Hlavná Celebrita Ciara a Russell Wilson po svadbe prvýkrát vystúpia na červenom koberci

Ciara a Russell Wilson po svadbe prvýkrát vystúpia na červenom koberci

 Ciara Russell Wilson Týždeň po svadbe Russell Wilson a Ciara kráčali po svojom prvom červenom koberci na ESPYS 2016 v Microsoft Theatre 13. júla 2016 v Los Angeles v Kalifornii. (Foto: Alberto E. Rodriguez/Getty Images)

Červený koberec. Novomanželia Russell Wilson a Ciara sa prvýkrát oficiálne objavili na červenom koberci ako manželia na ESPYS 2016 v stredu 13. júla.

30-ročný spevák a 27-ročný futbalista, čerstvo po svadobnej ceste, sa rozkošne zúčastnili na každoročnom slávnostnom odovzdávaní cien hviezdami v zodpovedajúcich súboroch.

Ciara omráčila v priliehavých, zaprášených ružových šatách, na ktorých bol potiahnutý živôtik s hlbokým výstrihom. Speváčka hrdo pózovala s ľavou rukou na plnej paráde a predvádzala svoje dvojité diamantové snubné prstene a prsteň.

 Snubný prsteň Ciara

Detailný pohľad na Ciarine svadobné obrúčky a zásnubný prsteň. (Foto: Alberto E. Rodriguez/Getty Images)

Jej manžel medzitým vyzeral fešák v slušivom smokingu doplnenom motýlikom. Po pózovaní na koberci sa pár pozdravil s ostatnými hviezdami, Stephan a Ayesha Curry , mimo Microsoft Theatre v L.A.

 Steph Ayesha Curry Ciara Russell Wilson

Hráč NBA Stephen Curry, Ayesha Curry, hudobníčka Ciara a hráč NFL Russell Wilson sa 13. júla 2016 zúčastnia ESPYS 2016 v Microsoft Theater v Los Angeles v Kalifornii. (Foto: Kevin Mazur/Getty Images)

Wilson a jeho manželka sa vzali presne pred týždňom v stredu 6. júla na historickom zámku Peckforton v anglickom Liverpoole. Krátko po tom, čo boli vyhlásení za manželov, dvojica zverejnila svoju svadobnú fotografiu prostredníctvom sociálnych médií s titulkom: „We are The Wilsons!“

Kelly Rowland a LaLa Anthony slúžili ako družičky, zatiaľ čo Jennifer Hudson a ďalší významní hostia boli svedkami intímneho obradu v zahraničí.

V rozhovore s Extra tento týždeň, Russell pokúsil sa opísať ich špeciálny deň a ako sa tešil na život so svojou manželkou. „[Mali sme] viac ako sto našich najbližších, najbližších priateľov a rodiny,“ spomínal. 'Zdieľať s ňou zvyšok svojho života, Ciara, je naozaj úžasné, je to tá najmilšia osoba, akú som kedy stretol, je taká láskavá k toľkým ľuďom, je to najlepšia mama, akú kedy stretneš.'