Hlavná Celebrita Derek Jeter sa oženil s Hannah Davis vo filme Star-Studded Wedding: Získajte podrobnosti

Derek Jeter sa oženil s Hannah Davis vo filme Star-Studded Wedding: Získajte podrobnosti

Rozlúčka s tými bakalárskymi dňami. Veterán Major League Baseball Derek Jeter ženatý Sports Illustrated model plaviek, Hannah Davisová , v sobotu 9. júla.

Keegan-Michael kľúčová manželka

Dvojica si vymenila sľuby na súkromnom ceremoniáli v Napa v Kalifornii počas krásneho letného dňa.

Vo vydaní pre Faircityfire a ďalších predajniach Vera Wang potvrdila, že Davis, 26, mala na sebe vlastné šaty morskej panny s tylovou ohlávkou s vysokým výstrihom a klesajúcou dozadu. Obalový model ohromujúci vrstvami tylu a ručne aplikovanej čipky Chantilly.

'Vera v skutočnosti navrhuje moje šaty, preto som bol dnes na prehliadke,' povedal predtým Davis Zábava dnes večer . „Už keď som bol malý, myslím, že to bolo prvé svadobný značku, ktorú dokonca poznám, a odvtedy som jej fanúšikom a moje srdce bolo na nej. Bola dosť láskavá, aby to pre mňa urobila.'

Potom, čo sa stala pani Derek Jeter, nová nevesta sa prezliekla do druhých šiat Vera Wang na oslavu prijatia páru. Tentoraz si obliekla na mieru šité šarmantné šaty s výstrihom do V s bielymi ilúznymi tylovými detailmi v páse a hodvábnu žoržetovú sukňu do A.

darček k výročiu svadby 4 roky

Jeterovi a Davisovi sa podarilo utajiť dátum svadby aj napriek mnohým špekuláciám o tom, kedy šťastný pár urobí svoj zväzok oficiálnym. V skutočnosti svoje zasnúbenie držali pod pokrievkou, kým si čoskoro nastávajúci ženích nevysypal fazuľu webovej stránky koncom minulej jesene.

krátke šaty pre slávnosť

Ako poctu svojmu šteniatku Kane, Jeter, 42, napísal úprimný príspevok, v ktorom vysvetlil, ako mu mastif prirástol od jeho odchodu do dôchodku z New York Yankees. Niekdajší shortstop v príspevku zdieľal, že pes bol darom od jeho snúbenice. Predtým nikto nevedel, že bývalý bejzbalový profesionál je zasnúbený. Dvojica začala plánovať a zostala mamou ohľadom ich nadchádzajúcej letnej svadby.

Pred zasnúbením spolu Jeter a Davis chodili tri roky. Prvýkrát spolu vystúpili ako pár na Met Gala v máji 2015.