Hlavná Celebrita Beyonce a Jay Z pravdepodobne obnovili svoje svadobné sľuby: Pozrite si fotografiu tu

Beyonce a Jay Z pravdepodobne obnovili svoje svadobné sľuby: Pozrite si fotografiu tu

Beyonce.com

Beyonce a Jay Z nie sú cudzie úprimnosť zápasov, ktorým čelia d v ich vysokoprofilovom vzťahu, či už prostredníctvom ich hudby alebo v rôznych následných rozhovoroch s jej vydaním Limonáda album.

Tento týždeň odštartovala dvojica s vysokým profilom svoje Na úteku II turné tým, že uverejnia nové aktualizácie o ich manželstve – a o tom, ako si nedávno obnovili svoj svadobný sľub pri príležitosti svojho 10-ročného výročia. Počas svojej prvej zastávky v Cardiffe vo Walese v stredu 6. júna superhviezdy odhalili zábery z toho, čo vyzerá ako z ich symbolickej ceremónie, na melódiu Jayovho populárneho singla „Young Forever“.

Pár tiež odhalil zábery, na ktorých si ich dcéra Blue Ivy nechala maľovať prsty na nohách jej otcom. Little Blue sa stala veľkou sestrou v júni 2017 po tom, čo rodina privítala dvojičky Rumi a Sir.

Bey a Jay sa vzali na prísne tajnej ceremónii na streche Tribeca v ich penthouse v apríli 2008. Medzi hosťami boli Chris Martin, Gwyneth Paltrow, Kelly Rowland a Michelle Williams.

Stiahnite si našu novú aplikáciu Lasting , ktorý udržuje manželstvá zdravé.