Hlavná Vírusové Bon Jovi prekvapuje novomanželov, pripája sa ku kapele a na svadbe spieva „Livin’ on a Prayer“: Sledujte

Bon Jovi prekvapuje novomanželov, pripája sa ku kapele a na svadbe spieva „Livin’ on a Prayer“: Sledujte

 Svadobné vystúpenie Bon Jovi Jon Bon Jovi sa zúčastňuje na premiére filmu The Wannabe v New Yorku v hoteli Crosby Street 2. decembra 2015 v New Yorku. (Foto: Michael Loccisano/Getty Images)

Jon Bon Jovi Minulý víkend ukázal svoj svetovo uznávaný talent na svadbe na Floride, keď ho džezová skupina tohto páru vyzvala na pódium, aby zaspieval jeden z jeho najznámejších singlov.

54-ročná superstar sa zúčastnila svadby v južnej Floride so svojou 27-ročnou manželkou, Dorthea Bongiovi, v sobotu 2. júla, keď bol predvolaný, aby predniesol svoju populárnu hymnu „Livin’ on a Prayer“.

'Povedali mi, že Jon chce spievať s mojou kapelou, tak som išiel do práce a zaranžoval som niekoľko piesní pre môj kvintet, 'Livin' on a Prayer' a 'Who Says You Can't Go Home',' vedúci džezovej skupiny. spevák Lurdský Valentín napísala vo svojom popise videa na YouTube. 'Povedal som si, že je lepšie byť pripravený, ako ľutovať.'

Keď cyklicky prechádzala textami problematického milostného príbehu Tommyho a Giny, neustále pozývala Bon Joviho na pódium, aby spieval, no vyzeralo to, že on to nemá. Uškrnul sa, zamával a ústami Valentínovi povedal: „Dostal si to“, keď sa približovala k legendárnemu svadobnému hosťovi, kým sa nevzdal a nenatiahol sa po jej mikrofóne, aby si „vyskúšal“.

Bon Jovi zachytil druhý verš piesne a vyšiel na pódium s Valentinom a jej kvintetom a prehupol sa k „Livin’ on a Prayer“. Hoci to sotva zodpovedalo jeho vypredaným arénovým vystúpeniam, na ktoré si Bon Jovi zvykol, Valentin a jej bubeník, basgitarista, klavirista a trúbka zdvihli latku jazzových kapiel a zavŕšili ju gitarovými sólami piesne, ktoré hrali na trúbke.

Druhé video vystúpenia Bon Jovi zachytené svadobným kameramanom Cool Coconut Studios ukazuje celú pieseň vrátane povzbudzovania a spevu nevesty a ženícha spolu s ich stanom plným svadobných hostí.

„Osobne veľmi rešpektujem tohto umelca,“ uzavrel Valentin v úvode. „Človek, ktorý toľko vracia, musí byť rešpektovaný a ctený. Bolo to vzrušujúce spievať s takým úžasným umelcom, ktorý zdobil jeho talent so mnou a mojou kapelou. Vždy budem vďačný za tvoje darujúce srdce.'