Hlavná TV Danielle Brooks z Orange Is the New Black je zasnúbená s priateľom Dennisom Gelinom

Danielle Brooks z Orange Is the New Black je zasnúbená s priateľom Dennisom Gelinom

 danielle brooks priateľ zasnúbený Danielle Brooks sa zúčastňuje 49. ročníka NAACP Image Awards v Pasadena Civic Auditorium 15. januára 2018 v Pasadene v Kalifornii. (Foto od Paras Griffin/Getty Images pre NAACP)

Pekný lesklý diamant je nová čierna pre herečku z Netflixu Danielle Brooks, ktorá sa zasnúbila s priateľom Dennisom Gelinom skôr, ako hodiny na Silvestra odbili polnoc.

„Nikdy som si nemyslel, že jeden z najlepších dní v mojom roku sa stane posledný týždeň v roku,“ prezradila hviezda Orange Is the New Black na Instagrame. 'Musím si vziať svojho najlepšieho priateľa.' Sme ZASADNUTÍ!! Tak rád sa stanem vašou manželkou. D&D až do konca.'

červené a zlaté svadobné dekorácie
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Nikdy som si nemyslel, že jeden z najlepších dní v mojom roku sa stane posledný týždeň v roku. Musím sa vydať za svojho najlepšieho priateľa. Sme ZASADNUTÍ!! Tak rád sa stanem vašou manželkou. D&D až do konca. ❤️🥂

Príspevok zdieľaný používateľom Danielle Brooksová (@daniebb3) na

Brooks sa tiež zapísala na rozkošné miesto „Na vrchole sveta“ vo svojom nadšenom príspevku. Meno ich páru „D&D“ oživilo aj Brooksov príbeh Instagramu. 'Môže to byť koniec roka, ale pre nás len začiatok,' napísala.

Budúca nevesta je najlepšie známa svojou úlohou ako Tasha „Taystee“ Jefferson v OITNB. Zdá sa, že jej nový prsteň je veľký diamant na zlatom páse. O dizajnérovi sa zatiaľ nehovorí, ale skorým možným vodcom je Christian Siriano, častý spolupracovník Brooksa na vystúpeniach na červenom koberci.

Pre herečku, ktorá v novembri 2019 privítala dievčatko, to bol výnimočný rok.