Hlavná Svadobné Správy Pár sa vracia do hotela na svadobnú noc o 50 rokov neskôr - za pôvodnú cenu

Pár sa vracia do hotela na svadobnú noc o 50 rokov neskôr - za pôvodnú cenu

Dvojitý obrázokShutterstock.com

Autor: Kelly Spears 23.12.2016 o 11:30 hod

Zamrznutý v čase. Jim a Pieskový zub oslávili vo štvrtok 22. decembra svoje 50. výročie návratom do hotela na svadobnú noc a zaplatením pôvodnej ceny iba 28,13 dolára.

Fairmont Olympic Hotel v Seattli vo Washingtone umožňuje predchádzajúcim hosťom, ktorí kedysi na tomto mieste oslavovali špeciálnu príležitosť, vrátiť sa k cene na pôvodnom potvrdení.

Dávajú nám rovnakú izbu. Teraz je to výkonný balík, povedala Sandy v novom rozhovore s Správy ABC .

Casey Barks , senior marketingový a PR manažér hotela, vysvetlil, že privítať bývalých hostí je výsadou. Ak majú dokumentáciu, potvrdenie alebo niečo podobné a je to špeciálna príležitosť, radi si tento druh vecí uctíme, podelila sa o to s predajňou.

Vo štvrtok sa Jim a Sandy zhromaždili so svojimi deťmi a vnúčatami v ikonickej hotelovej gruzínskej miestnosti, aby si pripomenuli tento zvláštny zimný deň v roku 1966. Sú k nám veľmi milí a vážia si nás, pretože nás tam nechávajú obedovať, pretože bežne varia iba čaj. “Povedala Sandy.

Pohostinnosť hotela rovnako zapôsobila na jej manžela. Je naozaj, naozaj úhľadné, že by hotel dokonca zvažoval ocenenie svojich hostí týmto spôsobom, povedal 75 -ročný Jim. Nemyslím si, že je to tak veľmi o tom, byť ženatý 50 rokov; je to len štandardná vec. Ale v dnešnej dobe, ak manželstvo trvá tak dlho, máš sa naozaj dobre. Je zaujímavé, že to je veľká vec. Je to celkom romantické.

Na ich výročie si manželia zaspomínali na výzvy, s ktorými sa v ich svadobný deň pred všetkými rokmi stretávali. Jim dostal svoj návrh oznámenia len niekoľko hodín pred obradom.

Jim sme nevedeli, až do rána našej svadby, keď som dostal list, si spomenul Jim. Povedal som: „Nie. To nie je dobré. ‘Trochu som očakával, že to môže prísť pár mesiacov po tom, čo sme sa vzali, a tu to zrazu bolo v deň našej svadby poštou. Dalo by sa povedať, že to bol určitý pokles. Ale v tom momente sme svoje plány nezastavili. Všetko je to v Božom pláne, ale je to ťažká situácia, oženiť sa a ísť priamo do služby.

Sandy, teraz 72 -ročná, mala iba 18 rokov, keď to Jim pôvodne navrhoval. Povedala som mu „áno“, ale že najskôr musím dokončiť vzdelanie, podelila sa. O štyri roky neskôr sa Jim znova opýtal počas telefonického rozhovoru. Učila na Havaji a ja v Seattli, kde som skončil štúdium architektúry na Washingtonskej univerzite, povedal.

Pretože bola Sandy tak ďaleko od domova, požiadala matku, aby naplánovala celú svadbu, ktorú sa jej podarilo vytiahnuť len za štyri týždne. Šaty som kúpil na Havaji a potom mama urobila všetko ostatné, spomínala na zrýchlený proces. Moja mama ušila šaty družičky a biele kožušinové návleky.

Pár mal tri deti, ale Jimova kariéra tajného agenta ho často držala ďaleko od rodiny. Aby toho nebolo málo, mal zakázané povedať Sandymu, kde sa nachádza.

Rodila som, kým bol tajným agentom v Európe, podelila sa Sandy. Bola som sama vo Washingtone, D.C., bez rodiny, a moja mama a otec sa nemohli dostať preč, takže moja teta odletela niekoľko dní po mojom pôrode. Nedokázal som sa k nemu dostať, ale necítil som sa príliš znepokojene. Proste to tak bolo. Pretože bol tajným agentom, nemal som vedieť, kde je. Volať mohol len príležitostne.

Jim bol v Berlíne, keď Sandy porodila svoje prvé dieťa. Dostal tajnú správu, že ich dcéra, Cheryl Renee Zahn , sa narodil. Prvá časť mojej služby bola počas studenej vojny a Pentagon ma nechal lietať po celom svete na rôzne miesta. vysvetlil.

Jim a Sandy pripisujú otvorenej komunikácii tajomstvo úspešného manželstva. Rozvod vtedy ešte nebol v slovníku. Milujte sa a komunikujte, povedala Sandy.

aké sú priemerné náklady na svadobného fotografa

Jim dodal, že rodičia a viera tohto páru s tým pravdepodobne majú veľa do činenia.

Biblia nám hovorí o mnohých veciach, ako by sme mali konať a starať sa o svoj život, a pri tom je láska skutočne najdôležitejšia vec, akú existuje, povedal Jim pre ABC News.

Poznávanie sveta bolo tiež dôležitou súčasťou života Jima a Sandy. Naše dobrodružstvá, cestovanie a stretávanie toľkých ľudí po celom svete sú také špeciálne, podelila sa Sandy. Cestujte a rozšírte si obzory. Je to to najlepšie, čo môžete urobiť.

Napriek svojej láske k dobrodružstvu sa tento pár nevedel dočkať relaxačnej noci v hoteli Fairmont Olympic. Mali sme veľkú večernú svadbu a neskorú recepciu; prihlásili sme sa naozaj neskoro, uzavrel Jim. Tentoraz však zostaneme cez noc a užijeme si ráno. Tentoraz si hotel užijeme viac.