Hlavná Celebrita Ciara sa vydáva za Russella Wilsona v Castle Wedding: Získajte podrobnosti

Ciara sa vydáva za Russella Wilsona v Castle Wedding: Získajte podrobnosti

 Ciara Russell Wilson Russell Wilson, Ciara sa vydala 6. júla. Na tejto fotografii pár prichádza na udeľovanie cien Billboard Music Awards 2016 v T-Mobile Arena 22. mája 2016 v Las Vegas, Nevada. (Foto: Steve Granitz/WireImage)

Oni 1, 2 vystúpili uličkou! Ciara oficiálne sa vydala za svojho snúbenca, Russell Wilson .

Spevák (30) si v stredu 6. júla na intímnom ceremoniáli na zámku Peckforton z 19. storočia v anglickom Liverpoole vymenil sľub s 27-ročným fešákom z NFL. A! Správy uviedla, že nevesta mala na sebe róbu na mieru od Roberta Cavalliho, ktorú vytvoril kreatívny riaditeľ Peter Dundas.

Podľa TMZ , všetci hostia boli povinní odovzdať elektronické zariadenia. Pred obradom Ciariin kamarát Jennifer Hudson nadšene prešla na Instagram, aby sa podelila o niekoľko fotiek, na ktorých je na ceste na svadbu.

„V týchto šatách som sa dostal dolu po schodoch! Teraz naozaj musím prísť na to, ako sa vrátiť po schodoch! napísala Hudson popri jednej snímke seba samej v jasných broskyňových šatách od Christiana Siriana.

V týchto šatách mám časť chôdze po schodoch! Teraz naozaj musím prísť na to, ako sa vrátiť po schodoch! Šaty od @csiriano

Fotografia, ktorú zverejnila Jennifer Hudson (@iamjhud).

Oh, pozrite sa sem, dnes som mal šťastie s dvoma dátumami! Šťastné dievča ! @davidotunga

Fotografia, ktorú zverejnila Jennifer Hudson (@iamjhud).

Ideme na to chlapci!

Fotografia, ktorú zverejnila Jennifer Hudson (@iamjhud).

Medzi ďalšie hviezdy, ktoré sa zúčastnia svadby v stredu, patria Kelly Rowland . Serena Williamsová, ktorá bola jednou z Ciariných družičiek, sa nemohla zúčastniť obradu, pretože naďalej súťaží na turnaji vo Wimbledone.

Ošiaľ o svadbe Ciary a Wilsona sa začal v utorok po tom, čo bolo oznámené, že tento nádherný pár mal oslávili svoju skúšobnú večeru v hoteli Titanic. Pri príležitosti zameranej na priateľov a rodinu Ciara ohromila v bielych šatách po zem, zatiaľ čo Wilson mal na sebe čierny oblek od hlavy po päty.

Fotografiu zverejnil kellyrowland (@kellyrowland) na

Začiatkom utorka sa hráč Seahawks tiež obrátil na Twitter, aby sa podelil o svoje myšlienky o ceste, ktorá ho čaká. 'Pretečenie požehnaní!' tweetoval športovec. 'Boh je taký dobrý!'

Dvojica spolu začala randiť v roku 2015 a zložila sľub celibátu.