Hlavná Celebrita Bristol Palin sa tajne ožení s Dakotou Meyerovou

Bristol Palin sa tajne ožení s Dakotou Meyerovou

 Bristol Palin sa oženil s Dakotou Meyerovou Bristol Palin sa tajne oženil so svojou znovu a znovu láskou Dakotou Meyerovou po tom, čo nedávno privítal ich dcérku Sailor. (Foto Gabriel Olsen/FilmMagic)

Hurá, Wasilla! Bristol Palin tajne sa s ňou oženil znova, znova a znova s ​​láskou, Dakota Meyerová.

Novomanželia túto správu potvrdili Zábava dnes večer v stredu 8. júna.

„Život je plný vzostupov a pádov, ale nakoniec skončíte tam, kde máte byť,“ povedali pre portál Palin (25) a Meyer (27). „Sme tak šťastní, že môžeme zdieľať s blízkymi úžasnú správu, že sme sa vzali! Tvrdá práca a Božia milosť sú základom nášho nového spoločného života a s láskou a podporou našej rodiny vieme, že dokážeme zvládnuť čokoľvek.“

Pár odvolal svoje zasnúbenie v máji 2015. Politička Palinová vlani v júli všetkých šokovala, keď oznámila, že čaká svoje druhé dieťa. Vtedajšia identita otca zostávala záhadou.

b a b y d a d d y b f f

Fotografia, ktorú zverejnil Bristol Palin (@bsmp2) na

Podľa A , ona a Meyer si momentálne užívajú medové týždne po tom, čo si tajne vymenili sľuby.

najobľúbenejšia prvá tanečná pieseň

Meyer manželstvo naznačil v utorok prostredníctvom Facebooku. „Na jednej strane vieme, že všetko sa deje z nejakého dôvodu a neexistujú žiadne chyby ani náhody,“ napísal držiteľ Medal of Honor. „Na druhej strane sa učíme, že sa nikdy nemôžeme vzdať, pretože vieme, že so správnymi nástrojmi a energiou môžeme zvrátiť akýkoľvek dekrét alebo karmu. Takže, čo to je? Nechať rozhodnúť Svetlo, alebo sa nikdy nevzdávať? Odpoveď je: oboje.'

Novomanželia majú spolu 5-mesačnú dcérku Sailor Grace. Palin je tiež mamou 7-ročného syna Trippa, ktorého zdieľa so svojím bývalým Levim Johnstonom.