Hlavná Celebrita Členovia kráľovskej rodiny vrátane Kate Middleton a kráľovnej prichádzajú do Kaplnky svätého Juraja na svadbu princa Harryho a Meghan Markle

Členovia kráľovskej rodiny vrátane Kate Middleton a kráľovnej prichádzajú do Kaplnky svätého Juraja na svadbu princa Harryho a Meghan Markle

WINDSOR, ANGLICKO – 19. MÁJ: Kráľovná Alžbeta II. a princ Phillip Duke z Cambridge prišli na svadbu princa Harryho s pani Meghan Markle v Kaplnke svätého Juraja na hrade Windsor 19. mája 2018 v anglickom Windsore. Princ Henry Charles Albert David z Walesu sa oženil s pani Meghan Markle na bohoslužbách v Kaplnke svätého Juraja v areáli hradu Windsor. Medzi hosťami bolo 2200 členov verejnosti, kráľovská rodina a matka pani Markleovej Doria Ragland. (Foto: Shaun Botterill/Getty Images)

Toto by si nenechali ujsť ani za svet. Kráľovská rodina oficiálne dorazila do Kaplnky svätého Juraja niekoľko minút pred príchodom ženícha, princa Harryho a jeho najlepšieho muža, princa Williama. Vedúcimi členov rodiny bol princ Charles a Camilla (mama Meghan Markle, Doria Ragland, vystúpila z prvého auta karavanu).

koľko minúť za zásnubný prsteň

Kráľovná Alžbeta II., ktorá vyzerala oslnivo, v jasných, elegantných, rozšírených šatách Stuarta Parvina v limetkovej, citrónovej, fialovej a sivej farbe hodvábu s potlačou, ktoré skombinovala s ladiacim kabátom so zapínaním z limetkového hodvábneho tvídu.

WINDSOR, SPOJENÉ KRÁĽOVSTVO – 19. MÁJ: Princ Charles, princ z Walesu a Camilla, vojvodkyňa z Cornwallu prichádzajú do kaplnky svätého Juraja na hrade Windsor pred svadbou princa Harryho s Meghan Markle 19. mája 2018 v anglickom Windsore. (Foto Gareth Fuller – WPA Pool/Getty Images)

Po kráľovnej nasledovala vojvodkyňa z Cambridge Kate Middleton, ktorá sa v sobotu 19. mája otočila v šatách Alexandra McQueena na kráľovskej svadbe, len štyri týždne po pôrode bábätka Louisa. Vojvodkyňa (36) sa pri vstupe do kaplnky svätého Juraja vo Windsorskom paláci blysla snubným prsteňom z welshského zlata, pričom vkráčala do zámku a priviedla do kaplnky stádo mladých družičiek a pážačov.

Britská Catherine, vojvodkyňa z Cambridge (vľavo) a priateľka Meghan Markle, kanadská módna stylistka Jessica Mulroney (2L) sa držia za ruky družičiek, keď prichádzajú na svadobný obrad britského princa Harryho, vojvodu zo Sussexu a americkej herečky Meghan Markle v Kaplnke svätého Juraja. Zámok Windsor, vo Windsore, 19. mája 2018. (Foto: Jane Barlow / POOL / AFP) (Uvedenie fotografie by malo byť JANE BARLOW/AFP/Getty Images)

Zatiaľ čo zvyšok jej najbližšej rodiny mal na svadbe oficiálnu úlohu – jej manžel, princ William, vystupoval ako najlepší muž princa Harryho a jej syn a dcéra, princ George a princezná Charlotte, boli pážaťom a družičkou. — Kate si mohla svadbu užiť z lavíc.

Vojvodkyňa urobila svoj prvý výlet po narodení vo štvrtok tesne pred svadbou, keď sa pripojila k zvyšku kráľovskej rodiny na svadobných prípravách vo Windsore na poslednú chvíľu. Pridali sa k nej ďalší členovia rodiny, ako aj Doria Ragland, matka nevesty.

Middletonova rodina tiež vošla do kaplnky asi hodinu pred obradom, pričom Pippa Middleton (ktorá urobila nezabudnuteľný výprask na svadbe svojej staršej sestry v roku 2011) kráčala spolu s mamou Carole, otcom Michaelom a bratom Jamesom.

WINDSOR, ANGLICKO – 19. MÁJ: Pippa Middleton a James Matthews prichádzajú na svadbu princa Harryho s pani Meghan Markle v kaplnke svätého Juraja na hrade Windsor 19. mája 2018 v anglickom Windsore. (Foto Chris Jackson/Getty Images)

Ďalší členovia kráľovskej rodiny, vrátane princeznej Eugenie, princa Andrewa, vojvodu z Yorku a princeznej Beatrice a princeznej Anny, princeznej Royal, tiež predviedli nezabudnuteľné vystúpenia pred samotným obradom.

WINDSOR, ANGLICKO – 19. MÁJ: Princezná Eugenie, princ Andrew, vojvoda z Yorku a princezná Beatrice a princezná Anne, princezná Royal (vzadu) sa 19. mája 2018 zúčastnili na svadbe princa Harryho s pani Meghan Markle v Kaplnke svätého Juraja na hrade Windsor. vo Windsore v Anglicku. Princ Henry Charles Albert David z Walesu sa oženil s pani Meghan Markle na bohoslužbách v Kaplnke svätého Juraja v areáli hradu Windsor. Medzi hosťami bolo 2200 členov verejnosti, kráľovská rodina a matka pani Markleovej Doria Ragland. (Foto: Shaun Botterill/Getty Images)

Kate a William sa zosobášili pred viac ako siedmimi rokmi, 29. apríla 2011 vo Westminsterskom opátstve, pričom zoznam hostí predstavoval približne 1 900 a 72 miliónov divákov na celom svete, ktorí sa virtuálne zúčastnili prostredníctvom živého vysielania YouTube.

formálne krátke účesy na svadby

Sledujte spolu s The Faircityfire, keď pokračujeme v našom spravodajstve kráľovská svadba 2018 .