Hlavná TV Christopher z Gilmore Girls potvrdzuje, že si Lorelai už v prebudení nevezme

Christopher z Gilmore Girls potvrdzuje, že si Lorelai už v prebudení nevezme

 Gilmorské dievčatá luke lorelai Gilmore Girls (kredit: Saeed Adyani/Netflix)

Lorelai a Luke, vždy. Viac informácií o Netflixe divoko očakávané oživenie Gilmorove dievčatá bola odhalená tento týždeň pred jej vydaním v piatok 25. novembra.

zásielkové obchody na svadobné šaty v mojom okolí

herec David Sutcliffe – ktorý hrá Roryinho otca Christophera Haydena v obľúbenej dráme – sa v novom rozhovore s TV linka zverejnené v utorok 22. novembra. Ako si oddaní fanúšikovia spomenú, Christopher a Lorelai ( Lauren Grahamová ) náhle utiekol počas výletu do Paríža v sezóne 7. Stredoškolskí miláčikovia sa o niekoľko mesiacov neskôr rozišli.

„Najlepšie je byť nenávidený,“ povedal Sutcliffe minulý týždeň na svetovej premiére filmu Netflix Gilmore Girls: Rok v živote. „Byť milovaný sa preceňuje. Byť nenávidený je tam, kde to je. Cítim sa tak šťastný, že ma toľko fanúšikov nenávidí, pretože to vyvoláva [ich] emócie.'

Hoci sa špekulovalo, že by on a Lorelai mohli skončiť spolu ako súčasť ich cyklického, nikdy nekončiaceho vzťahu, Sutcliffe pre túto stránku rezolútne povedal, že srdcia fanúšikov nebudú zlomené – opäť.

'Neodchádzajú do Paríža a znova sa neoženia,' poznamenal herec. 'Určite nemajú.' Zápletka o Rok v živote začne 10 rokov po finále pôvodnej série. Našťastie Lorelai a Luke (hrajú Scott Patterson ) sú za rečníckych podmienok. V skutočnosti žijú spolu.

'Fandím Lukovi a Lorelai, aby zostali spolu,' povedal Patterson Vanity Fair v samostatnom rozhovore. „Ako ste videli počas pôvodnej šou, veľa toho spolu prežili a stále prechádzajú. Naozaj potrebuje niekoho, kto by ju uzemnil a dal jej vedieť, že neodíde, a tým niekým sa stal Luke. Miluje túto ženu a verí, že je jeho spriaznená duša a ona si to uvedomuje.'

Graham tiež zdieľal niekoľko rád o tom, čo očakávať od oživenia. „Najväčší rozdiel je, že všetci títo ľudia sú dospelí. Stále je tu veľa vtipov a ľahkých momentov, ale tentoraz to má väčšiu hĺbku,“ prezradila herečka Parenthood. „Je tu smrť a smútok a viac lásky a emócií. Celý scenár som preplakala. Myslel som si, že je to jednoducho krásne a vhodné a také, aké som chcel, aby to bolo a v čo som dúfal.“

Netflix medzitým vydal druhý Gilmorove dievčatá minulý týždeň trailer a jedna scéna ukazuje Lorelai prípadne plánovať svadbu . Otázkou však zostáva – pre koho?

jednoročné výročie papierové darčeky

Binge hodinky Gilmore Girls: Rok v živote v piatok na Netflixe.