Hlavná Celebrita Carrie Underwood oslavuje šesťročné výročie svadby milostným listom manželovi Mikeovi Fisherovi

Carrie Underwood oslavuje šesťročné výročie svadby milostným listom manželovi Mikeovi Fisherovi

 Carrie Underwood Mike Fisher Carrie Underwood a hráč NHL Mike Fisher sa 10. júna 2015 zúčastnia na odovzdávaní cien CMT Music Awards 2015 v Bridgestone Arene v Nashville, Tennessee. (Foto: Jeff Kravitz/FilmMagic)

Šesť rokov a stále počuje kostolné zvony! Carrie Underwoodová oslávila šieste výročie svadby s Mike Fisher V nedeľu 10. júla si hrdličky pripomenuli tento míľnik oddychom pri oceáne v Mexiku a potom si vychutnali romantické jedlo pre dvoch.

33-ročný Americký idol víťazka sa na Instagrame pochválila manželom hokejistom. 'Dnes pred šiestimi rokmi som tomuto peknému chlapovi povedal 'Robím',' povedal Underwood. „Vtedy som to myslel vážne a myslím to vážne aj teraz. Boh nás dal dokopy a naďalej žehná naše manželstvo. Nedokázal som si predstaviť tento život bez teba, @mfisher1212. Som vďačný za posledných šesť spoločných rokov (a, samozrejme, za nášho krásneho syna Izaiáša) a teším sa, že zvyšok našich životov strávime v láske.“

Dnes pred šiestimi rokmi som tomuto peknému chlapovi povedal: „Ja áno. Myslel som to vážne vtedy a myslím to vážne aj teraz. Boh nás dal dokopy a naďalej žehná naše manželstvo. Nedokázal som si predstaviť tento život bez teba, @mfisher1212 Som vďačný za posledných šesť rokov spolu (a samozrejme za nášho krásneho syna Izaiáša) a teším sa, že zvyšok našich životov strávime v láske.

Fotografia, ktorú zverejnila Carrie Underwood (@carrieunderwood).

Fisher, 36, nebol ďaleko za svojou manželkou speváčkou. Spomenul si fotkou zo svadobného dňa páru spolu so srdečným odkazom. „Pred šiestimi rokmi sme sa dnes vzali,“ pripomenul v príspevku na Instagrame. „Čas určite letí, keď sa bavíš a vydávaš sa. Som veľmi vďačný, že mám po svojom boku úžasnú manželku a mamu!!”

Dnes pred 6 rokmi sme boli manželia. Čas určite letí, keď sa bavíte a vydáte sa. Som veľmi vďačný, že mám po svojom boku úžasnú manželku a mamu!!

Fotografia, ktorú zverejnil Mike Fisher (@mfisher1212) na

Zatiaľ čo si Underwood užíval mexický útek, udržal fanúšikov v obraze tým, že na sociálnych sieťach zverejnil niekoľko rozkošných fotografií. Na jednom obrázku si hrdličky robia selfie „kačacej tváre“ s loďami a horami v pozadí.

Tento chlapík... #duckface #chromý #dovolenka

Fotografia, ktorú zverejnila Carrie Underwood (@carrieunderwood).

Speváčka „Heartbeat“ predvádza svoje zabijácke telo na kúsky CALIA od Carrie módna línia – vrátane dvojdielnych nezhodných plaviek na mori.

Milujte tieto plavky! #dovolenka #ocean @caliabycarrie #staythepath

Fotografia, ktorú zverejnila Carrie Underwood (@carrieunderwood).

Underwood a Fisher sa zosobášili v Greensboro v štáte Georgia 10. júla 2010. Dvojica sa stretla na jednom z koncertov oceneného speváka koncom roka 2008 a zasnúbili sa v decembri 2009. Privítali svojho chlapčeka, Izaiáš , vo februári 2015.