Hlavná Celebrita Billy Ray Cyrus reaguje na Miley Cyrus, zmierenie Liama ​​Hemswortha: „Sú spolu naozaj šťastní“

Billy Ray Cyrus reaguje na Miley Cyrus, zmierenie Liama ​​Hemswortha: „Sú spolu naozaj šťastní“

 liam hemsworth miley cyrus Liam Hemsworth vystúpi so svojou znovu snúbenicou Miley Cyrus 29. apríla 2016 v Byron Bay v Austrálii. (Foto od Matrix/GC Images)

Už žiadne Achy Breaky Heart! Billy Ray Cyrus sa pripojil Kathie Lee Gifford a Hoda Kotb na Dnes v stredu 1. júna a prezradil podrobnosti o svojej slávnej dcére Miley Cyrus ' na-opätovné zasnúbenie sa Liam Hemsworth.

„Vždy, keď sa objaví meno vašej dcéry, aspoň v časopise, je to ako: ‚Je zasnúbená. Bude zasnúbená. Čoskoro sa zasnúbi!‘“ poznamenal 51-ročný Kotb pre Cyrus. 'Čo ona robí?'

Cyrus, 54, ktorý hrá vo svojom vlastnom seriáli CMT, Stále kráľ, odpovedal na otázku smiechom. 'No, teraz sú spolu naozaj šťastní,' odpovedal.

Naznačil tiež, že možno bude hrať úlohu pri svadbe svojej dcéry. „Vedia, že ak potrebujú kazateľa, našli ho,“ škádlil Cyrus a žartoval o svojej novej hereckej úlohe. Vo filme Still the King je Cyrus podvodníkom pod maskou ministra.

'Ty si ten chlap?' spýtal sa Gifford a vyzval Cyrusa, aby odpovedal: 'Mmhmm.'

'Všetky moje deti milujú predstavenie,' pokračoval. „Je to veľká zábava. Je to zvláštna komédia. Očakávajte neočakávané.'

Hemsworth, 26, a Miley, 23, sa prvýkrát zasnúbili v júni 2012. Rozišli sa v septembri 2013 a nakoniec na Silvestra 2016 znovu rozdúchali svoju romantiku.

Len minulý týždeň, Hemsworth otvoril sa GQ Austrália o vzťahu. 'Samozrejme, že to bolo ťažké, človeče,' povedal magazínu o prerušení ich zasnúbenia. 'Ale obaja sme išli iným smerom a presne to sa muselo stať.' Obaja sme boli super mladí a v tom čase to bolo dobré rozhodnutie – obaja sme to potrebovali.“