Hlavná Celebrita Country speváčka Maren Morris je zasnúbená s Ryanom Hurdom

Country speváčka Maren Morris je zasnúbená s Ryanom Hurdom

 Maren Morris zasnúbená Country superstar Maren Morris je zasnúbená s Ryanom Hurdom – jej prsteň si pozrite tu! (Foto: Rick Diamond/Getty Images pre AIMP Nashville)

Čoskoro sa vydá v „Mojej cirkvi“. Country spevák Maren Morrisová je zasnúbený Ryan Hurd , oznámila v nedeľu 9. júla.

27-ročná speváčka a skladateľka zverejnila túto novinku na Instagrame a zverejnila fotografiu svojej značky, ako jej prskavka spočíva na Corone. Morris k prezentácii jednoducho napísal: „Áno“.

Iné obrázky z jej príspevku ukázali, ako sa Morris smiala so svojím snúbencom, keď sa smiala. Zdá sa, že gesto ukazuje na „Love In a Bar“, ktoré napísal Hurd o romantike páru.

'Áno.' 💍

Príspevok zdieľaný Maren Morris (@marenmorris) dňa

koľko stojí zmeniť meno

Hurd si na Instagram zaspomínal na zásnubný deň – „7/3/17,“ napísal na Instagram – spolu s malebnou a pokojnou fotkou tých dvoch na lodi.

7.3.2017

vianočné darčeky pre manželku

Príspevok zdieľaný Ryanom Hurdom (@ryanhurd) na

Títo dvaja sa zoznámili v roku 2013 a začali spolu chodiť v decembri 2015. „Boli sme priateľmi len pár rokov, ale vždy bola v miestnosti taká chémia pri písaní a nakoniec bolo načasovanie nepopierateľné,“ povedala pre People. . „Mali sme taký základ postavený na písaní toľkých piesní v priebehu rokov, že sme si povedali: ‚Prečo sa tomu vyhýbame?‘“