Hlavná Svadobné Správy Blake Lively vysvetľuje, ako rieši problémy s manželom Ryanom Reynoldsom: Správam sa k nemu ako k svojej priateľke

Blake Lively vysvetľuje, ako rieši problémy s manželom Ryanom Reynoldsom: Správam sa k nemu ako k svojej priateľke

Blake Lively Ryan ReynoldsBlake Lively odhalila, ako rieši konflikty a frustrujúce problémy so svojim päťročným manželom Ryanom Reynoldsom - zistíte tu. (Foto: James Devaney/GC Images,)

Autor: Esther Lee 31.7.2017 o 11:15 hod

Povedz nám všetko. Ako Blake Lively propaguje svoj nový film, Manželovo tajomstvo , herečka zdieľa niekoľko vlastných tajomstiev, pokiaľ ide o jej prominentné manželstvo Ryan Reynolds - počnúc tým, ako vyriešia konflikt.

V iných vzťahoch, keby sa niečo stalo, zavolal by som svojim priateľkám alebo sestre a povedal: „Hej, toto urobil - čo mám robiť?“ Lively povedala Glamour vo svojom septembrovom vydaní. Kde s ním, boli sme priatelia dva roky, než sme spolu vôbec chodili. A správam sa k nemu ako k svojej priateľke. Hovorím si: „Hej, toto sa stalo. Rozčúlilo ma to Takto sa cítim. Čo robím?' A on robí to isté pre mňa. Správa sa ku mne ako k svojmu najlepšiemu kamarátovi.

Pár, ktorý sa stretol na scéne Zelený lampáš , v tichosti ženatý v septembri 2012. Aj keď obaja udržiavajú stabilné premiéry filmov a kariéru v Hollywoode, hviezdy sa pri svojich projektoch rozhodujú pre kompromisy.

Nepracujeme súčasne, dodala Lively. Obdivujem ľudí, ktorí zisťujú, že to, čo ich napĺňa, je ich umenie alebo práca, ale to, čo mňa aj môjho manžela, je naša rodina. Keď to vieme, všetko ostatné je na druhom mieste. Každý z nás sa vzdal vecí, ktoré miloval, aby nefungoval súčasne. Mám to šťastie, že som teraz na mieste, kde nájdem materiál - knihu alebo scenár - skoro a budem ho rozvíjať. Vopred viem, že v tejto chvíli budem pracovať na tejto práci. A môžeme to naplánovať.

Herectvo je však predovšetkým vášňou páru. Môj manžel a ja sme naozaj hanbliví ľudia, ktorí sa najlepšie vyjadrujú, keď konáme, keď sa skrývame ako niekto iný, povedala. Skutočnosť, že veľmi hanbliví ľudia sa musia o túto hanblivú osobu podeliť so svetom - a niekedy im to ubližuje - je z emocionálneho hľadiska veľmi zvláštna. Každopádne, problémy so šampanským.

Blake Ryan Reynolds Lively

Blake Lively a Ryan Reynolds so svojimi dcérami Jamesom a Ines.
(Shutterstock.com)

Napriek tomu, že sú plaché, hviezdy zdieľajú veľa spoločného smiechu, najmä keď Reynolds tweetuje úplne falošné a vymyslené životné okamihy na sociálnych sieťach. Rovnako môže pracovať aj pre Enquirera. Keď povie „moja dcéra“, nikdy o nej nehovorí. Všetko je úplne vymyslený scenár, žartovala Lively. Niekedy mi ich spustí, aby ma rozosmial. Ale oh, som do neho tak zamilovaný, keď píše tieto veci. Myslím tým, že som do neho väčšinu času zamilovaný, ale najmä do toho.

Lively a Reynolds sú rodičmi dvoch mladých dievčat, Jamesa a Ines, a herečka hovorí, že je veľmi vďačná, že ich vychováva s Deadpool herec. S manželom mám šťastie na niekoho takého vedomého. Môj manžel hovoril: „Prečo to vždy hovorím?“ A ja som povedala: „To nás učia,“ povedala Lively. Zoberie teda húsenicu a namiesto toho, aby povedal: „Ako sa volá?“, Povie: „Ako sa volá?“ Alebo sme si robili žarty, že moja dcéra je panovačná. Môj manžel však povedal: „Toto slovo už nikdy nechcem použiť. Nikdy ste nepočuli muža, ktorý by sa volal panovačný. ‘Nikdy by nemalo negatívny význam, ak by muž bol šéfom, takže ak chcete dodať negatívny význam tomu, že je žena panovačná? Je to ponižujúce. A nepovzbudzuje ich to k šéfovaniu. Mám teda vedieť, ako byť najlepším rodičom pre dcéru? Nie, netuším. Jediné, čo môžem urobiť, je zdieľať to, čo si myslím - a učiť sa od ostatných.

Štvorčlenná rodina sa spolu prvýkrát predstavila v decembri 2016 na ceremoniáli Reynoldsovho chodníka slávy. V tej chvíli herec Lively za jej podporu sladko zakričal. Chcem vtedy poďakovať svojej manželke Blakeovej, ktorá tam sedí a je pre mňa všetkým. Si to najlepšie, čo sa mi kedy stalo. Všetko urobíš lepším. Robíš všetko v mojom živote lepším. Dal si mi dve z najneuveriteľnejších detí, v aké som kedy dúfal.