Hlavná Celebrita Colton Dixon z American Idol, svadobné fotografie Annie Coggeshallovej s tematikou Disney

Colton Dixon z American Idol, svadobné fotografie Annie Coggeshallovej s tematikou Disney

 Svadobná fotografia Coltona Dixona a Annie Coggeshall Colton Dixon bozkáva svoju novú nevestu Annie Coggeshallovú na úžasnej svadobnej fotografii. Poďakovanie: David Molnár

Dámy a páni, máme viac fotiek z neuveriteľnej rozprávkovej svadby Coltona Dixona a Annie Coggeshallovej a nesklamú!

Keď bývalý Americký idol spevák a jeho nevesta zaviazal uzol 8. januára v Scarritt Bennett Center v Nashville sa dali do toho, aby vytvorili rozprávku hodnú našej lásky a teraz máme fotky, ktoré to dokazujú.

 Svadba Coltona Dixona a Annie Coggeshallovej

Colton Dixon a Annie Coggeshall sa zosobášili 8. januára v Nashville. Poďakovanie: David Molnár

Nevesta sa podobala princeznej z Disneyho vo svojich neuveriteľných plesových šatách Vera Wang bez rukávov, ktoré sa celé dni vlnili, čo dáva zmysel, keď vezmeme do úvahy, že Dixon požiadal Coggeshalla o ruku v septembri vo Walt Disney World. Kresťanský spevák sa držal tradičného smokingu, no dal na to svoj vlastný štýl, mal na sebe klasický – ale zábavný – čierny motýlik a svoj typický účes pompadour-meets-mohawk.

 Snubné prstene Colton Dixon

Detailný záber na zásnubný prsteň Annie Coggeshall a snubný prsteň Coltona Dixona. Poďakovanie: David Molnár

Milujem ťa toľko citátov pre neho

Dixon, ktorý sa zhodoval s neuveriteľným diamantovým zásnubným prsteňom so svätožiarou svojej nevesty od XIV Karats Ltd v Beverly Hills, dostal krásnu svadobnú obrúčku, ktorú vytvoril klenotník z L.A. Kyle Chan. Zodpovedajúci snubný prsteň obsahuje osamelý diamant, ktorý sa zdá, že sa vznáša v strede svojho širokého strieborného pásu.

 Svadobná torta Colton Dixon

Svadobná torta novomanželov obsahovala Popoluškinu sklenenú papučku. Poďakovanie: David Molnár

Dvojica svoju rozprávkovú tému preniesla aj cez recepciu jednoduchou jednoposchodovou okrúhlou svadobnou tortou medenej farby s perleťovými detailmi. Vedľa torty bola Popoluškina sklenená papuča, nie nepodobná tej, ktorou Dixon daroval Coggeshallovi zásnubný prsteň.

 Colton Dixon a úprava

Colton Dixon a jeho groomsmen predviedli svojich vnútorných superhrdinov skrytými tričkami. Poďakovanie: David Molnár

Darček k 6. výročiu svadby pre neho

Aby neprekonali atmosféru kráľovskej svadby, Dixon a jeho mládenci pridali špeciálnej udalosti nádych geekského chic, pričom každý ukryl pod formálnym oblečením tričko so superhrdinami. V tom, ako sa Clark Kent premenil na Supermana, si skupina roztiahla svoje smokingové košele, aby odhalila svoje super alter egá vrátane Dixona ako Batmana a ostatných ako Captain America, The Hulk, Spiderman, The Flash, Superman a Iron Man.

 Svadba Coltona Dixona a Annie Coggeshallovej

Pán a pani Dixonovci odchádzali zo svadobnej hostiny na koči s motívom Popolušky. Poďakovanie: David Molnár

Svadobné slávnosti opustili tak magicky, ako sa začali, a manželov odviedli z recepcie na koči ťahanom bielym koňom. Hovorte o rozprávkovom konci!

Novomanželia pán a pani Dixonovci potom zamierili na svadobnú cestu na Tahiti, aby si užili slnko a oslávili svoju lásku v raji. Zdá sa, že prežívajú svoj život (ako by mali), pretože sme o nich už týždeň nepočuli na sociálnych sieťach. Ešte raz gratulujeme Coltonovi Dixonovi a jeho princeznej neveste Annie Coggeshallovej!