Hlavná Celebrita Chris Hemsworth pózuje na fotke s novomanželmi – a nevesta nemá ani poňatia, kto to je

Chris Hemsworth pózuje na fotke s novomanželmi – a nevesta nemá ani poňatia, kto to je

Menoval sa austrálsky ženích Kent nemohol skryť svoje vzrušenie po svojej nedávnej svadbe, keď on a jeho nevesta, Anneka , odfotil sa s Chris Hemsworth na pláži Byron Bay. Bohužiaľ, Anneka nezdieľala nadšenie svojho manžela, pretože netušila, kto to je Avengers herec bol!

33-ročný Hemsworth surfoval so svojou manželkou, Elsa Patakyová , a ich 2-ročných synov – dvojčiat, keď k nemu pristúpil Kentov najlepší muž, aby si odfotil novomanželov.

Príspevok zdieľaný Benjaminom Lynchom (@studiobluetulip) na

texty milostných piesní r & b

'Premýšľala som, prečo sme dostali fotku s náhodnou osobou?' povedala nevesta news.com.au . „Povedal som si: ‚Kto je táto osoba?‘ [Kent] bol v rozpakoch, že som sa stále pýtal, kto je táto osoba.

Napriek tomu, že Anneka nepozná Thor neskôr opísala Hemswortha ako „dosť chladného, ​​pokojného a zdržanlivého, [a] pekne uvoľneného“.

A náhodné stretnutie určite zanechalo v Annekinom manželovi trvalý dojem. 'Naše svadobné fotografie budú teraz jedna z troch ľudí namiesto jednej z dvoch,' uzavrela pre outlet. '[Kentova] obľúbená svadobná fotografia je tá s Chrisom Hemsworthom.'

milostné správy pre ňu od srdca