Hlavná Vírusové Dizajnér vytvára jedinečné svadobné šaty K-Cup Couture z 500 Keurig Pods

Dizajnér vytvára jedinečné svadobné šaty K-Cup Couture z 500 Keurig Pods

  svadobné šaty v tvare k-cup Tento návrhár vytvoril couture svadobné šaty z Keurig podov. (Foto kredit: Innis Casey Photography)

Výtvor plný piva! Dizajnér Erin Shannon Pennacchio prišla s jedinečnými svadobnými šatami vyrobenými z 500 pohárov Keurig K-Cups a šaty oficiálne debutovali na internete. V exkluzívnom rozhovore s Faircityfire , otvára návrhárka z Los Angeles svoj šikovný nápad a kreatívny proces.

V máji 54-ročná Pennacchio požiadala priateľov a rodinných príslušníkov, aby si uložili použité kávové kapsuly pre jeden z jej pripravovaných projektov. „Drahí priatelia a rodina z LA, ak máte stroj #keurig, prosím, nevyhadzujte svoje použité poháre K,“ napísala vtedy na Facebooku. príspevok . „Pracujem na obrovskom projekte zdobenia a bude si to vyžadovať veľa. Dohodnem s vami vyzdvihnutie! Zostaňte naladení, bude to úžasné!!!!”

  svadobné šaty v tvare k-cup

(Foto kredit: Innis Casey Photography)

Pennacchio vzal tie zdanlivo zbytočné staré lusky a premenil ich na úžasné svadobné šaty. Zložitý živôtik navrhla pomocou filtrov, ktoré sú v niektorých pohároch, podľa Správy ABC7 — spravodajská stanica, kde jej manžel, George Pennacchio , pracuje ako reportér. „Zábavný guru“ dokonca požiadal svojich spolupracovníkov zo spravodajskej stanice, aby darovali svoje použité moduly na „tajný projekt“, na ktorom pracovala jeho talentovaná manželka.

  svadobné šaty v tvare k-cup

(Foto kredit: Innis Casey Photography)

Pred navrhnutím svadobných šiat „K-Cup Couture“ viedli Pennacchiove výtvory inšpirované kávovými kapsulami k tomu, že sa stala finalistkou na Hallmark Channel. Domov a rodina . Vybrala čižmy zo svojho šatníka a premenila ich na kvetináče a potom ich naplnila ručne vyrobenými kvetmi vytvorenými z... uhádli ste... K-Cups!

  (Foto kredit: Innis Casey Photography)

(Foto kredit: Innis Casey Photography)

„Vyzval ma priateľ, ktorý vie, že sa snažím prerobiť a recyklovať toľko vecí, koľko môžem,“ hovorí. Faircityfire . 'Nevyhral som Domov a rodina súťaž, ale rozhodol sa prijať 100-dňovú výzvu 2016 na Instagrame.“ Projekt sa začal 19. apríla a skončil minulú stredu 27. júla.

Po Domov a rodina , Pennacchiove dizajnérske ašpirácie sa stali oveľa väčšími – a vyžadovali si viac strukov! „Začala som pracovať na svojom nápade na šaty – prirodzená voľba, keďže navrhujem šaty na mieru pre klientov tu v LA,“ hovorí. „V rámci 100-dňovej výzvy som každý deň uverejňoval fotografie jednoduchých spôsobov opätovného použitia a použitia vecí. Hovorím im „SnapEtips“ (moji priatelia ma volajú E). mám Facebook stránka s názvom „SnapEtips“.

Teraz, keď Pennacchio navrhla svoje prvé šaty „K-Cup Couture“, nemá chuť prestať. Po odhalení šiat jej hrdý manžel zverejnil na svojej facebookovej stránke: „Už pracuje na ďalšom kúsku vo svojej umeleckej zbierke! Už čoskoro…”

  Svadobné šaty v tvare K

(Foto kredit: Innis Casey Photography)

'Reakcia bola taká úžasná!' dizajnér zdieľa. „Nemôžem to prekonať! Myslím si, že pretože toľko ľudí používa K-Cups, sú radi, že ich niekto používa. Budem pokračovať v zbieraní mnohých tisícok a budem mať nejaké zábavné nápady na vytvorenie série, ktorú nazývam ‚K-Cup Couture‘. Domov a rodina možno ma prinúti vrátiť sa na ich show v najbližších niekoľkých týždňoch, aby som urobil zábavný segment recyklovanej módy.'

Zatiaľ nie sú žiadne plány na to, aby sa tieto šaty objavili na svadbe, ale Pennacchio dúfa, že sa to zmení. „Šaty sú úplne nositeľné a dúfam, že ich uvidím nosiť cez uličku aj nevestu. Je to veľkosť štyri,“ hovorí Faircityfire .

Pennacchio – ktorá používa slogan: „Niečo darované, niečo zelené, niečo upcyklované, čo ste ešte nevideli,“ ešte nepočula od Keurig o jej tvorbe K-Cup. „S nikým som priamo nehovorila, ale poslala som spoločnosti správu a označila som ich na každej fotke zverejnenej na Instagrame a fotky sa im páčili,“ zdieľa. “ Keurig Canada o tom tweetoval. Pokiaľ plast nebude určený na recykláciu, budem pokračovať v navrhovaní. Odhaduje sa, že tento rok skončí v odpade 20 miliárd. Verím, že nakoniec ich urobia šetrnejšími k životnému prostrediu.“