Hlavná Návrhy spální Dve komody v spálni (nápady na umiestnenie)

Dve komody v spálni (nápady na umiestnenie)

Pozrite si dve komody v nápadoch na usporiadanie spálne vrátane dôvodov ich použitia, rôzneho umiestnenia nábytku a spôsobu umiestnenia komody pre návrh spálne.
  Podkrovná spálňa s dvoma komodami, prikrývkou, drevenými podlahami, šikmým stropom, oknami a vankúšmi Možno budete musieť byť kreatívni s usporiadaním spálne z mnohých rôznych dôvodov. Ak máte čo do činenia s malou miestnosťou, je dôležité zvážiť všetky možnosti usporiadania spálne. To platí najmä pre mnohé manželské páry, obyvateľov internátnej izby a rodiny s množstvom detí.

V žiadnom prípade sa nemusíte zriecť uloženia oblečenia do jednej komody, pretože v spálni je možné mať dve komody, ak je priestor dobre organizovaný.

Obsah

Môžete mať v spálni dve komody?

  Minimalistická spálňa s dvomi komodami, drevenými podlahami, oknami, televíziou, lampami a nástennými svietnikmi Ak máte miestnosť, môžete mať technicky dve komody v jednej miestnosti. Pretože je to váš priestor, môžete sa rozhodnúť, ako by malo rozloženie vyzerať. Existujú rôzne konfigurácie, ktoré vám umožnia mať v spálni dve komody.

Veľkosť plochy dostupnej vo vašej spálni bude primárnym faktorom pri určovaní, či tam môžete umiestniť dve komody; napriek tomu, ak máte potrebnú podlahovú plochu, mali by ste to zvládnuť.

Ak je miestnosť príliš malá, usporiadanie vašej spálne môže byť lepšie s jednou väčšou komodou alebo dvoma malými. Je to koncept, ktorý stojí za zábavu, a ak ste mu otvorení, získate okrem dodatočného úložného priestoru aj lepšiu estetiku.

Prečo umiestniť dve komody do spálne

  Rustikálna spálňa s dvoma komodami, lampami, posteľnou bielizňou, vankúšmi, drevenou podlahou a oknom Konfiguráciu komôd vo vašej spálni môžete zmeniť tak, aby sa do nich zmestili rôzne predmety. Využitím dvoch z nich získate viac úložného priestoru, čo je jedna z mnohých výhod toho, že to urobíte na prvom mieste.

má môj srdcový citát

Ich použitie na uloženie príslušenstva je dobrý nápad, ak žijete v malom byte. Keďže má niekoľko zásuviek, komody sú vhodné na umiestnenie aj do relatívne kompaktných domácností. Do ich zásuviek môžete uložiť veci ako zložené oblečenie a iné ľahko zložené predmety. Je tiež užitočné mať kam umiestniť svoje menšie predmety, ako sú šperky, kľúče a rôzne dokumenty.

Pomáha umiestniť ich blízko postele, aby ste si na ne mohli položiť svoje veci a mať ich ľahko na dosah, keď spíte. Môžete tiež vytvoriť určité typy nočných stolíkov z nich pre lampy.

Dobre fungujú pri predvádzaní vašich dekoratívnych predmetov. Môžete dať sviečky a kvety na dekoráciu alebo ozdobu. Mnohí radi čítajú knihy a tieto veci si môžete položiť na komody blízko postele.

Môžete tiež skombinovať dve komody na umiestnenie televízora. Je lepšie používať nábytkové konzoly náročné na priestor alebo ak nie ste fanúšikom montáže televízora na stenu. Pretože v detskej izbe vašich detí musí byť viac miesta, môžete ich namiesto toho premeniť na študijné stolíky.

lavicové sedadlá pri arkierovom okne

Čo treba zvážiť pred umiestnením dvoch komôd do spálne

  Spálňa s dvoma komodami, stropným ventilátorom, nočným stolíkom, lampami a stropnými ventilátormi Na správne plánovanie rozloženia je potrebné vykonať presné merania priestoru. Pred ich umiestnením na miesto musíte najprv zmerať ich rozmery. Napríklad by ste ho nemali dávať za žiadne dvere, pretože kedykoľvek ich otvoríte, spadne zo zadnej časti. Pri opakovanom náraze zanechá stopy, ako sú škrabance a čiary.

Pomohlo by, keby ste ich umiestnili v krátkej vzdialenosti od okien, aby ste uľahčili otváranie a zatváranie bez prekážok. Udržujte ich mimo dosahu dverí a oblastí pre chodcov. Ak máte posuvné sklenené dvere, môžete ich umiestniť pred okná, aby dovnútra preniklo prirodzené svetlo.

Ak máte obmedzený priestor, musíte zvážiť výšku konkrétneho kusu nábytku. Mali by ste si vybrať komodu, ktorá je vysoká a nie široká. Väčšina z nich typy štýlov nábytku dodávajú sa v rozmeroch 38 x 64 palcov, ale tieto rozmery môžete podľa potreby upraviť pridaním alebo odstránením zásuviek.

Môžete tiež zvážiť použitie jedného z online nástroje na usporiadanie nábytku do spálne , vložíte priestory svojej izby a uvidíte, ako môžu komody vyzerať pri konkrétnej orientácii.

Ako umiestniť dve komody do spálne

  Spálňa v plážovom dome s dvoma komodami, stropným ventilátorom, zrkadlom, čelom postele a oknami Pohraním sa s rozmermi spálne je možné umiestniť dve komody do spálne. Umiestnite ju na obe strany, ak máte v strede jednolôžko, alebo ju umiestnite tak, aby bola pri stenách, ktoré sú na druhej strane vašej postele.

Komody môžete umiestniť buď medzi postele, alebo na nohy dvojlôžok, čím získate dostatočný priestor na státie.

Môžete ich použiť aj ako nočné stolíky na večerné vystavenie niektorých lámp. Nebojte sa experimentovať a presúvať veci tak, ako uznáte za vhodné. Krása prestavby spálne je v tom, že sa s ňou môžete pohrať a zmeniť ju.

Rozloženie spálne s dvoma komodami

  Tradičná spálňa s dvoma komodami, paplónmi, vankúšmi, čelom postele, stropným ventilátorom, kobercovými podlahami a svietidlami Do spálne je možné umiestniť nie jednu, ale hneď dve komody. Je to obrovský krok k dosiahnutiu lepšie vyzerajúceho usporiadania spálne. Komoda sa zvyčajne dodáva s zásuvky ktoré môžu skladovať rôzny tovar.

najlepšie destinácie pre medové týždne v októbri

Komody môžete použiť na uloženie iných domácich potrieb, ako je bielizeň, toaletné potreby, remeselné náradie a ďalšie. Hornú časť komody môžete využiť aj na skladovacie účely. Môže pomôcť tým, ktorí zdieľajú spálňu alebo sú súrodenci.

Umiestnenie dvoch komôd do rozloženia spálne vám môže pomôcť zorganizovať váš priestor a zároveň zabezpečiť, aby bol funkčný.

Môžete umiestniť dve vysoké komody vedľa seba. Môžete sa tiež rozhodnúť pre kratšie komody v závislosti od výšky stropu alebo ak chcete zachovať kompaktné usporiadanie.

Aby sa v spálni správne usadili, musíte pre komody zabezpečiť vhodné umiestnenie a dostatočný priestor. Ak ich umiestnite na miesta, kde veľa prechádzate, chôdza sa sťaží.

Keď sa rozhodujete, kam v miestnosti umiestniť televízor, umiestnite ho blízko jednej zo stien miestnosti. Poskytne dostatočnú podporu pre váš televízor. Vyberte si tie, ktoré sú najbližšie k elektrickej zásuvke, aby ste mali ľahký prístup k elektrickej sieti.

Ak máte drevené komody, mali by ste ich umiestniť niekoľko centimetrov od steny, aby ste odradili škodcov, plesne a plesne.

Keď ich umiestňujete blízko stien, mali by ste ich posunúť niekoľko metrov od okien a dverí v danej oblasti, aby vám neprekážali.

Pod nohy budete musieť umiestniť plastové poháre alebo nejaký druh výplne, aby ste zabránili ich posúvaniu. Ak potrebujete viac miesta na použitie komody v rohoch ako príručných stolíkov, môžete ich umiestniť pozdĺž stien.

ashley iaconetti a jared haibon

Ak máte prútené a kovové komody, sú ľahké, takže by ste na ne nemali klásť ťažké a drahé predmety, pretože sa môžu zošmyknúť z podlahy, ak do nich náhodou narazíte.

Umiestnenie komody na diagonálnu stenu

  Dispozícia spálne s dvomi komodami Toto rozloženie používa dve komody umiestnené na diagonálnych stenách, pričom jedna funguje ako kozmetická toaleta pre väčšiu funkčnosť. Pozrieť viac nápady na usporiadanie spálne na tejto stránke.

Namiesto umiestnenia komody diagonálne, čo vytvára mŕtvy priestor, sú komody umiestnené naplocho k stenám. Toto usporiadanie poskytuje rýchly prístup ku ktorýmkoľvek komodám.

Dva komody vedľa seba

  Spálňa s dvoma komodami vedľa seba, sklenenými dvojitými dverami, zrkadlom, kozmetickým stolíkom a tapetami Starožitné komody by boli vynikajúcou voľbou, či už umiestnené vedľa seba alebo používané ako nočné stolíky. Môžete mať dve alebo viac komôd, jednu v nohách postele alebo pod každým oknom.

Okrem toho budete musieť skontrolovať, či komody nemajú v hornej časti okraj, aby ich bolo možné umiestniť vedľa seba bez akýchkoľvek prekážok. Môže vytvoriť ilúziu jedného dlhého kusu nábytku s ďalšou výhodou, že ho budete môcť presúvať, ak máte chuť zmeniť konfiguráciu spálne.

Napriek tomu si nechajte svoje možnosti otvorené. Aj keď nemáte starožitné komody, stále ich môžete usporiadať vedľa seba v závislosti od usporiadania vašej spálne.

ako dlho randiť pred svadbou v 40-ke

Dva rôzne komody vedľa seba

  Prechodná spálňa s dvoma rôznymi komodami vedľa seba, lustrom, posteľnou bielizňou, lampami a oknom Časy dokonale zladených spálňových súborov sú dávno preč. Pridanie viacerých vrstiev dekorácií a rôznych kusov nábytku je vo veľkom štýle.

Môžete použiť komody rôznych štýlov vo svojej spálni a zároveň ich kombinovať, čo dodáva priestoru zábavu a intrigy. Je voliteľné, aby sa vybavenie spálne navzájom zladilo.

Prípadne, ak zladíte komody, vaša izba bude vyzerať zaujímavejšie, dodá vašej oblasti prirodzený šmrnc a dodá jej ďalšiu dávku osobnosti.

Komody môžu mať rôzne farby alebo tóny, aby ste dosiahli zaujímavý vzhľad. Všetko závisí od preferencií. Ak chcete trochu viac charakteru a osobnosti, pokojne kombinujte rôzne vyzerajúce typy komod . Ak to chcete zachovať tradične a jednotnejšie, bolo by najlepšie nosiť uniformnejšie vyzerajúce komody.

Dva vysoké komody v spálni

  Spálňa s dvoma vysokými komodami, šatníkom, drevenou podlahou, prikrývkou, vankúšmi a stropnými svetlami Je nevyhnutné zabezpečiť, aby v spálni bol dostatočný priestor na prechádzky a aby na dverách a oknách neprekážali cestujúcim všetkých vekových kategórií, vrátane dospelých a detí (a dokonca aj domácich miláčikov).

Jednoduché pôdorysy, v ktorých nie je veľa neporiadku, fungujú dobre pre malé spálne a izby, ktoré už majú veľa nábytku, a to platí najmä pre majiteľov domov, ktorí uprednostňujú minimalistickú tému.

Vysoké komody sú skvelé, ak máte obmedzenú výšku v rozložení spálne. Vysoké skrine a šatníky to zvyčajne poskytujú. Ak ich nemáte vo svojej spálni, môžete ich kompenzovať začlenením vysokých komod do dizajnu.

Najlepšie je vybrať komody, ktoré vyzerajú rovnako alebo sa k sebe hodia, aby si nekonkurovali. Napriek tomu to nemusí byť pravidlo vytesané do kameňa v duchu rozmanitosti a ponechania otvorených možností.

Pozrite si ďalší súvisiaci obsah v našom článku o typy spálňového nábytku na tejto stránke.