Hlavná Celebrita Beyonce a Jay Z vyhrali Halloween 2016 ako Barbie a Ken – a je to fantastické!

Beyonce a Jay Z vyhrali Halloween 2016 ako Barbie a Ken – a je to fantastické!

 Beyonce Jay EAST RUTHERFORD, NJ - 7. OKTÓBER: Zabávač Beyonce a Jay Z vystupujú na pódiu počas záverečného večera 'The Formation World Tour' na štadióne MetLife 7. októbra 2016 v East Rutherford, New Jersey. (Foto: Larry Busacca/PW/WireImage)

Život v plaste, je fantastický! Beyonce , Jay Z a Modrý brečtan v pondelok, 31. októbra, sa úplne zabavili (doslova!) vo svojich halloweenskych kostýmoch.

Speváčka superstar (35) sa v pondelok vydala ako Barbie, zatiaľ čo jej manžel (46) ju sprevádzal ako Ken. Rozkošná 4-ročná dcérka páru zostala verná tejto téme a pridala sa k svojim svetoznámym rodičom ako mini bábika.

Fotografiu zverejnila Beyoncé (@beyonce) na

Beyonce vyzerala neuveriteľne v pruhovanom, flitrovanom jednom kuse, ktorý odborne spojila so slnečnými okuliarmi v retro štýle. Vyhrnula si kadere do hravého vysokého copu a svoju fyzickú premenu zavŕšila ťahom výraznej červenej farby pier. Jej manžel – ktorý vystupoval ako „40th Anniversary Ken“ – mal na sebe ostrý čierny smoking doplnený sivým motýlikom.

Malá modrá medzitým vyzerala roztomilo v trblietavej purpurovej sukni a čiernej koženej bunde s odvážnym nápisom „Barbie“ v ružovej farbe.

Fotografiu zverejnila Beyoncé (@beyonce) na

Manžel aj manželka doplnili svoje súbory o vlastné škatule pre bábiky Barbie – Beyonce čítala „Black Barbie“ a jej manžel „Black Collector Edition“.

Fotografiu zverejnila Beyoncé (@beyonce) na

Toto nebol prvý rodinný halloweensky kostým z minulého víkendu. Hitmakerka „Formation“ sa v sobotu 29. októbra zúčastnila na halloweenskom obradu svojho bratranca, kde spolu so svojou matkou prikývla na skladbu „Push It“ od Salt-N-Pepa. Od Lawsona a malý Modrý.

Video zverejnené Beyoncé (@beyonce) na