Hlavná Vírusové Bridal Buddy umožňuje nevestám používať kúpeľňu bez pomoci družičiek

Bridal Buddy umožňuje nevestám používať kúpeľňu bez pomoci družičiek

 Svadobný kamarát Bridal Buddy pomáha nevestám používať kúpeľňu bez pomoci svojich družičiek. Poďakovanie: Bridal Buddy

Aká je jedna z najhorších povinností družičky? Pomáha neveste ísť na toaletu v jej svadobných šatách 27 Šaty !

Nebojte sa družičiek, k dispozícii je nový produkt, ktorý vás tejto povinnosti zbaví. Bridal Buddy rieši tento nepríjemný problém tak, že neveste pomôže zdvihnúť sukňu bez toho, aby potrebovala ďalšiu ruku.

 27 Šaty

ako urobiť mašľu zo stuhy

Hovorila s Heather Stanlake, zakladateľkou Bridal Buddy Faircityfire o tom, ako prišla s konceptom Bridal Buddy a vyrobila geniálny produkt. „S Bridal Buddy som prišiel v roku 2002, keď som pracoval na svadobnej šou. Zvykol som si nosiť šaty a odkladať ich.“ Potom, čo sa ma znova a znova pýtali: 'Ako môžem ísť do kúpeľne v tejto veci?' Heather vedela, že musí existovať spôsob.

Konečný produkt Bridal Buddy nebol prvou verziou, ktorú Heather vytvorila. „Prvá verzia bola trochu iná. Bolo k nemu pripevnené telo štíhlejšie! Bolo to príliš komplikované, ale malo to rovnaký koncept „zbalenia“ šiat.“ Po niekoľkých rokoch prestávky v projekte sa Heather vrátila k svojmu vynálezu a „zahodila ten štíhlejší a šla rovno pošmyknúť“.

 Svadobný kamarát

Potom, čo sa ma neustále pýtali: 'Ako môžem ísť na záchod v tejto veci?' Zakladateľka Bridal Buddy, Heather, vedela, že musí existovať spôsob. Poďakovanie: Bridal Buddy

Keďže ide o výstavu pre jednu ženu (okrem pomoci pri šití prototypu), Heather pre The Faircityfire povedala, že bude produkt testovať na sebe znova a znova, pričom bude chodiť po dome s veľkým nafúknutým šmykom. Nakoniec Heather začala testovať Bridal Buddy na modeloch počas miestnych svadobných prehliadok. 'Dostal som veľa spätnej väzby od týchto dám!' zdieľala.

Ale čo ten názov? „Vybrala som si meno Bridal Buddy, pretože som vedela, že je to ako mať priateľa v kúpeľni,“ vysvetlila Heather pre The Faircityfire. „Potrebuješ svojho kamaráta, aby ti pomohol zdvihnúť šaty. Volám tiež moju najlepšiu kamarátku Vanessu kamarát, moja najstaršia dcéra kamarátka a moja mačka sa volá Buddy!'

 Svadobný kamarát

Bridal Buddy je zabalený v horúcom ružovom vrecku v dvoch veľkostiach a stojí 59,95 dolárov. Poďakovanie: Bridal Buddy

Bridal Buddy predáva za 59,95 dolárov a dodáva sa v dvoch veľkostiach: Petite a Average/Tall. Bridal Buddy spustil informatívne video s návodom na Youtube v septembri 2015. Video predstavuje družičky, ktoré sa nešikovne snažia pomôcť neveste použiť kúpeľňu v jej svadobných šatách. Bridal Buddy dáva pokyn neveste, aby si ho obliekla ako podvienok pod svadobné šaty. Začnite tým, že si zoberiete svadobné šaty a zoberiete si svadobného kamaráta, ktorý vám šaty schne spredu dozadu. Potom prevlečte ruky cez „niečo modré“ prieramky a potiahnutím elastickej šnúrky utiahnite tašku a ste pripravení ísť. Pozrite si celé video nižšie.