Hlavná Celebrita Beyonce a Jay Z sa po MTV VMA 2016 stretli s hudobnými silovými pármi: Fotografie

Beyonce a Jay Z sa po MTV VMA 2016 stretli s hudobnými silovými pármi: Fotografie

 Beyonce Jay Z mocenské páry Alicia Keys, Swizz Beatz, Beyonce, Jay-Z, Kanye West, Kim Kardashian, Sean 'Diddy' Combs a Cassie oslavujú svoje 2016 MTV Video Music Awards After Party na Pasquale Jones 28. augusta 2016 v New Yorku. (Foto: James Devaney/GC Images)

To je super partia! Po tom, čo sa Beyonce a jej manžel Jay Z dostali na titulky na odovzdávaní cien MTV Video Music Awards 2016 v NYC v nedeľu 28. augusta, oslávili svoje mrazivé vystúpenie na intímnej afterparty s hviezdami.

kde si mám zmeniť priezvisko

Vo vnútri bashu sa pár zabával so svojimi hip-hopovými kolegami – a jeden špeciálny moment zdokumentoval manžel Alicie Keys, Swizz Beatz. Superproducent, ktorý spolupracoval s niektorými z najväčších hudobných mien, zverejnil fotku zo stretnutia, na ktorej boli Kanye West a Kim Kardashian, Diddy a Cassie a výkonný hudobný riaditeľ Steve Stoute a jeho manželka Lauren Branche.

Rodinná zóna👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑

Fotografia, ktorú zverejnil therealswizzz (@therealswizzz) na

„Family Zone,“ napísal Swizz Beatz spolu s portrétom manželiek pózujúcich za svojimi manželmi. Sladký moment sa odohral v obľúbenom meste Little Italy Pasquale Jones a úprimné zábery párov, ktoré pózujú a smejú sa, zachytil jeden fotograf.

Krásna noc 💞💞💞🌟🌟🌟

Fotografia, ktorú zverejnila Alicia Keys (@aliciakeys) na

roztomilé nápady na darčeky pre svadobnú sprchu

Diddy zopakoval pocity Swizza Beatza a v nedeľu večer zverejnil rovnakú fotku, čím vyzval svojich sledovateľov, aby identifikovali jeho slávnych priateľov. “ #RODINA kto je na tej fotke?' napísal.

 Beyonce Jay Z

Beyonce, Jay-Z, Kanye West, Kim Kardashian, Sean ‚Diddy‘ Combs a Cassie oslavujú svoje udeľovanie cien MTV Video Music Awards za rok 2016 po párty na Pasquale Jones 28. augusta 2016 v New Yorku. (Foto: James Devaney/GC Images)

Rovnako ako ostatní, zakladateľ SB Projects, Scooter Braun, ktorý je známy ako manažér Justina Biebera, bol v nedeľu večer na príjemnej párty a zverejnil niekoľko záberov z tejto záležitosti.

bezplatné šablóny hier pre svadobnú sprchu

Slávnostná večera s niekoľkými legendami. Dobré časy. Dobrí ľudia.

Fotografia, ktorú zverejnil Scooter Braun (@scooterbraun) na

Skvelé časy

Fotografia, ktorú zverejnil Scooter Braun (@scooterbraun) na

'Slávnostná večera s niekoľkými legendami,' napísal Braun k obrázku s mužmi. 'Dobré časy. Dobrí ľudia.'