Hlavná Celebrita Dievčenská Zosia Mamet sa vydala za Evana Jonigkeita na súkromnej svadbe: Pozrite si jej jedinečné oznámenie

Dievčenská Zosia Mamet sa vydala za Evana Jonigkeita na súkromnej svadbe: Pozrite si jej jedinečné oznámenie

KAMAS, UT - 21. JANUÁRA: Herci Zosia Mamet a Evan Jonigkeit sa 21. januára 2016 v Kamase v Utahu zúčastnili na programe An Artist at the Table: koktaily a večere počas filmového festivalu Sundance 2016 v DeJoria Center. (Foto: Nicholas Hunt/Getty Images pre filmový festival Sundance)
koľko rokov má manželka prezidenta Trumpa

Zosia Mamet oslavuje svoj novomanželský stav po tom, čo sa vydala za herca Evan Jonigkeit , potvrdzuje jej zástupca Faircityfire .

28-ročný Dievčatá hviezda sa v nedeľu 2. októbra pustila na Instagram, aby sa podelila o svoje svadobné novinky tým najjedinečnejším spôsobom. “@evanj550 môj najlepší priateľ, moja spriaznená duša, môj MANŽEL, milujem ťa. Tu je navždy a jeden deň,“ prezradila herečka spolu so sadou gumených kačíc pre nevestu a ženícha s nápisom v pozadí „E+Z“ v srdci.

@evanj550 môj najlepší priateľ, moja spriaznená duša, môj MANŽEL, milujem ťa. Tu je navždy a jeden deň

Fotografia zverejnená používateľom @zosiamamet dňa

Mamet's X Men manžel herec zverejnené ten istý sladký obrázok s titulkom: „Včera večer som sa oženil so svojou najlepšou kamarátkou. @zosiamamet.'

Tony Buckett , stylista salónu Serge Normant, zdokonalil svadobné vlasy nevesty zapleteným účesom zdobeným krásnymi kvetmi. 'Niekedy jednoducho nepotrebujete závoj,' povedal talentovaný stylista v blahoželaní. 'Gratulujem @zosiamamet k tomu, že si dievča, ktoré nikdy nebolo tradičné.'

Herečka sa rozhodla pre viacero zodpovedajúcich náhrdelníkov a veľkých diamantových náušníc, aby dokončila svoj svadobný vzhľad.

čo je mladšia družička

Novomanželia si nemohli svadbu načasovať lepšie. Úspešný seriál HBO Dievčatá – v ktorej Mamet hrá Shoshannu Shapiro – odvysiela svoju šiestu a poslednú sériu v zime 2017. Dokončila tiež natáčanie dvoch filmov, Zlaté tehly v rozkvete a Dominion – obe majú vyjsť tento rok.

Jonigkeit bol zaneprázdnený aj počas vedenia až do svadby dua. Hral v dvoch filmoch, Whisky Tango Foxtrot a Tallulah , tento rok.

Na rozdiel od Marnie svadba plná drámy počas sezóny 5 Dievčatá Zdá sa, že Mametov obrad v skutočnom živote bol bez drámy a plný lásky. Gratulujem mladomanželom.