Hlavná Štýl Dcéra Ruperta Murdocha Elisabeth sa vydáva na honosnej anglickej svadbe: Pozrite si fotografie

Dcéra Ruperta Murdocha Elisabeth sa vydáva na honosnej anglickej svadbe: Pozrite si fotografie

  Rupert Murdoch svadba dcéry Elisabeth Dcéra Ruperta Murdocha, Elisabeth Murdoch, sa tento víkend vydala v Anglicku – pozrite si krásne fotografie tu. (Keith Tyson / Instagram)

Tu sa nešetrí na nákladoch! Elisabeth Murdoch , dcéra amerického mediálneho magnáta Rupert Murdoch , sa tento víkend vydala za umelca Keitha Tysona na nádhernej svadbe na anglickom vidieku. A ak sú fotografie nejakým náznakom, pár sa milostivo podelil o svoj vycibrený vkus s milovanými hosťami, počnúc prepychovými kvetinovými ukážkami, lákavým menu a jedinečnou zábavou.

Nevesta (48) a Tyson (47) si vymenili sľuby v stodole vo Westwell v Oxfordshire, približne hodinu od neďalekého Londýna. Na spoločenskej svadbe sa zúčastnil nevestin miliardársky otec, ktorý zdieľa šesť detí s tromi bývalými manželkami. (Elisabeth je dcéra Rupertovej druhej manželky Anny.)

Nevesta mala na sebe elegantné, no dychberúce róby Mira Zwillinger , s výstrihom do V, otvoreným chrbtom a zdobenými ilúznymi kvetinovými aplikáciami. Vlasy nechala rozpustené vo voľných vlnách a svoj celkový svadobný look doplnila diamantovými náušnicami a zlatou sponou do vlasov. Jej manžel bol fešák v sivom obleku a brčálovo modrej kravate. Tyson, rovnako ako jeho manželka výkonná mediálna manažérka, je rovnako úspešný vo svojom odbore, keď v roku 2002 vyhral uznávanú umeleckú Turnerovu cenu. Dojatý ženích zdieľal na Instagrame fotografiu, na ktorej bozkáva Elisabeth na líce v deň ich svadby. 'Najšťastnejšie dni... #happilyeverafter,” napísal.

Milovaní rodinní príslušníci a priatelia len ťažko odolali zdieľaniu vnútorných fotografií zo svadby – najmä nadštandardnej recepcie. Podľa Denná pošta , pár podával verziu šampanského Barons de Rothschild z roku 2008 v hodnote takmer 1 300 dolárov za fľašu. Účastníci si pochutili na lahodnom talianskom menu, ktoré vytvorila reštaurácia The River Café s hviezdičkou hodnotenia Michelin, ktorá zahŕňala možnosti ako mini pizza, cuketa, mozzarella a grilovaná hovädzia sviečkovica.

nevesta a ženích poháre na šampanské

Koktaily sa podávali v malých bielych plechových vedierkach so zlatým nápisom „Keithova farba“ a hostia žasli nad neuveriteľnými tunelovými kvetinovými exponátmi strategicky umiestnenými v celej recepcii. To nebolo všetko na kvetinovom fronte. Návštevníci večierkov sa dostali na tanečný parket pod zavesený kvetinový strop pozostávajúci z jasných kvetov, ktoré vytvorili nádherný vizuálny efekt. Pozrite si detailné zábery nižšie.

Ceremoniál

svadobné šaty pre ženícha

Príspevok zdieľaný Sue Webster (@myblackbaby) na

Gratulujem krasny @lizdoch a @keithtyson23 !!! 🥂😭❤️ Perfektný prejav a dokonalá nevesta 👰🏼🌟💕💖

Príspevok zdieľaný Chløë Black (@chloeblackmusic) na


The Florals

Nie všetky kríkové tunely sú rovnaké 👍🏼 @lizdoch @keithtyson23

Príspevok zdieľaný Richardom Baconom (@richardpbacon) na

Nezabudnuteľné. Ďakujem veľmi pekne @lizdoch @keithtyson23

Príspevok zdieľaný Robom a Nickom Carterom (@robandnick) na

darček k výročiu svadby na 7 rokov

lehota na zmenu mena po sobáši

Gratulujeme Liz a Keith, aká skvelá svadba @keithtyson23

Príspevok, ktorý zdieľal Nigel Cooke (@nigelcookestudio) na


Menu a koktaily

Úžasná svadba. Tak šťastný pre Elisabeth a Keitha.

Príspevok zdieľaný Meredith Ostrom (@meredithostrom) dňa

Tyson bourbonový kokteil 👌#Lizandkeithwedding @keithtyson23

Príspevok, ktorý zdieľal Nigel Cooke (@nigelcookestudio) na

svadobné sľuby za jej príklady


Recepcia

#theultimatebathroomselfie #keith&liz

Príspevok zdieľaný Meredith Ostrom (@meredithostrom) dňa

Pre nevestu, ktorá zdieľa dve deti so svojím prvým manželom a ďalšie dve s druhým, to bude už tretie manželstvo.