Hlavná Celebrita DJ podsunie svoju vizitku princovi Harrymu pred kráľovskou svadbou: Pozrite si reakciu Meghan Markleovej

DJ podsunie svoju vizitku princovi Harrymu pred kráľovskou svadbou: Pozrite si reakciu Meghan Markleovej

 princ harry meghan markle LONDÝN, ANGLICKO - 9. januára: Princ Harry a Meghan Markle navštívia Reprezent 107.3FM 9. januára 2018 v Londýne, Anglicko. Tréningový program Reprezent bol založený v Peckhame v roku 2008 ako reakcia na alarmujúci nárast kriminality s nožom, aby pomohol mladým ľuďom rozvíjať sa a socializovať prostredníctvom rádia. (Foto Mark Cuthbert/UK Press cez Getty Images)

Jeden londýnsky DJ vytiahol power play v utorok 9. januára počas návštevy s Princ Harry a Meghan Markle .

Pred svadbou v máji 2018 sa pár oficiálne zasnúbil v štúdiu Reprezent 107.3FM v Londýne. DJ Jevanni Letford videl zlaté okno príležitosti potenciálne sa zúčastniť na veľmi očakávanej svadbe páru vo Windsore v Anglicku a potichu podsunul snúbencom svoju vizitku.

'Čo je to?' piaty v poradí na britský kráľovský trón sa opýtal DJ, ktorý odpovedal: „DJ na vašej svadbe! DJ na vašej svadbe.”

Harry aj Markle sa usmievali, keď mu kráľovská rodina vsunula kartu do vrecka kabáta.

Budúci mladomanželia sa medzitým na stanici stretli s ďalším DJ-om Remim Aderemim. 'Boli tak pri zemi a tak cool,' povedala Zábava dnes večer v utorok. „Boli tak milí, ich atmosféra, ako keď vošli, prišli s úsmevom. Vyzerali, že tam chcú byť... To je vždy dobré vedieť. Počúvali, pýtali sa, takže to ukazuje, že počúvali a že chceli vedieť viac, čo je skvelé.“

Pár sa zosobáši 19. mája v Kaplnke svätého Juraja vo Windsore, ktorá je kráľovniným domom na čiastočný úväzok. Markle medzitým tento týždeň vymazala všetky svoje účty na sociálnych sieťach, čím otvorila cestu k tomu, aby sa stala oficiálnou členkou kráľovskej rodiny.