Hlavná Svadobné Správy Dvojica si siedmykrát sľubuje počas skupinovej svadby v lyžiarskom stredisku

Dvojica si siedmykrát sľubuje počas skupinovej svadby v lyžiarskom stredisku

Northstar Ski, Tōst & Be MarriedMarc Markwell a Jennifer Rogers Markwell si na Valentína po siedmykrát obnovili sľub a podelili sa o svoj príbeh s Lizapourunemerenbleus. Kredit: Courtesty Northstar Ski, Tōst & Be Married

Autor: Lacey Budd 26. 02. 2016 o 17:15 hod

Oni robia! Naozaj, naozaj! Marc Markwell a Jennifer Rogers Markwell obnovili svoj svadobný sľub po siedmykrát počas Valentína ako súčasť Northstar California Oslava lyžiarskeho strediska Ski, Tōst & Be Married.

22. januára 2014 Markwellovcov postavil spoločný priateľ na rande naslepo. Dvojice sme sa zasnúbili dva mesiace potom, čo sme sa stretli, a potom sme sa vzali štyri mesiace na to Uzol .

kedy by sa mali uložiť dátumy rozposlať

Marc ma požiadal o ruku v Londýne v Anglicku, akcie Jennifer. Odvtedy sa ma pýtal stokrát.

Northstar Ski, Tōst & Be Married

Marc Markwell a Jennifer Rogers Markwell sa obliekli do formálneho svadobného odevu na obnovu 7. sľubu. Jennifer mala dokonca na snehu opätky! Poďakovanie: Marc Markwell a Jennifer Rogers Markwell

Dvojica sa prvýkrát vzala 27. júla 2014. Teraz sme (zatiaľ!) Boli manželia sedemkrát. Boli sme zosobášení v Tahoe [dvakrát], Burning Man, Santorini, Benátky, katolícky kostol a nakoniec Northstar!

Northstar Ski, Tōst & Be Married

Jedna nevesta počas oslavy na svahu mala na prilbe závoj a diadém. Kredit: Northstar Ski, Tōst & Be Married

Markwellovci obnovili svoj sľub v súvislosti s prehliadkou The Overlook v obci The Village s nádherným výhľadom na hory. Jennifer mala krásne dlhé strieborné šaty s čipkovaným živôtikom a niesla žiarivo ružovú kyticu ruží.

šaty na svadby ako hosť

Radi obnovujeme svoje sľuby, manželia zdieľajú. Je dôležité držať tento posvätný sľub vždy pred naším srdcom a mysľou. Boli sme tak nadšení, že Northstar to robil na Valentína!

Northstar Ski, Tōst & Be Married

Páry sa zhromaždili, aby si na Valentína pripili na svoju lásku. Kredit: Northstar Ski, Tōst & Be Married

Druhý ročník skupinového svadobného obradu je bezplatný pre každý pár, ktorý si chce obnoviť sľub alebo sa oženiť na lyžiarskych svahoch! Súčasťou oslavy boli špeciálne nápoje a živá hudba. Tento rok si svoje manželské sľuby obnovili 4 páry a mnohé páry si vyznávali lásku a na Valentína si užívali výhľad na hory.

Northstar Ski, Tōst & Be Married

Spoločnosť Northstar zriadila špeciálny koktailový bar s dostatkom šampanského a čokoládových ruží, aby poriadne oslávila Valentína. Kredit: Northstar Ski, Tōst & Be Married

riečna skalná sprchová podlaha

Čo znamená obnovenie ich sľubov pre Markwellovcov? Je to najdôležitejší prísľub nášho života, hovorí Jennifer. Po celý život budeme naďalej znova a znova zdieľať posvätné sľuby. Marcovým cieľom je stokrát obnoviť naše sľuby.