Hlavná Celebrita Derek Hough sa po svadbe Marka Ballasa vidí „oženil sa s deťmi v priebehu nasledujúcich piatich rokov“.

Derek Hough sa po svadbe Marka Ballasa vidí „oženil sa s deťmi v priebehu nasledujúcich piatich rokov“.

 Najlepší priatelia Dereka Hougha Marka Ballasa Derek Hough sa podelil o milú správu v nedeľu 27. novembra po tom, čo slúžil ako najlepší muž na víkendovej svadbe svojho priateľa z detstva Marka Ballasa s BC Jean. (Foto: Jerod Harris/Getty Images)

Tento Hough chytil pomyselnú kyticu! Tanec s hviezdami pro Derek Hough hovorí, že slúžiť ako najlepší muž na svadbe kamaráta z detstva Marka Ballasa ho inšpirovalo k tomu, aby sa usadil.

Šesťnásobný šampión Mirror Ball (31) navštívil The Show Ellen DeGeneres v stredu 30. novembra a diskutovali o svojich plánoch do budúcnosti.

'Mali ste pocit, že je to pekné... usadiť sa?' DeGeneres povedal o 25. novembri svojho najlepšieho priateľa svadba do BC Jean .

„Áno, ak by ste sa ma opýtali pred rokom alebo dvoma rokmi, pravdepodobne by som povedal: „Áno, naozaj sa nedívam,“ odpovedal Hough. 'Ale ja som teraz vo svojom živote tak trochu na tom mieste, akýsi prechod, a áno, vidím, že sa v priebehu nasledujúcich piatich rokov vydám s deťmi.' Uvidíme.'

Profesionálny spoločenský tanečník sa zdržal prezradenia, či je v jeho živote niekto výnimočný, ale pokračoval v rozprávaní o tom, ako prišiel podporiť Ballasa na jeho svadbe v južnej Kalifornii.

'Pred 17 rokmi ma požiadal, aby som bol jeho najlepším mužom,' pripomenul Hough. „Mali sme 14 rokov, takže v skutočnosti bol veľký tlak. Našťastie to dopadlo dobre; dopadlo to dobre. Nikdy v živote som však nebola nervóznejšia. Bola som taká nervózna!'

Hough mohol mať v deň svadby nervy, no ženích bol prekvapivo pokojný. V skutočnosti Ballas predstavil pôsobivú manekýnovú výzvu s Houghom a jeho družbami tesne pred svadbou. Neskôr zverejnil video z momentu pred ceremoniálom. „Medzitým v miestnosti pre družbu, chvíľu pred prechádzkou uličkou,“ napísal k príspevku na Instagrame.

Medzitým v izbe družby chvíľu pred prechádzkou uličkou 😂 #mannquinchallenge #MarkandBCBallas @derekhough @divadarv @salmaida4 #lochlinbramlett @travisgarland @bobbynewberry @tj_paradise Obleky od @groomofficial @octaviusterry @omcformal @rawhydemfg @pskaufmangenius svadobný štýl: la @uren Watches Watches: la @iammon

Video zverejnené používateľom markballas (@markballas) na

Keď príde rad na Hougha, aby sa oženil, nepochybne bude mať obrovský zoznam hostí. Počas jeho vystúpenia na Ellen , moderátor talkshow ho veselo obdaroval hromadou sviatočných svetrov, ktoré dal každému členovi svojej obrovskej rodiny.

Hough má štyri sestry vrátane svojho najmladšieho, momentálne zasnúbeného súrodenca, Julianne .

Okrem usadenia sa Hough momentálne sústreďuje na svoju vedúcu úlohu v Lak na vlasy: Live!, a ako aj jeho nadchádzajúca šou 2017, Svet tanca , s Jennifer Lopez a ne-yo .