Hlavná Svadobné Správy DJ Tiesto si vzal modelku Anniku za svadbu v púšti v Utahu

DJ Tiesto si vzal modelku Anniku za svadbu v púšti v Utahu

Londýn, Anglicko - 20. júla: Tiesto vystupuje na karnevale Electric Daisy: Londýn 2013 v olympijskom parku Queen Elizabeth 20. júla 2013 v Londýne v Anglicku. (Foto Jeff Lombardo/Getty Images)

Od: Sarah Hanlon 23. 09. 2019 o 16:59

DJ Tiestoje oficiálne ženatý muž. Po víkende slávností sa hudobník skupiny Red Lights v pondelok prostredníctvom Instagramu podelil o správu o svojom manželstve so svojou dlhoročnou priateľkou Annikou Backesovou. Láska môjho života, vyjadril sa spolu s dátumom svadby 21. 09. 2019.

Intímny obrad, ktorý sa konal 21. septembra, sa uskutočnil oAmangiri, luxusný rezort, ktorý sa nachádza uprostred púšte v Utahu. Milujeme ticho a scenériu, vďaka ktorej sa cítite ako na inej planéte, povedal Backes Svadby Vogue jedinečného umiestnenia. Kontrast architektúry a púšte je dokonalou rovnováhou. Vyzerá to, že ste vo filme Jamesa Bonda, a to je časť estetiky, o ktorú sme sa snažili. Chceli sme, aby to bolo očarujúce, romantické a sexy, a pritom stále prirodzené a intímne, a tak sme pre 80 hostí prenajali celý rezort na víkend.

Modelka vzdala hold prírodnej kráse scenérie tým, že si vo svoj svadobný deň obliekla dve šaty: jedny zBertha, druhý zOscar de la Renta. Iskra Berty v kontraste s kulisou prírodnej púšte počas nášho obradu pociťovala presne takú estetiku, akú sme chceli, vysvetlila. Na Oscarovi máte pocit a vzhľad, ako by ste sa vznášali, kvôli jemnej tkanine, tvaru A a slabej priesvitnosti, ktorá bola ideálna na after-party.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Láska môjho života 21-09-2019 ❤️

Príspevok zdieľaný používateľom Tiesto (@tiesto) 23. septembra 2019 o 11:03 PDT

Ženích, vlastným menom Tijs Verwest, mal na sebe súbor Toma Forda inšpirovaný jeho obľúbenou fiktívnou postavou. Annika a ja sme posadnutí Jamesom Bondom a všetkým, za čím stojí, vysvetlil. Je ako nadčasové moderné majstrovské dielo, a to je určite vzhľad, o ktorý som sa so svojim smokingom usiloval.

Po obrade manželia oslavovali so svojimi blízkymi dlho do noci. Uznávaný hitmaker počas recepcie prekvapil svoju manželku úplne novou piesňou, ktorú napísal špeciálne pre ňu, s názvom A Million Years. Bola som úplne prekvapená - bola to taká zábava tancovať spolu prvýkrát [k tejto piesni] a všetkým sa to páčilo, spomína.

Kým sa večer skončila ohňostrojom, mladomanželia využili svoje miesto na maximum spánkom pod hviezdami. Celé to nemohlo dopadnúť lepšie, povedal Tiesto.

Pár, ktorý sa stretol v roku 2015,zasnúbiť sacez sviatok Dňa vďakyvzdania v roku 2018. Myslel som si, že ideme len na romantickú večeru, ale hneď ako sme sa dostali do reštaurácie, vedel som, že sa niečo deje, povedal Backes o návrhu. K jednému stolu vedla cesta ružových lístkov, a bola tu súkromná skupina ... Myslím, že sme boli obaja takí nadšení a nervózni, že si krátko po tom, ako sme sa tam dostali, klesol na jedno koleno. Bolo to také romantické a prehnané.