Hlavná Svadobné Správy Hráč Chicago Cubs Kris Bryant sa oženil so miláčikom zo strednej školy Jessicou Delp: Pozrite si svadobné fotografie

Hráč Chicago Cubs Kris Bryant sa oženil so miláčikom zo strednej školy Jessicou Delp: Pozrite si svadobné fotografie

Svadba Kris Bryant a Jessica Delpa, január 2017 v Las Vegas. (Kredit: Jodi Anne / J. Anne Photography)

Autor: Esther Lee 09.09.2017 o 16:45

Od víťazstva Svetovej série po jeho svadbu! Superstar Chicago Cubs Kris Bryant oženil sa so svojou milou zo strednej školy, Jessica Delp , v Las Vegas v sobotu 7. januára.

Pár, ktorý je spolu deväť úžasných rokov, oznámil svoj novomanželský stav zverejnením profesionálnych svadobných fotografií od J. Anne Photography na svoje účty na Instagrame. Hrdý čerstvý manžel, 25 -ročný Bryant, oznámil túto správu so sladkým obrazom seba, ako sa adoračne pozerá na svoju nevestu pri prechádzkach po mieste svadby, v hoteli JW Marriott Las Vegas Resort & Spa.

Pán a pani Bryantovi !! tretí baseman popisoval fotografiu. Delp potom zopakovala svojho manžela a zverejnila ďalší vzdušný obrázok z ich svadobných obradov plných slnka. Nevesta aj ženích boli vychovávaní v oblasti Vegas a spolu chodili ako druháci na strednej škole Bonanza.

svadba kris bryant

Svadba Kris Bryant a Jessica Delpa, január 2017 v Las Vegas. (Kredit: Jodi Anne / Fotografia J. Anny )

Medzi hosťami boli Bryantovi spoluhráči Anthony Rizzo a Jason Heyward, ako aj slug MLB Bryce Harper, ktorí sa v decembri oženili. Mnohí z priateľov a rodinných príslušníkov páru si zdanlivo užívali fotobúdku pri svadobných hostinách a obklopili nevestu a ženícha pri ich záverečnom tanci - prskavkami!

Posledný tanec s mojou ŽENOU !! Bryant popisoval čiernobielu snímku. A preto @ j.annephotography zabil to!

Svadba Krisa Bryanta

Svadba Kris Bryant a Jessica Delpa, január 2017 v Las Vegas. (Kredit: Jodi Anne / Fotografia J. Anny )

Nevesta a ženích poverili kvetinárstvo Layers of Lovely, aby im usporiadalo kytice. Samotnú svadbu koordinovali akcie Green Orchid Events.

Dvojica sa zasnúbila v decembri 2015 a nezabudnuteľne sa dostala na titulky novín po predstavení zásnubného stretnutia vo Wrigley Field. V roku 2016 Chicago Cubs konečne ukončilo storočné sucho a vybojovalo prvé víťazstvo tímu vo Svetovej sérii za 108 rokov. V novembri Delp hrdo sprevádzal národnú ligu MVP na plaváku Parade World Series Parade.

Plánuje svadbu a sťahuje sa do nového domu, ale ona si stále nájde čas a prekvapí ma úžasnou tortou! @jessica_delp je brankár! Ďakujem vám všetkým za priania k narodeninám!

Fotografia, ktorú zverejnil Kris Bryant (@kris_bryant17) 4. januára 2017 o 20:07 PST

Blahoželáme novomanželom! Tak šťastní pre vás, chlapi a želáme vám len to najlepšie. Mali sme s vami absolútny úspech, chlapci oslavujúci vašu lásku🤵#theBryants

Fotografia, ktorú zverejnil Bryce Harper (@bharper3407) 9. januára 2017 o 12:52 hod. PST

Pred sobotňajšou svadbou Delp zamyslene rozpoznala rušný rok svojho snúbenca vhodnou narodeninovou tortou-doplnenou o časovú os Bryantových úspechov, ktoré sa zrútili pred jeho 25. narodeninami. Plánuje svadbu a sťahuje sa do nového domu, ale ona si stále nájde čas a prekvapí ma úžasnou tortou! Bryant pomenoval sladkú chvíľu. @jessica_delp je strážca! Ďakujem vám všetkým za priania k narodeninám!