Hlavná TV Druhá séria 90 Day Fiance „Where Are They Now“ bude vysielaná dnes večer na TLC

Druhá séria 90 Day Fiance „Where Are They Now“ bude vysielaná dnes večer na TLC

 90-dňový snúbenecký pár Jason a Cassia Cassia a Jason informujú o novom produkte, ktorý predstavujú počas špeciálnej akcie TLC 90 Day Fiance „Where Are They Now“. Kredit: TLC

Pre fanúšikov 90-dňový snúbenec , je len málo vecí lepších ako spoznať úplne nové páry a sledovať, ako sa odvíjajú ich milostné príbehy. Po dlhej prestávke sa 11. októbra začne tretia sezóna! Ale predtým TLC Predstavuje divákom tieto úplne nové šťastné dvojice. Aktualizácia o obľúbencoch druhej sezóny je k dispozícii.

aká ruka je svadobný prst

Už 4. októbra sa fanúšikovia stretnú s pármi, ktoré spoznali v minulej sezóne. Keďže od vysielania šou uplynulo už niekoľko mesiacov, The Faircityfire chce dnes večer fanúšikom zrekapitulovať, ako sa skončila druhá sezóna.

Daya a Brett: Pre niektorých divákov to bol vzťah lásky/nenávisť s Dayou. Jej postoj a požiadavky vyvolali negatívne komentáre na sociálnych sieťach, no mnohí fanúšikovia sa postavili na jej stranu, keď Brettova matka pridala k dráme páru tým, že bola ovládajúca a prehnane ochranárska. Sú ešte spolu? Bude to zaujímavé odhalenie v dnešnej večernej šou.

Cassia a Jason: Cassii a Jasona sužovali finančné problémy a neistota týkajúca sa vízového statusu Cassie prispela k stresu páru. V krátkom náhľade na dnešnú epizódu pár ponúka svoj nový produkt spoločnosti v nádeji, že spečatia veľkú vec. Môže existovať nádej pre tento pár? Čoskoro to zistíme.

Chelsea a Yamir: Keď Yamir opustil Nikaraguu, svoju hudobnú kariéru a rodinu, pocítil zmes emócií, keď sa so svojou novou láskou usadil v novej krajine. Zdalo sa však, že si je istý, že to s Chelsea zvládne. Podarilo sa to páru? uvidíme večer.

Amy a Danny: V decembri usporiadala TLC reláciu pre všetkých, na ktorej boli všetky páry na rovnakom pódiu. Zatiaľ čo šou sa stretla so slabými recenziami, Danny urobil veľký dojem. Horúcou témou bol jeho otec, ktorý bol označený za rasistu. Čo však divákov skutočne pritiahlo, bolo priznanie Dannyho, že on a Amy zvýšili svoju intimitu sexom. Bude zábavné sledovať, kde je tento pár teraz.

Evelin a Justin: Tento vzťah bolo ťažké určiť počas druhej sezóny. Justin skrýval Evelininu existenciu pred svojou rodinou počas väčšiny show, a keď im ju konečne predstavil, ich odpoveď bola menej než vítaná. Naučil sa Justin byť ústretovejší? Je tento vzťah stále na skalách? To sú otázky, na ktoré diváci dúfajú, že dnes večer zodpovedia.

Danielle a Mohammed: Ako každý skutočný fanúšik seriálu vie, Mohamedove motívy boli počas sezóny spochybňované. Chcel len utiecť z Tuniska, alebo je jeho láska k Danielle na vzostupe? Dúfajme, že pravda vyjde najavo.

Nápady na 2 roky pre ňu

Radary skutočnej lásky budú v pohotovosti, keď si fanúšikovia naladia špeciál „Where Are They Now“ a úplne novú sezónu 90-dňový snúbenec . Toto je reality TV hodná vane Ben & Jerry’s a pohára vína.