Hlavná Celebrita Ciara hovorí Kelly Ripa, že „Život je medové týždne“ po tom, čo sa vydala za Russella Wilsona

Ciara hovorí Kelly Ripa, že „Život je medové týždne“ po tom, čo sa vydala za Russella Wilsona

Kelly Ripa a Ciara sú na snímke počas produkcie filmu „LIVE Kelly“ v New Yorku v stredu 19. októbra 2016. Foto: Pawel Kaminski - Disney/ABC Home Entertainment and TV Distribution ©2016 Disney ABC. Všetky práva vyhradené.

Ciara je potom navždy v raji oženiť sa Russell Wilson . Spevák „Goodies“ bol spolumoderátorom Žiť s Kelly v stredu 19. októbra a dal Kelly Ripa a aktuálne informácie o živote novomanželov.

„Odkedy si tu bol naposledy, oženil si sa. Gratulujem!“ Ripa (45) to povedala svojmu hosťovi. 'Chcel som držať tvoj svadobný obraz... Vyzerá to ako obraz, ktorý je dodávaný s rámom.' Keď si kúpite rám a je to ako: ‚Potrebujeme krásny pár na rám.‘“

koľko stojí dj na svadbe

Fotka samozrejme bola prvá svadobná snímka zdieľali manželia chvíľu po tom, čo si vymenili sľuby na hrade Peckforton, nádhernom mieste z 19. storočia v Anglicku.

Ripa potom upriamila svoju pozornosť na Ciarin veľký zásnubný prsteň a kapelu. 'Nemôžem si nevšimnúť tvoj snubný prsteň,' vyhrkla, keď sa Ciara hanbila.

svadobné dary s poďakovaním
 ciara

Ciara v stredu 19. októbra spolumoderovala „Live with Kelly“ a poskytla Kelly Ripa detailný pohľad na jej zásnubný prsteň a svadobnú obrúčku – sledujte!

„Och, bože! Vždy mi príde sranda!' odpovedal spevák. „Po takomto špeciálnom dni je život sám o sebe medové týždne. Pokračuje to stále ďalej a ďalej.'

ako sa zbaviť vyrážky pri žiletke

Ciara a rozohrávač Seattle Seahawks Wilson sa zosobášili v stredu 6. júla. Chvíľu po upevnení ich novomanželského statusu sa obe hviezdy vydali na sociálne siete, aby zdieľali jednoduchú správu popri svojej prvej svadobnej fotke: „We are The Wilsons!“

Odvtedy sa títo dvaja rozkošne podporujú, verejne aj súkromne. V utorok Ciara zverejnila fotografiu nádhernej expozície bielych a červených ruží vo svojej hotelovej izbe. „Špeciálna dodávka od mojej lásky. #ChooseLove .“

Špeciálna dodávka od mojej lásky. #ChooseLove

Fotografia, ktorú zverejnila Ciara (@ciara) dňa

Umelec, ktorý bol deň predtým vyhlásený za novú tvár Revlonu, povedal Ripe, že ona a Mark Consuelos slúžili ako inšpirácia v jej manželstve. 'Ale snažím sa to robiť ako ty!' poznamenala Ciara.

ako si uviazať kravatu?trackid=sp-006

Sledujte vyššie!