Hlavná Celebrita Budúca manželka Michaela Phelpsa a reakcie Baby Boomer na jeho rekordné víťazstvo vás donútia plakať od radosti

Budúca manželka Michaela Phelpsa a reakcie Baby Boomer na jeho rekordné víťazstvo vás donútia plakať od radosti

  Snúbenica Michaela Phelpsa Nicole Johnson Baby Boomer RIO DE JANEIRO, BRAZÍLIA – 9. AUGUSTA: Zlatý medailista Michael Phelps z USA bozkáva svojho 3-mesačného syna Boomera Phelpsa, zatiaľ čo jeho snúbenica Nicole Johnsonová sa pozerá na medailový ceremoniál v disciplíne 200 m motýlik mužov na 4. deň olympijských hier v Riu 2016. Aquatics Stadium 9. augusta 2016 v brazílskom Rio de Janeiro. (Foto: Jean Catuffe/Getty Images)
nápady na dekoráciu svadobnej hostiny s nízkym rozpočtom

Toľko cíti Phelpsovu rodinu! olympionik Michael Phelps — ktorý v utorok 9. augusta získal svoju 21. zlatú olympijskú medailu a celkovo 25. — sa snažil osláviť svoje monumentálne víťazstvo so svojou snúbenicou, Nicole Johnson , ich synček, Boomer Phelps, a jeho matka, Debbie Phelpsová.

Potom, čo porazil svojho rivala Chad le Clos v disciplíne 200 metrov motýlik sa 31-ročný šampión v plávaní vyrútil z bazéna, aby pozdravil svojich najväčších priaznivcov na tribúne. Zatiaľ čo dospelí členovia rodiny vyzerali byť prekonaní emóciami, baby Boomer bol o niečo pokojnejší, keď blahoželal otcovi v úchvatnom momente.

  Boomer Phelps

RIO DE JANEIRO, BRAZÍLIA – 9. AUGUSTA: Nicole Johnsonová, snúbenica Michaela Phelpsa drží svojho 3-mesačného synčeka Boomera Phelpsa a Debbie Phelpsová, Michaelova matka, povzbudzujú Michaela Phelpsa na jeho ceste za ziskom novej zlatej medaily v motýliku na 200 m. 4. deň olympijských hier v Riu 2016 na Olympijskom vodnom štadióne 9. augusta 2016 v brazílskom Riu de Janeiro. (Foto: Jean Catuffe/Getty Images)

  Snúbenica Michaela Phelpsa Nicole Johnson Baby Boomer

RIO DE JANEIRO, BRAZÍLIA – 9. AUGUST: Zlatý medailista Michael Phelps zo Spojených štátov oslavuje so svojou matkou Deborah Phelps, snúbenicou Nicole Johnsonovou a synom Boomerom 20. zlatú medailu počas medailového ceremoniálu vo finále mužov na 200 m motýlik v deň 4 v Riu. OH 2016 na Olympijskom vodnom štadióne 9. augusta 2016 v brazílskom Riu de Janeiro. (Foto: Pascal Le Segretain/Getty Images)

Phelps okamžite objal svojho chlapčeka a pobozkal Boomera, ktorý bol rozkošne oblečený v červeno-bielych a modrých šatách, a samozrejme v zodpovedajúcich slúchadlách na potlačenie hluku.

  Snúbenica Michaela Phelpsa Nicole Johnson Baby Boomer

RIO DE JANEIRO, BRAZÍLIA – 9. AUGUSTA: Zlatý medailista Michael Phelps z USA bozkáva svojho 3-mesačného syna Boomera Phelpsa, zatiaľ čo jeho snúbenica Nicole Johnsonová sa pozerá na medailový ceremoniál v disciplíne 200 m motýlik mužov na 4. deň olympijských hier v Riu 2016 Aquatics Stadium 9. augusta 2016 v brazílskom Riu de Janeiro. (Foto: Jean Catuffe/Getty Images)

  Snúbenica Michaela Phelpsa Nicole Johnson Baby Boomer

RIO DE JANEIRO, BRAZÍLIA – 9. AUGUSTA: Zlatý medailista Michael Phelps z USA bozkáva svojho 3-mesačného syna Boomera Phelpsa, zatiaľ čo jeho snúbenica Nicole Johnsonová sa pozerá na medailový ceremoniál v disciplíne 200 m motýlik mužov na 4. deň olympijských hier v Riu 2016 Aquatics Stadium 9. augusta 2016 v brazílskom Rio de Janeiro. (Foto: Jean Catuffe/Getty Images)

Johnsonová medzitým po boku svojej budúcej svokry vyplakala slzy radosti. Debbie Phelps sa naklonila, aby pokryla tvár svojho syna, keď plakala, keď jej syn získal tretiu zlatú medailu na olympijských hrách v roku 2016.

jedinečné svadobné dary pre páry, ktoré majú všetko

Toto nie je prvýkrát, čo baby Boomer zaujal divákov v Rio de Janeiro. Začiatkom tohto týždňa, v pondelok 8. augusta, sa malé dieťa objavilo, aby sledovalo svojho otca, ako súťaží s týmito slúchadlami v závese.

  Snúbenica Michaela Phelpsa Nicole Johnson Baby Boomer

RIO DE JANERIO, BRAZÍLIA – 8. AUGUST: Nicole Johnson, partnerka Michaela Phelpsa zo Spojených štátov, drží ich syna Boomera počas olympijských hier v Riu 2016 na Olympijskom vodnom štadióne v Rio de Janeiro v Brazílii 8. augusta 2016. (Foto Autor: Salih Zeki Fazlioglu/Anadolu Agency/Getty Images)

Pred Riom sa Debbie otvorila o úspechoch svojho syna – a o tom, ako sa v priebehu rokov vyvíjal – miestnej pobočke NBC v Baltimore. WBAL .

Pyšná matka pripísala snúbenici a synovi svojho syna za to, že pomohli majstrovi v plávaní opäť nájsť stabilitu a sústrediť sa. 'Tak dobre sa prispôsobili,' povedala Debbie o Nicole a Boomerovi. 'Každý večer sa spolu rozprávajú o svojom rozhovore a myslím si, že medzi nimi troma majú veľmi zvláštne, láskyplné puto.'

čo povedať na svadobný list
  Snúbenica Michaela Phelpsa Nicole Johnson Baby Boomer

Matka amerického Michaela Phelpsa Deborah (L) a partnerka Nicole Johnson sledujú plavecké dianie z tribúny počas olympijských hier v Riu 2016 na Olympijskom štadióne pre vodné športy v Riu de Janeiro 8. augusta 2016. / AFP / GABRIEL BOUYS (Fotokredit by si mal prečítať GABRIEL BOUYS/AFP/Getty Images)

S Nicole a Boomerom sa tiež podelila o to, aké to je byť teraz v sekcii povzbudzovania. 'Dalo by sa povedať - možno je to ako zmena pozícií.' Neviem, ale vždy budem mamou na tribúne,“ zamyslela sa Debbie. „Dúfam, že sa Boomer usmieva. Ona a ja budeme pravdepodobne plakať a ja budem ďakovať Bohu za všetko.“