Hlavná Celebrita Blake Shelton o svojom vzťahu s Gwen Stefani: „Bolo pre mňa dobré byť s niekým tak uzemneným“

Blake Shelton o svojom vzťahu s Gwen Stefani: „Bolo pre mňa dobré byť s niekým tak uzemneným“

BURBANK, CA – 9. MÁJ: Speváci Blake Shelton (L) a Gwen Stefani vystupujú na Honda Stage v divadle iHeartRadio 9. mája 2016 v Burbanku v Kalifornii. (Foto: Kevin Winter/Getty Images pre iHeartMedia)

Blake Shelton vie to so slovami! Počas návštevy Show Ellen DeGeneres vo štvrtok 1. decembra sa country hviezda otvorila o svojom vzťahu s Gwen Stefani .

za čo je zodpovedná rodina ženícha

Po zablahoželaní Sheltonovi (40) k jeho trojici nominácií na People’s Choice sa DeGeneres speváka spýtal, či je otvorený hovoriť o svojej slávnej priateľke.

„Jasné, rád hovorím o Gwen. Robíš si zo mňa srandu?' odpovedal Shelton.

„Ste len rozkošný pár,“ rozplýval sa moderátor cez deň o nepravdepodobnom dueli. 'Kedykoľvek vás uvidím spolu, obaja ste do seba zbláznení a ja som za vás oboch šťastný.'

'Bolo to len otvorenie očí byť s niekým ako ona,' povedal Shelton. „Ver tomu alebo nie... je to doslova možno tá najnormálnejšia osoba, akej som kedy v živote stretol. Bolo pre mňa dobré byť s niekým, kto je taký založený a je to len dobrá ľudská bytosť s veľkým srdcom.'

DeGeneres poukázala na to, že Stefani je „prízemná“ a miluje trávenie času so svojimi tromi malými deťmi.

'A je príťažlivá,' dodal Shelton. 'Videl si ju?'

Ocenený hostiteľ sa Sheltona nepýtal na možnú budúcu svadbu. Zatiaľ čo na návšteve Ellen v septembri sa Stefani (47) podarilo vyhnúť DeGeneresovým otázkam o romániku páru.

„Predtým, ako si urobím plány – pretože plány robím v predstihu – povedzte mi, kedy sa budete vydávať. Len to potrebujem vedieť, aby som mohol vymazať plán,“ vtipkoval moderátor.

'Ach, ty si blázon,' odpovedala Stefani, pokrútila hlavou a usmiala sa. Sľúbila, že dá DeGeneresovi vedieť o akomkoľvek budúcom vývoji.

Slávny pár začal randiť v roku 2015 po verejných rozchodoch ich manželov. Miranda Lambertová a Gavin Rossdale . Shelton cítil spojenie so Stefani od chvíle, keď sa stretli Hlas .

„Musel som si sadnúť a povedať: „Pozri, kým sa táto vec odvysiela, môj život sa úplne zmení a musíme o tom teraz hovoriť, pretože to môže ovplyvniť to, o čom hovoríme v relácii,“ povedal. počas rozhovoru s Valiaci sa kameň späť v júni. 'Len som mal pocit, že nie sú potrebné žiadne tajomstvá.'

Pozrite si Sheltonov vzhľad na Ellen vyššie.