Hlavná Celebrita Beyonce mala vo svojom novom hudobnom videu s Jayom Z svadobné šaty za 140 000 dolárov

Beyonce mala vo svojom novom hudobnom videu s Jayom Z svadobné šaty za 140 000 dolárov

 šaty beyonce (Poďakovanie: Beyonce / YouTube)

Možno sa nezúčastnila na kráľovskej svadbe minulý mesiac, ale Beyonce je pravdepodobne jej vlastnou formou (hudobnej) kráľovskej rodiny. Superstar a jej manžel Jay Z vypustili videoklip k piesni „Apes-t“ z nového albumu. Všetko Je Láska , Sobota a spomedzi mnohých jej do očí bijúcich outfitov jeden vytŕčal.

Celé video sa odohráva v prázdnom múzeu Louvre v Paríži, pričom Bey a Jay predvádzajú svoj pekný vzhľad a ostrý štýl vedľa niekoľkých najznámejších sôch a obrazov múzea.

V jednom okamihu sa pár ocitne vedľa „Okrídleného víťazstva Samothrace“, mramorovej sochy Niké, gréckej bohyne víťazstva. A samozrejme, Beyoncé zažiari ikonickú sochu tým, že si oblečie svadobné šaty od Stephanie Rolland v hodnote skvelých 138 748 dolárov. Outfit zavŕši štruktúrovanou, volánovou pelerínou od Alexis Mabille Haute Couture.

A efekt je ohromujúci. Pár stojí na zastávke dlhého mramorového schodiska a na schodoch tesne pod nimi leží množstvo tanečníkov v celotelových trikotoch tónovaných do kože. (Jay Z, pre záznam, tiež vyzerá ostro v bielom obleku).

Len týždeň predtým Beyonce a Jay Z zverejnili zábery z ich súkromného obradu obnovenia sľubu, na ktorom sa Limonáda speváčka podobne omráčila v svadobných šatách, hoci tentoraz v dizajne Galia Lahav za 10 300 dolárov.

Pár sa pôvodne zosobášil v roku 2008, ale pohľady na ich veľký deň boli odhalené až v jej hudobnom videu z roku 2011 k skladbe „I Was Here“. Číslo bez ramienok a objímajúce krivky môže z Bey-Hive stále vyžarovať slzy a lapať po dychu, no podľa jej mamy Tiny Lawson, ktorá róbu vyrobila, nebola v tom čase samotná speváčka do dizajnu príliš blázon. .

'Bola taká milá, že mi to dovolila,' povedal Lawson Dnes ukážte po odhalení šiat. „Jedného dňa sa vrátila a povedala: ‚Vieš, keď sa moja dcéra vydá, nechám ju, aby si sama vybrala šaty.‘ Možno z toho vtedy nebola taká nadšená, ale miláčik.'