Hlavná Celebrita Carrie Ann Inaba Dancing With the Stars je zasnúbená s Robbom Derringerom: Podrobnosti návrhu

Carrie Ann Inaba Dancing With the Stars je zasnúbená s Robbom Derringerom: Podrobnosti návrhu

 Carrie Ann je Robb Derringer Porotkyňa filmu „Dancing With the Stars“ Carrie Ann Inaba požiadala svoju mamu, aby bola čestnou matrónou na jej nadchádzajúcej svadbe (Foto kredit: Shutterstock.com)

Ďalší pár tancuje do manželstva! Tanec s hviezdami sudca Carrie Ann Inaba v stredu 14. decembra oznámila, že sa vydáva za herca Robb Derringer.

48-ročná tanečná profesionálka ako prvá prezradila novinku Ľudia a neskôr tweetovala o jej zásnubách. 'Sme tak nadšení, že sa o to môžeme podeliť so všetkými... JE TO PRAVDA!' Inaba zdieľala. '#verí v lásku ❤️❤️❤️ .“

Podľa Ľudia , Všeobecná nemocnica kamenec navrhol Inabe minulú sobotu presne na mieste, kde zdieľali svoje prvé rande. Miesto - súkromná zátoka pozdĺž tichomorského pobrežia Kalifornie - nebolo jediným sentimentálnym aspektom návrhu.

„Soboty sú pre nás výnimočné, pretože naše prvé rande bolo v sobotu a odvtedy sme to každú sobotu oslavovali prípitkom, návštevou pláže, špeciálnym dátumom, dobrodružstvom na motorke alebo výletom,“ povedala Inaba magazínu. v stredu. 'Takže v sobotu sme sa vrátili na miesto nášho prvého rande a zasnúbili sme sa na tom istom mieste, kde sme zdieľali naše spontánne a magické prvé rande.'

Derringer najprv napísal list, v ktorom vyjadril, ako veľa pre neho Inaba znamená. Herec povedal, že následne otázku položil prsteňom, ktorý navrhol Jean Dousset.

„Potom som si kľakol na jedno koleno pod to, čo si budem navždy pamätať ako najpokojnejšiu a najpokojnejšiu nočnú oblohu, akú som kedy videl,“ povedal, „a opýtal som sa mojej krásnej dievčiny, či by mi urobila tú česť byť mojou manželkou. na čo s vďakou odpovedala áno.“

Inaba dopĺňa rozsiahly zoznam DWTS zásnuby a svadby z minulého roka. Spolumoderátor relácie, Erin Andrews, potvrdil tento týždeň že je zasnúbená svojmu dlhoročnému priateľovi, Jarret Stoll. Profesionálny tanečník Mark Ballas nedávno sa oženil so svojou snúbenicou, BC Jean , a mal Derek Hough slúžiť ako jeho najlepší muž .

Medzitým dva profi páry – Mapa Murgatroydu a Maks Chmerkovský , ako aj Emma Slaterová a Sasha Farber — obaja sa zasnúbili v priebehu minulého roka.