Hlavná Darčeky Potrebujete si kúpiť svadobný dar na miesto určenia, ak platíte za cestu?

Potrebujete si kúpiť svadobný dar na miesto určenia, ak platíte za cestu?

Tu je všetko, čo potrebujete vedieť. cieľové svadobné nevesty Martin Corr/Shutterstock
  • Laura je spisovateľka a redaktorka, špecializujúca sa na všetky svadby, cestovanie a nákupy
  • Predtým, ako sa pripojila k Lizapourunemerenbleus Worldwide, Laura pokryla funkcie cestovania a životného štýlu pre publikácie ako Glamour, Evening Standard, Cosmopolitan a Culture Trip
  • Laura má titul žurnalistiky a žije v Londýne vo Veľkej Británii
Aktualizované 19. augusta 2021 Zahrnuli sme produkty tretích strán, ktoré vám pomôžu navigovať a užiť si najväčšie chvíle života. Nákupy uskutočnené prostredníctvom odkazov na tejto stránke nám môžu zarobiť províziu.

Destinačná svadba je taká zábavná výhovorka na dovolenku. Čo je lepšie ako vidieť dvoch milovaných ľudí, ako si v malebnom prostredí vymieňajú sľuby? To znamená, že účasť na vzdialenej svadbe zvyčajne nie je lacná-najmä ak to vyžaduje rezerváciu letu a hotela. Po zvážení všetkých otázok vás môže zaujímať, či je potrebné kúpiť darček na svadbu v destinácii alebo nie. Našťastie sme to načrtli etiketa darčekov pre hostí takže viete presne tak čo sa od teba očakáva. Tiež sme prehľadali web a našli sme darčeky na tému, ktoré prekvapia a potešia šťastný pár.

V tomto článku:

Musia si svadobní hostia v destinácii kúpiť darček?

Ak ste pozvaní na cieľovú svadbu, možno vám v hlave bude horieť táto otázka: Stále máte povinnosť kúpiť páru svadobný dar, aj keď už platíte peniaze, aby ste sa dostali na miesto svadby? Krátka odpoveď je áno.

Chápeme, že byť skvelým hosťom môže znamenať úspech. Bez ohľadu na to, koľko stojí svadobný hosť, je zdvorilé (aj keď to nie je technicky nevyhnutné) dať svadobný dar. Ale po zaplatení leteniek do Maroka necítite potrebu hrabať sa v položke veľkého lístka. Ak vás už znepokojujú cestovné náklady, pokojne si vyberte zo zoznamu prianí manželov skromnejší darček.

To znamená, že niektoré páry požiadajú svojich hostí, aby sa vzdali svadobných darov. V takom prípade určite nemusíte kupovať darček, ale aj tak by ste mali poslať sladkosť svadobná karta .

Mali by ste vziať svoj darček na cieľovú svadbu alebo ho poslať dvojici?

Pokiaľ dvojica výslovne nepožiadala o prinesenie darčekov na miesto určenia, pravdepodobne by nechceli platiť ďalšie poplatky za batožinu, aby mohli všetky svoje darčeky priniesť domov. Namiesto toho mnohé registre (vrátane Lizapourunemerenbleus Wedding Register) uľahčujú odosielanie darčekov na domácu adresu páru, čo je výhodná voľba pre všetkých zúčastnených. Nechajte dar zaslať páru pred svadbou alebo včas, kým dorazí bezprostredne po návrate z cesty. To zahŕňa peňažné dary (viac o tom nižšie).

čo vyryť na svadobnú obrúčku

Môžete dať peniaze na svadbu na miesto určenia?

Absolútne. Ako každá svadba, peňažné dary na svadby v destinácii už nie sú tabu. V skutočnosti mnoho párov víta, že majú k dispozícii náhradné peniaze, ktoré môžu minúť na to, čo sa im páči. Páry, ktoré prijímajú peňažný dar, si spravidla založia peňažný fond, alebo sa niektorí môžu zaregistrovať pre darčeky v štýle zážitku, z ktorých sa môžu tešiť na svadobnej ceste i mimo nej.

Mali by ste napriek tomu poslať darček, ak sa nezúčastníte na cieľovej svadbe?

Keď páry rozosielajú svoje svadobné oznámenia na svadbu v zahraničí, vedia, že nie každý pozvaný to zvládne - pre niektorých to jednoducho nie je možné. Ak sa z akéhokoľvek dôvodu nemôžete zúčastniť cieľovej svadby, je príjemným gestom poslať darček namiesto vašej prítomnosti. V ich registri si môžete vybrať niečo zmysluplné.

Destinačné svadobné darčeky pre pár

Prvé miesto, na ktoré by ste sa pri kúpe svadobného darčeka mali pozrieť, je vždy svadobný register páru. Ak sa zaregistrovali v Lizapourunemerenbleus, môžete použiť náš ľahký vyhľadávací nástroj nájsť ich register a nahliadnuť do našej registratúry. Ak nemôžete z akéhokoľvek dôvodu nakupovať z registra, potom pomôže zamyslieť sa nad ich koníčkami a záujmami. Viete, že majú cieľovú svadbu, a tak evidentne milujú cestovanie - prečo im nekúpiť niečo na podporu ich túlavosti? Aby sme vám pomohli poukázať správnym smerom, nižšie sme zhrnuli niektoré darčeky vhodné pre svadbu.

Destinačná svadobná tlač

Mexická plážová tlač

Bez ohľadu na to, či sa svadba koná na Jamajke, v Mexiku alebo v iných plážových destináciách, táto retro-štýlová potlač je tým, čo si manželia budú vážiť po mnoho rokov. Zarámovanú tlač si môžete prispôsobiť ich svadobným cieľom, menám a dátumu svadby.

Od 300 dolárov | Neobvyklý tovar

Elegantný útek z kabíny

Úniková kabína

Po svadobnom zhone budú mladomanželia pravdepodobne chcieť nejaký čas na dekompresiu. Pomôžte im relaxovať a uspokojte ich túžbu po darčekovej karte Getaway. Getaway ponúka úniky plné prírody v malých kajutách roztrúsených po USA, takže darčekový poukaz umožní dvojici oddýchnuť si kedykoľvek (a kdekoľvek).

Od 100 dolárov | Uniknúť

Sentimentálna sviečka

personalizovaná svadobná sviečka pre pár

Ako sladká je táto prispôsobená sviečka svadobnej mapy? Jednoducho predávajúcemu povedzte mená páru, dátum svadby a miesto svadby a oni urobia ostatné.

26 dolárov | Etsy

Videopamäti

Kamera GoPro

Cestovanie je predovšetkým o vytváraní spomienok a ako lepšie ich zachytiť než pomocou GoPro? Nezabudnite poslať tento darček predtým vyrážajú na svadbu, aby si to mohli zabaliť na svadobnú cestu.

380 dolárov | Register uzlov

Uteráky na mieru

pruhované plážové uteráky

Ak by ste chceli svadobný dar, ktorý by slúžil ako fantastický darček na svadobnú cestu, navrhli túto elegantnú prispôsobiteľnú sadu plážových uterákov? Sada štyroch uterákov je k dispozícii v štyroch rôznych farbách a na uterákoch je možné vyšiť ich mená, písmeno alebo dokonca ich nové manželské meno ak zdieľajú jeden.

Od 230 dolárov za 4 | Weezie

Cestovná kokteilová súprava

súprava na výrobu koktailov

Ak kupujete darček pre znalcov koktailov, budú sa im páčiť tieto kompaktné koktailové súpravy. Bonus: Stavebnice sú dostatočne malé na to, aby sa dali zabaliť do kufra medové týždne .

70 dolárov | Etsy

Predplatné kávového klubu

predplatné atlasového kávového klubu

Povzbuďte manželov, aby cestovali pomocou svojich chuťových pohárikov, s týmto trojmesačným predplatným Atlas Coffee Club. Každý mesiac im bude odoslané vrecko kávy z miest ako Tanzánia, Keňa alebo Kolumbia spolu s pohľadnicou z krajiny a tipmi na varenie.

60 dolárov | Kaviarenský klub Atlas

Sada kufrov

súprava čierneho kufra

Destinačná svadba je istým znakom toho, že pár miluje dovolenku, preto im dajte pár svadobných batožín. Táto sada kufrov Samsonite je múdrou voľbou, pretože sa budú môcť podeliť o odbavenú tašku (prázdniny na pláži znamenajú ľahké balenie!) A každý si môže vziať so sebou príručnú batožinu.

370 dolárov | Register uzlov

Víno a vlny

poháre na víno v morskom spreji

Prímorská svadba v kartách? Pripomeňte si túto príležitosť pomocou tejto elegantnej sady pohárov na víno inšpirovaných morským sprejom. Zakaždým, keď si manželia nalejú pohár vína, spomenú si na svoj magický deň.

120 dolárov | Neobvyklý tovar

Cestovné puzdro

kožené púzdro na toaletné potreby

Jedna vec, ktorú každý pár milujúci cestovanie bude vždy potrebovať, je odolné puzdro na toaletné potreby. Toto štýlové puzdro od spoločnosti Bric má jemné kožené detaily, čo znamená, že obstojí v skúške časom.

240 dolárov | Register uzlov

Prispôsobená tlač mapy

prispôsobená tlač máp pre páry so zmysluplnými mestami

Pokiaľ ide o sentimentálny svadobný dar určenia, je ťažké prejsť touto tlačou fóliovej mapy. Umelec prispôsobuje každú mapu miestu, kde sa dvojica stretla, zasnúbila a vydala sa.

Od 32 dolárov | Etsy

Kryty pasov

personalizované kryty pasov

Pri nákupe cieľového svadobného darčeka môže byť ťažké nájsť niečo štýlové a praktické. Našťastie tieto elegantné kryty pasov budú stačiť. Kryty si môžete prispôsobiť iniciálkami páru - stačí si vopred overiť, či sú alebo nie súpriezviská sa budú meniťalebo zostať rovnaký.

14 dolárov | Obchod s uzlami

Date Night Box

predplatné nočného boxu

Nakupovanie pre dobrodružný pár? Schránka na nočný rande je svadobný dar, ktorý im umožní vyskúšať si veľa nových vecí. Výstižne pomenovaný DateBox Club pošle novomanželom jeden box s nočným rande za mesiac, pričom predchádzajúce témy siahajú od Game Night po Tie Dye DIY.

120 dolárov za 3 mesiace | DateBox Club

Beachy Board

personalizovaná sada morských dráh

Ak vás cieľová svadba zavedie niekam do brilantných azúrových vôd, zvážte túto súpravu doštičiek na tému pláže. Doska zo živicového syra a podložky sú potlačené burácajúcimi vlnami. A čo je ešte lepšie, tabuľu je možné prispôsobiť menám páru a mesiacu ich svadby.

Od 136 dolárov | Etsy

Cestovateľský denník útržkov

cestovateľský denník útržkov

Ak sú novomanželia vášnivými cestovateľmi, bude sa im páčiť tento denník cestovných útržkov. A ako lepšie odštartovať cestovný denník než útržky leteniek z cieľovej svadby?

15 dolárov | Neobvyklý tovar

Pruhované ležadlá

ležadlo s modrobielymi pruhmi

Nechajte pár, aby si priniesol dovolenku ako doma s týmito štýlovými ležadlami. K dispozícii je v šiestich rôznych odtieňoch, takže jeden sadne každému štýlu na záhrade.

336 dolárov | Register uzlov