Hlavná TV Derek a Heather, ktorí sa zosobášili na prvý pohľad, sa dozvedeli, ako ich vnímajú ich priatelia: Rekapitulácia epizódy

Derek a Heather, ktorí sa zosobášili na prvý pohľad, sa dozvedeli, ako ich vnímajú ich priatelia: Rekapitulácia epizódy

  Heather Derek MAFS Heather sa rozhodne, či by mala zostať s Derekom na Vydatá na prvý pohľad. Prečítajte si rekapituláciu The Faircityfire tu. (Foto kredit: FYI)

Nikto nemohol predpovedať zvraty v tej štvrtej sezóne Vydatá na prvý pohľad by bral. Zostávajúce páry sú odhodlané, aby ich manželstvá fungovali, keď sa experiment blíži ku koncu.

V najnovšej epizóde účastníci hľadajú radu od priateľov a rodiny – a niektorí nie sú pripravení na to, čo počujú. Ako čas plynie, Faircityfire rekapituluje výnimočné momenty z utorka 11. októbra.

Derek Schwartz a Heather Seidel: Po zadaní domácej úlohy s názvom „nahé momenty“ od Vydatá na prvý pohľad odborníci, Derek stretne svojho priateľa, Christine , na drinky a nejakú tvrdú lásku. V spovednici Christine vysvetľuje, že chodila s Derekom rok a pol, ale vtedy nebol pripravený na záväzok.

Derek má byť ticho, kým mu Christine povie, ako ho vníma. Najprv poukazuje na to, že jej priateľ je „vášnivý“, čo môže byť dobré aj zlé.

darček k výročiu svadby pre manželku

Ďalej Christine spomína Dereka temperament a že sa musí naučiť byť trpezlivý. Po cvičení Derek priznáva, že súhlasí so všetkým, čo povedal jeho dlhoročný priateľ.

čo je skúšobná večera

V spovednici Derek hovorí, že je pripravený ísť na rande. Od tej doby sa chce s niekým maznať svadobný deň a stále nedostal svoju príležitosť.

Heather prijme svoju dobrú priateľku Amber na úlohu „nahých chvíľ“. Amber je brutálne úprimná – hovorí Heather, že je „príliš analytická“ a „občas drsná“.

Priateľka Heather jej ďalej hovorí, že môže byť „občas trochu psychopat“. Vysvetľuje, že Heather pôsobí ako „trochu domýšľavá alebo zaseknutá“ a „vyzerá rezervovane a nechce sa púšťať do rozhovoru s množstvom ľudí“.

Amber potom Heather povie, že celkovo je „milá, zábavná, zábavná a optimistická“.

V spovednici Heather vysvetľuje, že je ako ananás: Navonok je drsná, ale keď sa dostanete cez vonkajšiu vrstvu, je sladká.

citáty z prejavu pani cti

Tom Wilson a Lillian Vilchez: V emocionálnom momente sa Lillian pokúsi zavolať svojmu otcovi, aby mu zablahoželala k narodeninám. Hoci to bol „výnimočný otec“, Lillian o ňom nepočula už rok.

„Ži svoj život bez výčitiek a urob všetko, čo môžeš,“ povzbudzuje Tom svoju manželku, keď sa snaží rozhodnúť, či má zavolať otcovi. Je naštvaná, keď jej otec neodpovedá, ale Tom je tam, aby ju utešil.

Mamy Toma a Lillian priletia na návštevu ku Dňu matiek. Tom povie svojej mame, že manželstvo je ťažšie, ako očakával. Vysvetľuje, že Lillian má problém zosúladiť svoju kariéru a manželstvo .

Neskôr sa mladomanželia rozprávajú v kuchyni, zatiaľ čo ich matky sa rozprávajú vonku. Lillian povie Tomovi, že mala v práci zlý deň a on sa obáva, že to bude pretrvávajúci problém. Večer naberie pozitívny spád, keď Tom a Lillian premýšľajú o svojom detstve.

Keď Tom a Lillian vezmú svoje mamy na maľovanie a víno, všetci sa skvele zabavia. Rozdiely medzi novomanželmi sú však zrejmé, keď Lillian trvá na dodržaní pokynov do bodky a Tom vytvorí svoj vlastný dizajn. Lillian uvažuje, že Tom niekedy zabudne, že sú tím.

Počas pikniku Tomova mama povie Lillian, že Tom bol citlivé dieťa a potrebuje veľa pozornosti. Hoci je medzi Tomom a jeho svokrou jazyková bariéra, podarí sa mu ju požiadať o povolenie vziať si Lillian. Neváha dať Tomovi svoje požehnanie.

Nick Pendergrast a Sonia Granados: Keď sa snažia nadviazať dôveru, Nick a Sonia s nimi videohovorujú Vydatá na prvý pohľad sociológ, Dr. Pepper . Expert vysvetľuje, že Nick a Sonia boli ťažko vystopovateľný pár.

ako sa oženiť v štáte New York

Dr. Pepper povzbudzuje Soniu, aby sa presťahovala späť k Nickovi, aby sa ich vzťah rozrástol, no Sonia si stále nie je istá.

Neskôr majú Nick a Sonia na pohovke „vankúšové rozhovory“. Obaja zdieľajú túžbu mať deti a Sonia vysvetľuje, že sa chce vo svojom dome cítiť bezpečne.

Nick sa snaží pochopiť, prečo sa Sonia zdráha vrátiť sa k nemu. Sonia sa rozhodne pozvať svojho otca na návštevu.

Keď sa Sonin otec pýta Nicka, či pre neho manželstvo znamená navždy, nastane trápne ticho, kým Nick zareaguje. „Určite. To bolo moje očakávanie od začiatku,“ hovorí svojmu svokrovi.

Keď manželia idú na driving range, Nick učí Soniu golf. Je povzbudená tým, ako ju podporuje, a on je ohromený tým, ako rýchlo to pochopila.

Neskôr, keď vykúpajú Nickových psov, je Sonia optimistická. Má nádej do budúcnosti a priznáva: „Je to dobrý pocit. Cíti sa správne.'

piesne pre ženícha, aby kráčal uličkou

Vydatá na prvý pohľad odborník, Rachel DeAlto, vysvetľuje, že Sonia vysťahovanie bol pre pár „reštart“.

Náhľad: V ďalšej epizóde sa Tom domnieva, že Lillian je ignorantská, keď odmieta ísť k špecialistovi na alternatívnu medicínu. Nick tlačí na Soniu, aby sa vrátila.

Odpočítavanie do dňa rozhodnutia pokračuje Vydatá na prvý pohľad , vysielanie v utorok o 20.00 hod. ET na FYI.