Hlavná Celebrita Corbin Bleu zo strednej školy sa oženil so Sashou Clementsovou na svadbe v Santa Barbare

Corbin Bleu zo strednej školy sa oženil so Sashou Clementsovou na svadbe v Santa Barbare

 Corbin Bleu Sasha Clements Herec Corbin Bleu a Sasha Clements sa zúčastňujú otvorenia '42nd Street' v divadle Pantages 31. mája 2016 v Hollywoode v Kalifornii. (Foto Tommaso Boddi/WireImage)

Toto je začiatok niečoho nového! Stredoškolský muzikál kamenec, Corbin Blue , je šťastne ženatý muž! 27-ročný herec sa oženil so svojou dlhoročnou láskou, herečkou Sasha Clements , v sobotu 23. júla.

K páru sa počas svadby v Santa Barbare pripojilo 160 hostí Ľudia . Nový ženích nemohol byť šťastnejší, keď si Clements (26) urobil svoju manželku.

„Dnešná svadba so Sashou bola najlepším momentom môjho života,“ povedal po obrade. „Musím povedať, že mojou obľúbenou časťou bol pocit, ktorý začal v prstoch na nohách a prešiel až na temeno mojej hlavy, keď Sasha prešla bránou k vchodu do nášho podniku a kráčala uličkou,“ vytryskol Bleu.

babička nevesty oblieka nohavicové kostýmy

„Od vlajúceho závoja vo vetre, keď kráčala, až po veľký úsmev na jej tvári, ma zrazu zasiahlo, že táto úžasná žena, ktorá sa na mňa pozerala, si ma vezme a urobí zo mňa najšťastnejšieho muža na svete,“ povedal. povedal Ľudia.

Clements opísal tento deň ako „dokonalý“ a publikácii povedal: „Dnes bol ten najdokonalejší deň. Nie je jedna vec, ktorú by som zmenil. Corbinove sľuby boli neuveriteľne krásne a bol to skutočne najlepší deň nášho života,“ povedala.

Cena 8 karátového diamantového prsteňa
 Corbin Bleu a Sasha Clements vo filme Say Yes to the Dress

Corbin Bleu radí svojej snúbenici Sashe Clementsovej ohľadom ‚Povedz áno šatám‘. Kredit: TLC

Po ich ceremónii pod holým nebom čakala hostí „talianska večera v rodinnom štýle, trojposchodová torta z pekárne Sweet E a neskoré nočné občerstvenie z In-N-Out,“ uvádza People.

Prvý tanec novomanželov pripravila choreografia Karina Smirnoffová -Bleu's Tanec s hviezdami partnera. Rozhodli sa pre salsu – druh tanca, ktorý je blízky a drahý srdcu Bleu a Clementa.

Ešte v marci snúbenci zdieľané ich milostný príbeh na TLC's Povedz áno šatám . Diváci sa dozvedeli, že salsa išla tancovať hneď na prvom rande. Potom Bleu tvrdil, že už bol zamilovaný do Clementsa.

 Corbin Bleu a Sasha Clements vo filme Say Yes to the Dress

Corbin Bleu stretne Randyho Fenoliho na Kleinfeld Bridal, aby pomohol svojej snúbenici vybrať svadobné šaty. Kredit: TLC

zales sľubujú prstene pre ňu

Bleu s úmyslom urobiť ich zasnúbenie tak nezabudnuteľným ako ich prvé rande prekvapil Clementsa položením otázky pred Popoluškiným zámkom vo Walt Disney World v októbri 2014.

Keď Clements povedal áno, čakalo ju ďalšie prekvapenie. Bleu zariadil, aby duo strávilo noc vnútri zábavný park Magic Kingdom – v honosnom zámockom apartmáne Cinderella.