Hlavná Svadobné Správy Disney a Toms sa práve spojili v spolupráci s obuvou Ultimate Princess (a je to pohodlné!)

Disney a Toms sa práve spojili v spolupráci s obuvou Ultimate Princess (a je to pohodlné!)

TOMS disney(Kredit: Disney)

Od: Joyce Chen 26. 04. 2018 o 18:00 hod

Obuv s malou princeznou! Disney a Toms nedávno oznámili nadchádzajúce uvedenie svojej novej 30-dielnej kolekcie kapsúl s niektorými doposiaľ nevidenými náčrtkami z archívov Disney.

Darčeky k 1 ročnému výročiu svadby pre neho

Práve včas na svadobnú sezónu bude zbierka kombinovať postavy z niektorých z najobľúbenejších filmov spoločnosti Disney vrátane Popoluška (samozrejme), Spiaca kráska a Snehovo biely . Podľa Tomsa „Krásne prepracovaná obuv má ženám a dievčatám umožniť ísť si za svojimi snami. inými slovami, sú vyrobené pre tých, ktorí prelomia sklenené stropy v sklenených papučiach.

Obuv, ktorá je ideálna pre vaše družičky zbožňujúce Disney, bude obsahovať výtlačky s kresbami z polovice 30. rokov minulého storočia a roku 1959. Tieto konkrétne vzory vytvorila skupina mladých výtvarníčok a animátoriek, ktoré pomohli priniesť niektoré z najznámejších výtvorov spoločnosti Disney. do života.

(Kredit: Disney)

Ešte úžasnejšia je skutočnosť, že výtlačky budú k dispozícii aj na dámskych a detských slnečných okuliaroch s celým radom rámov s potlačou princeznej Disney. A v súlade s Tomovou filozofiou, každý pár topánok alebo slnečných okuliarov povedie k tomu, že podobný pár bude darovaný niekomu v núdzi.

Tiež pre nevesty milujúce Disney: V noci na svadbe môžete svoje ihličky vymeniť za niečo pohodlnejšie na tanečnom parkete.

Nová kolekcia Disney x Toms sa uvádza na trh práve včas, počas hlavnej svadobnej sezóny. Do obchodov sa dostane 21. júna, pričom ako prvá sa predstaví Popoluška. Šípková Ruženka a Snehulienka budú nasledovať 19. júla, respektíve 23. augusta.