Najlepšia riasenka odolná voči rozmazaniu-uložte

Neutrogena Vodotesná riasenka zdravého objemu, 8 dolárov, Target.com

Najlepšia maskara z drogérie

V tejto kategórii nie sú žiadne vysoké cenovky! Pokiaľ ide o najlepšie drogériové riasenky, každá je kradnutie. Ale pre najbujnejšiu sadu mihalníc vo váš svadobný deň existuje jedna, ktorú milujeme nadovšetko: CoverGirl LashBlast Volume Mascara. Jeho ostrá kefa čakajúca na patent zdvíha a oddeľuje, takže získate objem a definíciu bez hrudkovania. Je to zázrak v oranžovej trubici!

Najlepšia riasenka CoverGirl LashBlast CoverGirl LashBlast Volume Mascara, 6 dolárov, Target.com

Najlepšia riasenka pre citlivé oči

Niektoré páry peeperov sú obzvlášť citlivé. Ak sú aj vaše, potom potrebujete riasenku, ktorá je schválená oftalmológom. Almay's One Coat Thickening Mascara testovali lekári aj kontaktné nositeľky. Navyše ošetruje prírodnými zložkami: aloe a vitamínom B5. Ale Shu Uemura je kultovým favoritom pre citlivé oči. Fľaša vás môže stáť takmer 30 dolárov, ale pre tých, ktorí majú neustále svrbiace oči, stojí za to každý cent.

Shu Uemura Ultimate najlepšia prírodná riasenka

Najlepšia riasenka pre citlivé oči - rozjasnenie

Shu Uemura Ultimate prírodná riasenka, 28 dolárov, Shuuemura-usa.com Najlepšia riasenka Almay One Coat

Najlepšia riasenka pre citlivé oči - ušetrite

Nemecko Riasenka na zahusťovanie jednej vrstvy, 9 dolárov, Ulta.com

Najlepšia vláknová riasenka

Čo je to vlastne vláknová riasenka a na čo slúži? Vláknová riasenka, ktorá môže byť v súčasnej dobe najobľúbenejšou, sa môže pochváliť receptom, ktorý obsahuje buď hodvábne alebo hodvábne vlákna. Priľnú k vašim prirodzeným riasam a výsledkom je úžasne svieža ofina.

Na luxusnom konci maskara Velvet Noir Major Volume od Marc Jacobs Beauty slúži k veľkej dráme a nanáša mihalnice tak husto, že stačí jedno potiahnutie prstom. (Zábavný fakt: Bolo to inšpirované prvou spomienkou na krásu Jacobsa: sledovať, ako jeho mama holí zamat zo stužky, aby si vyrobila vlastné falošné riasy.) Na cenovo dostupnejšom konci škály ponúka dvojitá skladaná riasenka NYX Cosmetics kompletnú sadu. pomocou trojdielneho procesu: nanesením jednej vrstvy riasenky, potom navrstvením na vlákna (čím viac, tužidla!) a konečnou úpravou druhou vrstvou riasenky, aby sa tieto vlákna nepohli.

Najlepšia riasenka Marc Jacobs Beauty Velvet Noir

Najlepšia vláknová riasenka - Splurge

Krása Marca Jacobsa Riasenka Velvet Noir Major Volume, 26 dolárov, Sephora.com Dvojitá skladaná najlepšia riasenka NYX Cosmetics

Najlepšia vláknová riasenka - ušetrite

Kozmetika NYX Dvojitá skladaná riasenka, 15 dolárov, Ulta.com

Najlepšia prírodná riasenka

Organický make -up je dnes v móde - stačí sa opýtať milovníkov prírodného make -upu Emmy Watson, Shailene Woodley a Lauren Conrad. Teraz si môžete dať svoj koláč a jesť ho - koláč je samozrejme svieži, bez použitia chemikálií!

Aké sú teda najlepšie prírodné maskary? Tarteova darovaná inteligentná riasenka Amazonian Clay pre jedného. Nielenže dokáže zoštvornásobiť objem vašich rias, ale amazonský íl funguje tak, že suché riasy hydratuje, vďaka čomu sú postupom času dlhšie a plnšie. Pokiaľ ide o náš výber v drogérii, bude to Organic Wear 100% prírodného pôvodu CC Curl + Care riasenka od Physicians Formula, ktorá je rovnako prirodzená len za polovičnú cenu. Upravujúca receptúra ​​PF natočí riasy a udrží ich zdravé.

Najlepšia riasenka Tarte Gifted Amazonian Clay

Najlepšia prírodná maskara - rozjasnenie

Tart Nadaná inteligentná riasenka Amazonian Clay, 21 dolárov, Sephora.com Lekári Formula Organic Wear 100% prírodná kozmetika CC Curl + Care maskara

Najlepšia prírodná riasenka - ušetrite

Lekári vzorec Organické oblečenie 100% riasenka CC Curl + Care, 10 dolárov, Ulta.com

Najlepšia čistá riasenka

Ak máte radi vzhľad, ktorý je čo najprirodzenejší - alebo ste už mali požehnane smiešne plných rias (máte šťastie!) - potom potrebujete najlepšiu čistú riasenku na trhu. Namiesto srnčích očí ponúka číra riasenka len jemné lesknutie. Ďalší bonus: Čistú riasenku môžete použiť aj ako nastavovač obočia.

Na prednej strane drogérie ponúka Maybelline's Great Lash Clear všetky výhody ikonickej klasiky bez extra dávky farby. Resurrection Mascara od Urban Decay je však medzi čírymi riasenkami zvláštny: Aj keď sa dá určite nosiť aj samostatne, je navrhnutá tak, aby oživila účinky riasenky nanášanej ráno a poskytla vám tak báječnú začiatok dňa kedykoľvek.

Urban Decay Mascara Resurrection najlepšia čistá riasenka

Najlepšia čistá riasenka - Splurge

Urban Decay Vzkriesenie riasenky, 16 dolárov, Urbandecay.com Najlepšie priehľadná riasenka Maybelline Great Lash

Najlepšia čistá riasenka - uložte

Maybelline Skvelá riasenka Clear Lash, 6 dolárov, Ulta.com

Najlepšia základná riasenka

Určené pre úspešné riasy! Ak hľadáte plnšie mihalnice pred - alebo v - svoj svadobný deň, pripravte sa! Lancôme Ôscillation Powerbooster je inovatívna voľba, pretože obsahuje vibračnú kefku, ktorá dokáže omotať riasy až o 360 stupňov a pomaly ich predlžuje zo dňa na deň. Rovnako tak L'Oreal Paris 'Voluminous Lash Primer časom predlžuje riasy, ale v súčasnosti vytvára tiež silnú, hydratovanú bázu a okamžite zosilňuje akúkoľvek nanesenú riasenku.

Lancôme Ôscillation Powerbooster najlepší základ na riasenku

Najlepšia základná farba na riasenky - Splurge

Lancôme Ôscillation Powerbooster, 40 dolárov, Lancome-usa.com THE

Najlepšia základná riasenka - ušetrite

L'Oreal Paris Objemový Lash Primer, 9 dolárov, Ulta.com