Hlavná Celebrita Celine Dion úplne fotobombovala návrh páru a jej reakcia bola dokonalá

Celine Dion úplne fotobombovala návrh páru a jej reakcia bola dokonalá

 Celine Dion Celine Dion vystupuje v 'Today Show' NBC na Rockefeller Plaza 22. júla 2016 v New Yorku. (Foto kredit: Getty)

Blízko alebo ďaleko je Celine Dion novou kráľovnou vytvárania praštěných tvárí. Víťazka Grammy tento týždeň opäť raz dokázala svoj nenápadný talent počas stretnutia a pozdravu v zákulisí s dvoma hrdličkami.

ako vyrobiť kvetinové košíky

Dlhoročný fanúšik Dion Austin McMillan bol neuveriteľne nadšený zo stretnutia so spevákom v zákulisí tento víkend v Koloseu vo Vegas, ale to, čo sa stalo potom, posunulo tento zážitok na úplne inú úroveň. McMillanov priateľ Nick Janevski, bývalý osobný tréner manažéra superstar speváčky, starostlivo naplánoval svoju ponuku mesiace vopred s príslušnými konexiami.

keď je @celinedion rovnako šokovaný ako ty zo svojho NÁVRHU!!! 💍😱💗 Neexistujú slová, ktoré by opísali tento moment! to, o čom som si myslel, že to bude výnimočná noc, keď som videl svojho obľúbeného interpreta, sa ukázal ako noc plná toľkého šťastia, prekvapení a osláv so všetkými, ktorých milujeme, a dokonca sa to skončilo šiškami a zmrzlinou, takže neviem, ako by to mohlo byť lepšie! Vydám sa za muža svojich snov a zostarnem so svojím najlepším priateľom 👴🏼❤️👵🏼 Božie načasovanie je také dokonalé. nič nemôže byť lepšie ako toto!!

Fotografia, ktorú zverejnil austin mcmillan (@austinmcmillan) dňa

Dion bol svedkom intímneho momentu – bol to len pár v zákulisí – a dokonca podľa toho zareagoval, keď Janevski padol na jedno koleno. 'Kedy @celinedion je rovnako šokovaný ako vy zo svojho NÁVRHU!!! 💍😱💗 “ vyjadrila sa budúca nevesta na Instagrame. „Neexistujú slová, ktoré by opísali tento moment! to, o čom som si myslel, že to bude výnimočná noc, keď som videl svojho obľúbeného interpreta, sa ukázal ako noc plná toľkého šťastia, prekvapení a osláv so všetkými, ktorých milujeme, a dokonca sa to skončilo šiškami a zmrzlinou, takže neviem, ako by to mohlo byť lepšie! Vydám si muža svojich snov a zostarnem so svojím najlepším priateľom 👴🏼❤️👵🏼 Božie načasovanie je také dokonalé. nič nemôže byť lepšie ako toto!!”

@celinedion je asi jediný človek, ktorému by nevadilo fotobombovať fotky nášho návrhu 😍💍Stále sa tu vznášam v oblakoch a cítim sa, akoby to bol sen!! moje srdce je také šťastné!! aký splnený sen

Fotografia, ktorú zverejnil austin mcmillan (@austinmcmillan) dňa

Potom, čo jeho budúca manželka povedala 'áno!' Janevski nechal členov rodiny a blízkych priateľov prekvapiť McMillana v Caesarovom paláci, kde si všetci pochutnali na zmrzline. “ @celinedion je asi jediná osoba, ktorej by nevadilo fotobombovať obrázky nášho návrhu 😍💍 “ dodal McMillan v samostatnom príspevku. 'Stále sa tu vznášam v oblakoch a cítim sa, akoby to bol sen!! moje srdce je také šťastné!! aký splnený sen.'

Spevák čoskoro vydá úplne novú skladbu, ktorá zaznie na pripravovanom remaku hry Kráska a zviera od Disneyho.