Hlavná Celebrita Druhá svadba Penna Badgleyho a Domina Kirkeho bola hviezdnou záležitosťou: Zistite, kto sa zúčastnil

Druhá svadba Penna Badgleyho a Domina Kirkeho bola hviezdnou záležitosťou: Zistite, kto sa zúčastnil

 Svadba Penna Badgleyho a Domina Kirkeho Penn Badgley a Domino Kirke v Maison May v Brooklyne. (Foto s láskavým dovolením Instagram / alkeemi)

'Ja' dvakrát! Penn Badgley ženatý Kostol Domino druhýkrát v sobotu 24. júna Ohováračka 30-ročný kamenec, ktorý si tento rok vo februári prvýkrát vymenil sľuby so speváčkou a dulou na svadbe v súdnej budove, to opäť zoficiálnil hviezdnou párty.

„Vydáš sa len dvakrát, raz,“ napísala nevesta na čiernobiely záber svojho pekného manžela, ktorý si oblieka oblek a kravatu. Nevesta mala na sebe čipku inšpirovanú vintage, béžovú róbu a trblietavú nebeskú čelenku.

„Vydáš sa len dvakrát, raz“ 🌹🌹Milujem ťa @pennbadgley

Príspevok zdieľaný Dominom Kirke (@dominokirke) dňa

💫 najkrajšia nevesta💫✨gratulujem Domino zaslúžiš si mesiac a hviezdy✨ 💕

Príspevok zdieľaný tara summers (@tarasummers) na

Tentoraz bol pár obklopený hosťami celebrít, vrátane Heidi Klum , Mariška Hargitayová , Debra Messingová a dizajnér Zac Posen . Súdiac podľa príspevkov na sociálnych sieťach si oslavu všetci poriadne užili.

#AboutLastNight #SaturdayNightDoneRight #PosinWithPosen #LetsPartyLikeItsPennAndDominosWedding #JoyfulNight #JoyfulWedding #TeamDominoAndPenn #SummerLoving #SummerNights

Príspevok zdieľaný Mariskou Hargitay (@therealmariskahargitay) dňa

#Šťastnú nedeľu #JoyfulWeekend #JoyfulWedding #Gratulujeme @PennBadgley a @DominoKirke. #HeresToLoveAndLife #HeresToLoveYourWholeLife. 📷: @therealdebramessing

Príspevok zdieľaný Mariskou Hargitay (@therealmariskahargitay) dňa

Nevesta a ženích vystúpili na pódium, aby spolu so spevákom The Shirelles zahrali hit zo 60. rokov 20. storočia „Will You Still Love Me Tomorrow“. Shirley Reeves .

Jedno z mnohých požehnaní pre požehnaných novomanželov... @dominokirke + @pennbadgley spieva s neporovnateľnými #shirleyreeves z #theshirelles. Video od neporovnateľného @corneliamurr

Príspevok zdieľaný Lolou Kirke (@lolakirke) na

Novomanželia spolu začali chodiť v roku 2014. Badgley je známy najmä vďaka úlohe Dana Humphreyho v populárnom seriáli CW. Jeho nevesta je sestra Dievčatá hviezda Kostol Jemima a Mozart v džungli herečka Kostol Lola .