Hlavná Celebrita „Charmed“ hviezda Holly Marie Combs bliká nádherným zásnubným prsteňom: Pozrite si fotografiu

„Charmed“ hviezda Holly Marie Combs bliká nádherným zásnubným prsteňom: Pozrite si fotografiu

 Charmed zasnúbená holly marie hrebene Holly Marie Combs je zasnúbená. (Shutterstock.com)

Je očarená, tým sme si istí. Očarený alum Holly Marie Combs sa v sobotu 2. septembra pochválila svojím novonadobudnutým blingom prostredníctvom Instagramu, pričom sa s fanúšikmi podelila o radostnú správu o zásnubách.

'Áno. Len áno,“ povedala popisoval do očí bijúci obrázok jednoducho. Na fotografii, Combs, 43, sa blýska veľkým diamantovým prsteňom v markízovom rezaní, ktorý je posiaty drobnými diamantmi obklopujúcimi veľký stredový kameň.

Áno. Len áno.

Príspevok zdieľaný Holly Combs (@thehmc) na

“To znamená, že @mattnathanson súhlasil, že bude spievať na mojej svadbe vo svete twitteru. Je to skutočná vec,“ dodala neskôr, keď fotku zverejnila na Twitteri fanúšikom. Spevák a skladateľ Nathanson neskôr súhlasil s nadšeným „POČÍTAJTE SI ME IN!“

Toto bude Combsovo tretie manželstvo; na Roztomilé mrchy herečka odborne udržiavala svoj vzťah mimo centra pozornosti a ľudia hlásili, že jej snúbenec sa volá Mike. Dvojica sa spolu objavila na červených kobercoch, pričom Combs občas zdieľala fotografiu svojej lásky na sociálnych sieťach.

Vo februári Combs zverejnil fotku dvojice so sladkým popisom: „Bolo to s ním šťastné výročie.“

Bolo to šťastné výročie s jeho 🙂

Príspevok zdieľaný Holly Combs (@thehmc) na

najlepšie miesta na registráciu svadieb

Herečka sa so svojím druhým manželom Davidom Donohom rozišla v roku 2011 po siedmich rokoch manželstva. (Pár má tri deti: Finley, 13, Riley, 10, a Kelley, 8). Combs sa rozišla so svojím prvým manželom Bryanom Travisom Smithom v roku 1997 po štyroch rokoch manželstva.

Combs je najlepšie známa pre jej stvárnenie Piper Halliwell v sérii o troch čarodejníckych sestrách. Televízna relácia sa vysielala v rokoch 1998 až 2006.